شاون لیدن یکی از مدیران ارشد پلی استیشن قرار است این شرکت را ترک کند!

time

2 دقیقه-۱۳۹۸-۰۷-۰۹

main-image

پیش از انتشار فرضیه پلی استیشن 5 در سال 2020 ، یکی از مدیران ارشد پلی استیشن ، شاون لیدن ، اعلام کرده است که این شرکت را ترک می کند.

شاون لیدن رئیس Sony Interactive Entertainment برای استودیوهای جهانی است. او در آینده در حال ترک پلی استیشن است ، هرچند که تاریخ مشخصی به اشتراک گذاشته نشده است.

سونی گفت که آرزو می کند لیدن در آینده شغلی اش موفق باشد و لیدن گفت متشکرم برای همه چیز پلی استیشن . سونی در اظهارات خود در حساب کاربری توییتر پلی استیشن گفت: با هیجان بسیار خوبی اعلام می کنیم که شوون لیدن رئیس استودیوی جهانی در حال عزیمت SIE است. رهبری چشم انداز او بسیار از دست خواهد رفت. ما برای او آرزوی موفقیت می کنیم و برای سالهای خدمتش بسیار سپاسگزاریم. برای همه چیز ، شاون لیدن متشکرم.

لیدن در سال 1996 در سونی شروع به کار کرد ، جایی که وی تا ژانویه سال 1999 در دفتر توکیو سونی به عنوان تولید کننده نرم افزار بین المللی مشغول به کار بود. وی سپس به سمت معاون رئیس شرکت Sony Computer Entertainment Europe ، موقعیتی که هشت سال و نه ماه از آن برخوردار بود ، ارتقا یافت.

در اکتبر 2007 ، شاون لیدن رهبر سرگرمی رایانه ای سونی ژاپن شد. او دو سال و شش ماه قبل از انتقال به منطقه خلیج سانفرانسیسکو در این نقش کار کرد تا مدیر عامل اجرایی پلی استیشن تا مارس 2014 شود. آخرین تبلیغ وی به رئیس SIE Worldwide Studios ، موقعیتی بود که او از آوریل سال 2016 برگزار کرد. تا به حال. تمام این اطلاعات از نمایه LinkedIn لیدن تهیه شده است.

انتظار می رود سونی کنسول نسل بعدی PS5 خود را در سال 2020 در کنار انتشار کنسول جدید مایکروسافت ، اسکارلت ، عرضه کند.

PS4 با موفقیت 100 میلیون کنسول توسط آخرین تعداد سونی ، موفقیت بزرگی داشته است.

مطلب پیشنهادی: تاریخ دقیق انتشار بازی The Last of Us Part 2 مشخص شد

Author: blackincubus

iam admin

LoadingFavoritetag

0

دیدگاه بگذارید

avatar
  دنبال کننده  
اطلاع رسانی