تولد 80 سالگی بتمن همراه با سوپرایز در مورد بازی جدید Batman: Arkham Origins

time

2 دقیقه-۱۳۹۸-۰۷-۰۱

main-image

به نظر میرسد توسعه دهنده سری Batman: Arkham Origins , یعنی WB Games ساخت بازی جدید خود را به صورت رمزنگاری اعلام کرده است. این استودیو امروز 23 سپتامبر پس از چهار سال توئیتی را منتشر کرد که خبری در مورد یک پروژه جدید است.

این توییت تولد 80 سالگی بتمن را تبریک میگوید و ویدیویی که مربوط به سال 1939 است را به نمایش میگذارد که نشانگر یک بت سیگنال پیش بینی شده در یک ساختمان است را , جشن میگیرند. این ویدیو همچنین شامل بخش های مرموزی از کد ها است . شما میتوانید این ویدیو را در صفحه توئییتر WB Games میتوانید مشاهده کنید.

مردم حدس می زنند که حداقل یکی از نمادها مربوط به جامعه مخفی یعنی دادگاه اوولز است که در جهان بتمن وجود دارد. به طرز جالب توجه ، یک توسعه دهنده WB Games Montreal در نوامبر 2018 تصویری از یک توسعه دهنده را پوشید که یک تی شرت با تصاویر جغد بر روی آن پوشیده بود. به نظر می رسد صدای جیر جیر درمورد یک پروژه آینده و اعلام نشده است.

شواهد بیشتر در مورد ارتباط دادگاه Court of Owls از اسکات اسنایدر ، نویسنده طنز بتمن به دست آمد. او پستی را توییت کرد و سپس حذف کرد ، که به طور خاص به دادگاه اوولز اشاره داشت. او در پست حذف شده خود از هشتگ #bewarethecourtofowls استفاده کرد. درپوش صفحه نمایش صدای جیر جیر او را در زیر می بینید.

Batman: Arkham Origins

WB Games Montreal موقعیت های باز زیادی را در وب سایت شغل های خود منتشر کرده است که یکی از آنها عنوان می کند استودیو در حال کار بر روی “بازی اعلام نشده AAA” است. این استودیو بسیار گسترده است ، زیرا در حال حاضر بیش از 300 نفر در آن کار می کنند و همچنان به کار خود ادامه می دهند.

در سال 2016 ، Kotaku گزارش داد که WB Games Montreal یک بازی Suicide Squad را لغو کرد و تمرکز را به یک بازی جدید Batman: Arkham Origins با بازی Damian Wayne تغییر داد. این می تواند عنوان جدیدی باشد که WB Games Montreal در حال طعنه زدن است ، به عنوان دامیان وین در فیلم طنز سال 2012 “Night of Owls” نمایش داده شد که تمرکز آن بر روی مبارزه بتمن در برابر Court of Owls است. با این حال هیچ چیزی تأیید نشده است.

در سال 2018 ، اسامه دوریاس ، طراح ارشد WB Games Montreal ، در مورد پادکست Humans of Gaming گفت که این استودیو در حال کار روی “پروژه های زوجی” است که به جهان DC متصل است. دوریاس گفت: یکی از این بازی ها “بازی اصلی کنسول ، جهان باز ، جهان DC” است.

در همین حال ، استودیوی Batman: Arkham Knight ، Rocksteady نیز در حال کار بر روی یک پروژه جدید است ، هرچند که اعلام نشده است.

مردم حدس می زنند که یک بازی آینده بتمن می تواند در رویداد PlayStation State Play این هفته اتفاق بیفتد ، هر چند هیچ چیز به هیچ وجه اعتباری به این امر نداده است.

مطلب پیشنهادی: بروزرسانی تابستانی Red Dead Online همراه با سوپرایز!

Author: blackincubus

iam admin

LoadingFavoritetag

0

دیدگاه بگذارید

avatar
  دنبال کننده  
اطلاع رسانی