هات فیکس متوقف کردن غارتگری افسانه ای Borderlands 3 و رفع برخی از ایرادات

time

2 دقیقه-۱۳۹۸-۰۷-۰۶

main-image

توسعه دهنده Gearbox در تلاش است تا اطمینان حاصل کند که هات فیکس متوقف کردن غارتگری افسانه ای Borderlands 3 به خوبی عمل کند و برخی از مشکلات این بازی محبوب را برطرف کند. یک هفته پس از انتشار در رایانه های شخصی ، پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان ، Gearbox در حال استفاده از یک سری نقاط عطف برای رفع برخی از دردهای رو به رشد این بازی غارتگرو تیرانداز است.

لیستی از مشکلات مهم در انجمن های Gearbox مشخص شد. این موارد عبارتند از: واضح تر شدن مسیرهای تکمیل ، تراز کردن برخی از دشمنان ، کاهش تعداد دفعات رشد بلورهای ارییدیم و موارد دیگر. در کنار دکمه های سخت افزاری ، تنظیم “غار غارت شده” انجام می شود ، به این معنی که دیگر نمی توانید اسلحه های افسانه ای را از یک قلاده غارت شده به رنگ بنفش در حالت ضرب وشتم جمع کنید. Gearbox آگاه است که این رفع اشکالات به “مسائلی که جامعه بلافاصله با آن نگران است” پرداخته نمی شود. با این حال ، استودیو در تلاش است تا ارزیابی مشکلات عملکرد و راه حل های بالقوه برای آنها را ارزیابی کند.

هنگام اتصال به اینترنت ، هات فیکس ها به طور خودکار اعمال می شوند. هنگامی که Borderlands 3 را راه اندازی می کنید ، تنها چیزی که باید بررسی کنید پیام “به روزرسانی در دسترس هستند” در فهرست بازی است. در صفحه فهرست از حالت تعطیل خارج شوید و نقاط داغ باید بعد از چند دقیقه اعمال شوند.

مواردی که در هات فیکس متوقف کردن غارتگری افسانه ای Borderlands 3 اضافه و اصلاح شده اند

رفع باگ ها

بالانس ابزار بازی

مطلب پیشنهادی: معرفی و بررسی بازی زیبا و محبوب Borderlands 3 همراه با تریلر

Author: blackincubus

iam admin

LoadingFavoritetag

0

دیدگاه بگذارید

avatar
  دنبال کننده  
اطلاع رسانی