رایان رینولدز با Marvel Studios ملاقات کرد ، آیا Deadpool 3 سرانجام اتفاق می افتد؟

time

3دقیقه-۱۳۹۸/۰۷/۲۳

main-image

رایان رینولدز اخیراً با مارول استودیو دیدار کرده است.امیدوارم Deadpool 3 با رئیس کوین فیگ (Marvel Studios) صحبت کند.رینولدز نمی گوید این جلسه چه بوده است ، اما احتمالاً هیچ ارتباطی با بازسازی آینده Blade با بازی در نقش مهرساله علی ندارد ، اگرچه رینولدز در Blade Trinity سال ۲۰۰۴ به عنوان هانیبال کینگ نقشی داشته است.

رایان رینولدز به جای اینکه مستقیم درباره ملاقاتش با مارول استودیو صحبت کند ، شوخی کرد که برای بازی در نقش “آنتونی استارک” تلاش کرد. وی سپس به شوخی ادعا می کند که از ساختمان بیرون زده و بیرون آورده شده است. رینولدز به احتمال زیاد جلسه ای را ملاقات کند تا بفهمد آینده برای Deadpool 3 چه خواهد بود ، از زمان خرید دیسنی فاکس ، گمانه زنی های زیادی وجود دارد. با این حال ، باب ایگر ، رئیس دیزنی در مورد احتمال رتبه R صحبت کرده است و پل Wernick ، نویسنده Deadpool ، اخیراً در مورد این موضوع نیز صحبت کرده است و او توضیح می دهد:

برنامه و امید این است که مارول به ما این امکان را می دهد که Deadpool را در دنیای رده بندی شده خود که در آن زندگی می کند ادامه دهیم و همچنین ، امیدوارم با گذشت زمان ، کمی در ماسه سنگ MCU بازی کنیم. “

حتماً یک جلسه بسیار جالب بین رایان رینولدز و مارول استودیو برای مشخص شدن وضعیت Deadpool بوده است. رینولدز عقب نمی ماند ، به خصوص اینکه فیلم های دارای رتبه R حداقل در حال حاضر در Disney نمایش داده نمی شوند. بنابراین ، چگونه رینولدز و کوین فیگ تصمیم می گیرند به جلو حرکت کنند؟ نویسنده Deadpool و Rhett Reese نیز در مورد این انتقال صحبت کرد. او این را برای گفتن داشت:

مارول یک دنیای غنی از هر دو قهرمان و همچنین با کمال تعجب ، شرور است ، بنابراین ما دوست داریم که Deadpool به عنوان یک فیلم سرگرم کننده وارد آن عالم شود. رایان بسیار شلوغ است و این انتقال همه چیز را به تاخیر انداخته است زیرا اتفاقاتی افتاده که فقط شما نمی دانید. Marvel Studios نسخه بعدی MCU را آشکار کرده است و این انحصاری خودش است .

کوین فیگ در مورد MCU در حال حاضر چیزهای زیادی روی صفحه خود قرار داده است. این حتی با در نظر گرفتن آنچه که وی برای حق رای دادن به جنگ ستارگان انجام می دهد ، نیست. صرفنظر از آن ، قطعاً باید درباره وضعیت Deadpool صحبت شود زیرا طرفداران مشتاقند ببینند که اقساط سوم زیر پرچم یک استودیو تمیز به چه شکل خواهد بود. اگر کسی بتواند آن را از بین ببرد ، رایان رینولدز و فیگ خود را نشان می دهند ، اما به نظر می رسد ممکن است کمی بیشتر از انتظار پیش بینی شده باشد.

مرحله بعدی MCU با فیلم مستقل Black Widow همراه است و در صفحه بزرگ و صفحه نمایش کوچک ادامه خواهد یافت. در حال حاضر ، ما فقط باید صبر کنیم و ببینیم که آیا رایان رینولدز در جلسه پنهانی خود با Marvel Studios توافق را میبندد یا خیر.

Author: MAMAD.RE

🙂

LoadingFavoritetag

0

دیدگاه بگذارید

avatar
  دنبال کننده  
اطلاع رسانی