ظاهر جدید فیسبوک همراه با حالت تاریک در راه است و در مرحله طراحی است

time

2 دقیقه-۳۰ مهر ۱۳۹۸

main-image

در سال های اخیر هر آنچه که در مورد فیسبوک شنیدیم درباره حریم خصوصی بوده است وظاهر آن در این مدت تغییری به خود ندیده ولی آن گونه که مشخص شده است ، فیسبوک در حال راه اندازی رابط کاربری جدید برای کاربران خود است که در ماه آپریل منتشر می شود.

فیس بوک جدید بیش از هر چیزی به توییتر شباهت دارد. دارای رنگ های ساده ، مسطح و همچنین منو و هدر های آن بسیار شبیه به توییتر است و گوشه های پست های آن بدون زاویه است. در کل ، اکنون فیس بوک براق ، مینیمالیستی تر و مصمم تر مدرن تر شده است.

اینکه ما بگوییم که این ظاهر جدید فیسبوک زیبا است یا خیر کار اشتباهی است و هر کاربر باید نظر خود را در این مورد بدهد چون سلیقه های افراد با هم متفاوت است . ما در این باره فقط می توانیم بگوییم که فضا های خالی خیلی بیشتری در صفحه پیدا خواهید کرد که چیزی در ان وجود ندارد.

تا آنجا که می توانیم بگوییم ، ظاهراً رابط کاربری جدید فیسبوک تغییرات کاربردی زیادی را در سایت ایجاد نکرده است ، اما یک حالت تاریک جدید وجود دارد که کاربران بتوانند از آن استفاده کنند. روشن کردن آن به سادگی کلیک کردن بر روی دکمه گزینه ها در گوشه بالا سمت راست وب سایت و ضامن گزینه مناسب است.

ظاهر جدید فیسبوک همراه با حالت تاریک در راه است و در مرحله طراحی است

پس از انجام این کار ، رابط کاربری فیسبوک از سفید به سایه های مختلف سیاه تغییر خواهد کرد. این باید باعث می شود که رسانه های اجتماعی در اواخر شب ، حداقل در سیستم عامل های دسک تاپ ، کمی راحت تر جلوی چشم ها ظاهر شوند.

در این ظاهر جدید فیسبوک(تم جدید) کار را برای کاربران خود با یک ناوبری جدید راحت تر کرده است و قابلیت های جدیدی به بخش خبر خوان خود اضافه کرده است.

این رابط جدید اکنون در مرحله آزمایش است و به صورت تصادفی افراد برای آزمایش آن انتخاب می شوند که اگر شما خوش شانس باشید یک اعلان برای شما می آید و می گوید که ایا مایل به شرکت هستید یا خیر.

مطلب پیشنهادی:گزارش وضعیت اینترنت 5G(هر آنچه که باید بدانید)

Author: blackincubus

iam admin

LoadingFavoritetag

0

دیدگاه بگذارید

avatar
  دنبال کننده  
اطلاع رسانی