معرفی و بررسی فلیکس دروگر بازی معمایی

time

6 دقیقه-۱۳۹۸/۰۷/۲۸

main-image

برای عامل مرگ ، فلیکس یک بازی عجیب و غریب دوست داشتنی است. او یک لباس مشکی سیاه پوشیده و طرحی فریبکارانه از آن برند نمی کند ، اما وظیفه او تقریباً همان چیزی است که شما فکر می کنید. او خود را وارد زندگی روزمره می کند و با اجرای رویدادهایی از سایه ها برای اجرای نقشه ای کاملاً هماهنگ با مرگ استفاده می کند. این کار وحشتناک است ، اما این بدان معنی نیست که او نمی تواند در حین انجام این کار سرگرم کننده باشد. فلیکس دروگر نمی تواند عشق او به موسیقی را شامل شود و در هر سطح به عنوان یک طبقه رقص رفتار می کند زیرا او در میان آنها پیچ و تاب می خورد ، چرخش می کند و می چرخد. فلیکس جذاب است ، اما این انرژی به معما هایی که باید حل کنید تبدیل نمی شود.

به عنوان یک کارمند وزارت مرگ ، وظیفه شما به عنوان فلیکس تنظیم مرگ و میرها در زمین است. اینها وظایف چند مرحله ای است ، که در چندین سطح موجود در فصلی با مضمون که دوره های مختلفی را شامل می شوند ، صورت می گیرد. اولین مورد ، در یک عصر یخبندان فراموش شده ، اتفاق افتاده است که شما با ریختن یک سر گوزن بر روی او و جلب توجه همراه خود در این نزدیکی ، مرگ کمدی یک شکارچی عشایری را تنظیم کرده اید ، که از استفاده از نیزه دریغ نمی کند. طعمه اشتباه او هر مرگ در فلیکس دروگر با یک خط سرگرم کننده برخورد می کند ، به شما این امکان را می دهد که شاهد تمام تلاش های قبلی خود در یک راه رضایت بخش باشید. دقیقاً مانند بازی تخته ماوس تله ، جالب است که می بینید هر قطعه جداگانه از هر معما به هم پیوسته است ، اما این یک کار مطلق به آن نقطه است.

فلیکس فقط می تواند در سایه ها حرکت کند ، بنابراین شما در درجه اول اشیاء را مجدداً تغییر مکان می دهید تا سایه های آنها را در مسیرهایی که قصد دارید طی کنید ، بکشید. شما می توانید جهت یک بار گرفتن نور خورشید به طور همزمان ۹۰ درجه تغییر دهید ، همچنین مناطق جدید را در نور آفتاب خطرناک تمام کنید وتا مسیرهای جدیدی را برای شما فراهم کند تا با خیال راحت از آن عبور کنید. بیشتر معماها به این روش کار می کنند ، با حرکت یک شی خاص از یک طرف سطح به سمت دیگر و استفاده از مجموعه ای از اشیاء دیگر برای ساختن مسیر شما فراهم می شود . فلیکس دروگر تمام دست خود را در چند سطح اول نشان می دهد و هرگز تکامل نمی یابد.

فرمول خیلی سریع خسته کننده می شود. رسیدن به پایان سطح یک پاداش نیست بلکه تسکین دهنده است زیرا همه مراحل را که باید برای رسیدن به آنجا انجام دهید به عقب نگاه می کنید. فلیکس دروگر آشکار می سازد که تمام معما های آن فقط با تعداد انگشت شماری از حرکات قابل حل است (که اگر می خواهید مراحل باز کردن جایزه را انجام دهید ، باید در تکرارهای بعدی نیز کار کنید) ، اما این واقعیت را در مقابل شما قرار می دهد. مانند یک طعمه بی نظیر وقتی که نیم ساعت بهتر را پشت سر گذاشتید و اشتباهات را خنثی کنید قبل از اینکه در نهایت ترکیبی مناسب از مراحل برای موفقیت پیدا کنید.

مقصر در اینجا انعطاف پذیری معماها است که برای حل آن نیاز به حرکات بسیار خاص است. گاهی اوقات این کار برای جابجایی یک شیء به صورت هم زمان انجام می شود تا سایه را با خود حمل کنید ، همانطور که برای انتخاب و قرار دادن آیتم ها با همان انیمیشن ها اشتباه گرفتید. هنگامی که اشتباه می کنید ، فوراً مشخص نیست که دارید اشتباه می کنید ، و هنگامی که در نهایت تسلیم تذکر می شوید ، احتمالاً باید در آخرین چند حرکت خود به عقب برگردید تا موقعیت خود را تنظیم کنید و به سمت راه حل بروید. حتی با وجود نکات مربوط به مکان قرار دادن یک مورد ، هیچ راهی برای رسیدن به آنجا ندارید. و از آنجایی که شما باید مراحل خاصی را انجام دهید ، می تواند تعداد ناامید کننده ای از تلاش ها را برای تنظیم یک قطعه از یک معمای بزرگتر انجام دهد.

مشکلات کنترل این کار را آسان تر نمی کند. در حال پخش در نینتندو سوئیچ ، تلاش کردم تا با کنترل دوربین راحت شوم و این باعث می شود که بعضی اوقات مکان نمای کوچک ماوس مانند را از دست بدهم. خوشبختانه یک دکمه برای تغییر مکان مکان نما در وسط صفحه وجود دارد ، اما خوشبختانه خیلی زیاد اتفاق می افتد که من احساس اطمینان در انجام حرکت های سریع داشته باشم ، یک شرط دیگر اگر می خواهید سطح را به سرعت کامل کنید.

معرفی و بررسی بازی فلیکس دِرو گر بازی اختصاصی نیتندو سوئیچ

جای تأسف است که واقعاً حل کردن معماهای فلیکس دروگر وقتی خیلی شخصیتی دوست داشتنی دارد که در ارائه آن نقش بسته باشد. فلیکس هرگز در یک مرحله بیکار نیست ، همیشه یک حرکت رقص به ضربان های ضربان آور را که از طریق هدفون خود باز می شود ، شکست. هدف نهایی او این است که سرانجام به عشق زندگی خود بپردازد و در حالی که کار خود را انجام می دهد – او یک مأمور لباس زیر زنانه وزارت زندگی است که به دنبال خنثی کردن همان اقدامات فلیکس است. این یک لایه روایت عجیب و غریب اما طنز است که کمک دیگری نمی کند غیر از این که شما بتوانید از یک فصل به فصل دیگر امیدوار شوید ، اما این مجموعه کاملاً پوچ است که نمی توانید به آن کمک کنید اما آن را تا حدی پیدا کنید.

از لحاظ بصری ، فلیکس دروگر نیز بی نظیر است. انسانهایی که سرانجام به مرگ آنها منجر می شوید ، از اشکال و اندازه های عجیب و غریب ساخته شده است ، با کتیبه های زیبا برای چهره هایی که به طرز ناراحت کننده ای از آنها یاد می کنند. این زیبا نیست ، به خودی خود ، اما به نظر می رسد یک بازی و نگاه برای این بازی ایجاد می کند که واقعاً باعث می شود آن از حالت ایستادگی برخوردار شود. شکل شبیه به بنفش فلیکس ، حرکت رقصنده انرژی او را به خوبی تکمیل می کند ، با یک حرکت جنبشی که به مرور زمان نمی پوشید ، متحرک می شوید. او در این زمینه بسیاری از Baymax را از Big Hero 6 به من یادآوری می کند . او سرگرم کننده است که فقط در حال حرکت باشم و من به شدت دلم می خواست هنگام غم و اندوه او را بغل کنم.

اما هیچ وجهی از جذابیت های بصری و طنزهای تاریک در مرگ های شدید آن وجود ندارد که تلاش برای چسبیدن به فلیکس دروگر را بخاطر داشته باشد. این یک مکان و فرضیه کاملاً جذاب است که توسط مکانیک های پازل اشتباه گرفته نمی شود که با آن سرگرم کننده نباشند ، و بعد از آن نتوانند به هیچ وجه پایه های آنها را بسازند. ممکن است فلیکس دروگر بتواند محیط اطراف خود را با موسیقی غرق کند ، اما این باعث نمی شود که کار او کم تحرک تر شود.

حداقل سیستم مورد نیاز بازی فلیکس دروگر

“لینک دانلود و خرید بازی از استیم”

مطلب پیشنهادی: معرفی و بررسی بازی Killer Queen Black

Author: blackincubus

iam admin

LoadingFavoritetag

0

دیدگاه بگذارید

avatar
  دنبال کننده  
اطلاع رسانی