راهنمای چالش های هفته 9 فصل Fortnite 10 +تصاویر مکان دقیق آنها

time

2 دقیقه-۱۳۹۸-۰۷-۰۵

main-image

ما اکنون در هفته 9 فصل Fortnite 10 قرار داریم و این بدان معنی است که ما به سرعت در پایان فصل نزدیک می شویم. مجموعه چالش های این هفته Bullseye نامیده می شود ، و همانطور که از نام آن پیداست ، بیشتر وظایف حول هدف قرار می گیرند. یکی از این مضامین کاملاً به معنای واقعی کلمه استفاده می کند و از شما می خواهد که به یک هدف محدوده شلیک بپردازید. اگر مطمئن نیستید که در کجا می توان آنها را پیدا کرد ، ما این نقشه و راهنمایی را نشان می دادیم که باید به آنجا بروید.

مکانهای محدوده آتش سوزی کجا هستند؟

چهار جزیره شلیک در اطراف جزیره پراکنده است که اکثر آنها در قسمت غربی نقشه قرار دارند. در جلوی هر محدوده شلیک یک علامت وجود دارد ، بنابراین می توانید هنگامی که یکی از آنها را پیدا کردید ، به راحتی شلیک کنید. اگر به مسیر صحیح کمی نیاز دارید ، تمام محدوده های شلیک شده را که در نقشه زیر پیدا کرده ایم ، مشخص کرده ایم.

هفته 9 فصل Fortnite 10

چگونه چالش ها را تکمیل کنیم؟

در چالش های هفته 9 فصل Fortnite 10 , هنگامی که می دانید دامنه های شلیک در کجا واقع شده است ، به آنجا بروید و روی دکمه راستی موس بروید. این باعث می شود اهداف ظاهر شوند. برای نسخه استاندارد این چالش ، تمام کاری که شما باید انجام دهید شلیک به یکی از اهداف آسان (نزدیکتر) است. نسخه چالش برانگیز , که پس از اتمام هر هفت چالش منظم ، آن را باز خواهید کرد , به شما نیاز دارد که به هدف سختی برسید ، اما این نیز باید به اندازه کافی آسان باشد.

بقیه چالش های هفته 9 کاملاً واضح است ، اما مسئله دیگری که اگر نمی دانید به کجا نگاه کنید ، مشکلاتی برای شما ایجاد می کند ، فرود آمدن بر روی گاوهای مختلف. این موارد در گوشه های مختلف جزیره روی زمین نقاشی شده است ، بنابراین اگر در یافتن آنها به کمک نیاز دارید ، حتماً از راهنمای مکانهای گاو نر ما در تصویر زیر دیدن کنید.

هفته 9 فصل Fortnite 10

فصل 10 بازی Fortnite قرار است در تاریخ 6 اکتبر به پایان برسد ، بنابراین شما باید تا آن زمان چالش های باقی مانده از این فصل را تمام کنید.

مطلب پیشنهادی: Legend of Zelda: Link’s Awakening دارای ماشین بُرَنده و نوعی شیطان است

Author: blackincubus

iam admin

LoadingFavoritetag

0

دیدگاه بگذارید

avatar
  دنبال کننده  
اطلاع رسانی