بررسی کامل Galaxy A50s (به همراه تصاویر گرفته شده با دوربین های آن)

time

3 دقیقه-۱۳۹۸-۰۷-۱۱

main-image

سامسونگ گلکسی A50s جدیدترین تلفن هوشمند میان رده از برند کره جنوبی است. A50s جانشین A50 است که درست شش ماه پیش به بازار عرضه شد. این ممکن است مدت زیادی به نظر نرسد ، اما در چشم انداز سریع و رقابتی گوشی های هوشمند مدت زمان طولانی است.

A50s تقریباً همان تلفن A50 است اما با چند پیشرفت اساسی. سامسونگ دوربین های اصلی جلو و عقب را با دوربین های با وضوح بالاتر جابجا کرده تا در کنار رقبا باشد. پردازنده Homegrown Exynos نیز کمی جدیدتر است و در حالی که طراحی اساساً یکسان است ، ولی رنگ امیزی آن متفاوت است.

گلکسی A50s همان بدنه A50 را دارد. در قسمت جلویی یک صفحه نمایش بزرگ و لبه به لبه با شکاف U شکل در قسمت بالا قرار دارد. در پایین چانه ای معقول و منطقی است اما هیچ چیز آن اذیت کننده نیست. این طرح از شش ماه پیش به طرز چشمگیری قدیمی نشده است و هنوز هم نسبتاً تازه به نظر می رسد.

جلوه کلی بسیار جذاب است ، حداقل تا زمانی که تلفن را در دست خود بگیرید. پس از آن ، حدود یک دقیقه طول می کشد تا کل سطح را با لکه ها بپوشانید(چون اثر انگشت بر روی بدنه اآن می ماند). نسبتاً به راحتی پاک می شود ، اما بعد از مدتی تمایل به تسلیم شدن خواهید داشت.

مانند A50 ، تمام بدنه Galaxy A50s جدا از نمایشگر ، از پلاستیک ساخته شده است. این بدیهی است که به عنوان اجزای شیشه و فلز بر روی برخی از رقبا ضعیف تر است. با این حال ، پلاستیک با دوامی است بنابراین اگر شما کسی هستید که تلفن زیاد از دستتان می افتد، این ممکن است گزینه بهتری باشد.

مشخصات کامل Galaxy A50s

تصاویر گرفته شده با دوربین های آن

مطلب پیشنهادی:بررسی سامسونگ Galaxy A70

Author: blackincubus

iam admin

LoadingFavoritetag

0

دیدگاه بگذارید

avatar
  دنبال کننده  
اطلاع رسانی