بررسی فیلم سینمایی اکشن Gemini Man

time

3 دقیقه-۱۳۹۸-۰۷-۱۹

main-image

فیلمنامه او برای فیلم Gemini Man از سال 1997 در هالیوود شناور شده است و در آن 22 سال ، وضعیتی اسطوره ای به دست آورد.در طول توسعه آن ، ستاره های عظیمی از جمله هریسون فورد ، آرنولد شوارتزنگر ، سیلوستر استالونه و حتی شان کانرنی به هم متصل شده اند.سر انجام رهبر ویل اسمیت به همراه فرمانده آنگ لی به زمین نشستند. Gemini man نور روز را دید.آیا تلنگر عمل طولانی مدت به ارزش دو دهه منتظر ماندن بود؟این بستگی به آنچه که از فیلمهای اکشن خود می خواهید وجود دارد.

البته قرعه کشی بزرگ این است که اسمیت ، که در نقش های دوگانه به عنوان یک سرباز سابق قاتل ، هنری برگان ، و جوانی ، جونیور ، که او را شکار می کند ، سرگرم کننده است.تصور کردن این فیلم به عنوان یک فیلم رم اکشن با کیفیت بالا در اواخر دهه 90 حس بسیار زیادی ایجاد می کند ، اما متأسفانه تلنگر تمام شده بسیار شبیه محصول سال 2019 است و این چیز خاصی نیست.با وجود سرگرمی ، اگر مفهومی و حیرت انگیز باشد ، Gemini man با فیلمنامه ای که فاقد طنز و شخصیت است،فاقد خنده است و احساساتی که ما ان ها را پست می شماریم و میدانیم که وانمود کردن به این احساسات بسیار دشوار است.

Gemini man ، همانطور که بسیاری از هیجان های نظامی انجام می دهند ، با یک خیانت آغاز می شود. به زودی ، هنری در کنار فراری از مأمور آکادمی (مری الیزابت وینستد) است که قرار بود وی را زیر نظر بگیرد. Gemini man ، همانطور که بسیاری از هیجان های نظامی انجام می دهند ، با یک خیانت آغاز می شود. به زودی ، هنری در کنار فراری از مأمور آکادمی (مری الیزابت وینستد) است که قرار بود وی را زیر نظر بگیرد.(در اولین کار یک سکانس به خصوص چشمگیر و گریمناک وجود دارد که این داور را بسیار هیجان زده کرد تا ببیند وینستد چه موقع ورود به هانترس به هاندرس خواهد آمد)

این زوج خیلی زود به تماشای بندیکت وون که بالاخره با لهجه دوست داشتنی خودش صحبت می کند به عنوان بارون ، برادر سابق هنری ، که به همین راحتی اتفاق می افتد یک خانه امن در کلمبیا داشته باشد ، پیوستند. Clive Owen به عنوان شرور فراموش نشدنی و رئیس شرکت شبه نظامی نامرئی ، جمینی ، هدر می رود.

18 تا از بهترین شخصیت های CGI در فیلم های اکشن زنده

صحبت کردن در مورد نقشه جمینی بدون برداشتن پرده راز های آن بسیار دشوار است.اما وقتی فیلم به عنوان دومین اثر شروع می شود ، وقتی فیلمنامه اجازه این کار را می دهد ، عمل بسیار جالبی انجام می شود.تعقیب موتورسیکلتی حیرت انگیز احمقانه و فوق العاده ای وجود دارد که به دلیل سرعت و نبوغ جهت ، احتمالاً شما را با بیماری حرکتی رها می کند.بعلاوه ، این یکی از موارد زیادی است که Weta Digital نشان می دهد که تا چه اندازه از پیری و فن آوری تکثیر بازیگر رسیده است.ب در هر صورت ، یکی از بزرگترین شوک ها این است که جلوه ها یکی از بهترین قسمت های فیلم هستند. این فیلمنامه و داستانی است که آن را رها می کند.

یکی از نقاط ضعف دیگر فیلم این است که برای یک فیلم اکشن واقعاً عمل کافی وجود ندارد.مرد جمینی یک فیلم اکشن بزرگ ، احمقانه و بمب افکن است ، احساس هیجان انگیز و کاملاً بی نظیری می کند گرچه دلیل این امر این واقعیت است که این فیلم در 120 FPS فیلمبرداری شده است که باعث می شود نیمه کریستالی شفاف و نیمه مانند شما به نظر برسد. مجدداً آن را در حالت حرکت صاف در تلویزیون والدین خود مشاهده می کنید , اما متأسفانه امکان انتقال این انرژی به اندازه کافی وجود ندارد.با وجود این که مملو از لحظات بسیار سرگرم کننده است ، به نظر نمی رسد که فیلم می داند چه می خواهد باشد.قطعاً این فیلم اکشن دهه 90 نیست که از آن آغاز شد ، هرگز به طور کامل متعهد نیست که ویترین اکشن با اکتان بالا باشد ، و بسیاری از فعل و انفعالات شخصیت ها به نظر می رسد که در یک درام ’00 بهتر می شوند.

Author: MAMAD.RE

🙂

LoadingFavoritetag

0

دیدگاه بگذارید

avatar
  دنبال کننده  
اطلاع رسانی