رایگان شدن بازی Freespace 2 در تخفیفات بزرگ فروشگاه GOG

time

2 دقیقه-۱۳۹۸-۰۷-۰۴

main-image

در تخفیف بزرگ GOG یک سری از بازی های علمی تخیلی و همچنین برخی از موارد دلخواه فانتزی مانند The Witcher 3: Wild Hunt و Divinity: Original Sin II فروش بزرگی دارد. مهمتر از همه این ، خرده فروش بازی های رایانه ای دیجیتالی نسخه های رایگان Freespace 2 را به شما می دهد ، که GameSpot در بررسی خود در سال 1999 به عنوان “یکی از بهترین سیم بازی های فضایی که تاکنون ساخته شده” نامیده است.

رایگان شدن بازی Freespace 2 در تخفیفات بزرگ فروشگاه GOG

تمام آنچه شما باید انجام دهید تا ادعای کپی دیجیتالی Freespace 2 خود را انجام دهید این است که به صفحه اقامت ، ورود به سیستم یا ایجاد یک حساب کاربری GOG بروید ، و سپس بر روی دکمه “دریافت رایگان” کلیک کنید. Freespace 2 باید کمی بعد از آن در حساب شما ظاهر شود. حتماً قبل از ساعت 8 صبح اقیانوس آرام در تاریخ 27 سپتامبر ، کپی خود را ادعا کنید ، زیرا این پایان زمان تحویل است.

Freespace 2 در بررسی GameSpot نمره 9.4 / 10 را دریافت کرد. Critic Desslock گفت: FreeSpace 2 یک بازی خارق العاده است. این قابلیت ها تنظیم و رابط کاربری عالی بازی را حفظ می کند و داستانی جذاب تر و بهترین گرافیک های دیده شده در ژانر تا به امروز را ارائه می دهد . FreeSpace 2 یک بازی کلاسیک واقعی و یکی از بهترین بازی هایی که منتشر می شود [در سال 1999].

این بازی رایگان به عنوان بخشی از فروش است که در حال حاضر در GOG فعال است. علاوه بر Divinity: Original Sin II و The Witcher 3 ، بازی هایی مانند No Man’s Sky ، Battletech و Stellaris با تخفیف روبرو می شوند. بازی های علمی تخیلی و فانتزی زیادی در فروش وجود دارد ، بنابراین حتما لیست زیر را که علاقه مندی های ما است ,ببینید. کلیه معاملات موجود در GOG را می توانید مشاهده کنید. فروش تا 4 صبح اقیانوس آرام در تاریخ 30 سپتامبر ادامه دارد.

بازی هایی که با تخفیف در فروشگاه GOG رو به رو شده اند

مطلب پیشنهادی: Anthem در حال تغییر نحوه انتشار محتوای آینده برای بهتر شدن عملکرد!

Author: blackincubus

iam admin

LoadingFavoritetag

0

دیدگاه بگذارید

avatar
  دنبال کننده  
اطلاع رسانی