بررسی مشخصات Huawei P30 Pro همراه با تصاویر گرفته شده با دوربین آن

time

5 دقیقه-۱۳۹۸-۰۷-۱۶

main-image

این یک پرنده است؟ هواپیما است؟ آیا این یک زیردریایی است؟ Huawei P30 Pro هیچ کدام از این موارد نیست ، اگرچه دارای یک دوربین بزرگنمایی پیرسکوپ زوم است ، سیستمی که شرکت Oppo در چند سال گذشته از آن استفاده کرده است. تنها هواوی چند ماه قبل از رقیب خود با ارسال چنین تلفن هوشمندی به چنین دوربین عکاسی پایان داد و به ان جذابیت بیشتری بخشید.

ولی تنها دلیل محبوبیت و قدرتمند بودن این گوشی دوربین آن نیست بلکه با سخت افزاری که دارد، می توان ان را پرچمدار هوآوی خواند، هر چند با توجه به مشکلاتی که برای هواوی پیش آمد استقبال خوبی از آن نشد.

P30 Pro ممکن است آخرین گوشی Huawei با رده بالایی باشد که می توانید خریداری کنید که تمام قسمت های Googleplay را در اندروید داخلی خود در اختیار شما قرار دهد. این ممکن است آن را به یک پیشنهاد حتی جذاب تر تبدیل کند ، مگر اینکه فکر کنید که احتمال کمی وجود دارد که در بعضی از مواقع نه چندان دور ، از دریافت به روزرسانی های نرم افزار اندرویدی دست بکشد.

مشخصات کامل P30 Pro

Huawei P30 Pro بدنه ایی از جنس شیشه دارد و طراحی ان زیاد تفاوتی با بقیه گوشی های هوشمند ندارد(بهتر است بگوییم طراحی تلفن های هوشمن شبیه به هم است!)واگر از دستتان به زمین بیافتد میشکند و یا ترک می برد.اما این برای کاربران اصلا مهم نیست، چون ان ها به زیبایی بیشتر از مقاومت اهمیت میدهند.

در مورد ظاهر باید بگویم که این گوشی یک شاهکار است و شکل و زاویه قرار گیری شیشه در جلو و عقب ان متقارن و چشم نواز است. و از رنگ بندی های خوبی در آن استفاده شده است.

تصاویر گرفته شده با دوربین های اصلی

تصاویر با زوم 10×

“تصاویر بالا متعلق به سایت GSMARENA یکی از معروف ترین سایت های بررسی تلفن های هوشمند، هستند”

مطلب پیشنهادی:مشخصات کامل Huawei Mate 30 Pro بررسی شده توسط گیمو

Author: blackincubus

iam admin

LoadingFavoritetag

0

دیدگاه بگذارید

avatar
  دنبال کننده  
اطلاع رسانی