فیلم جوکر در زیر آتش برای استفاده از آهنگ جنجالی

time

2دقیقه-۱۳۹۸-۰۷-۲۰

main-image

فیلم جوکر با بازی جواکین ققنوس همچنان یکی از پرمخاطب ترین فیلم هاست.اکنون که این فیلم در سینماها قرار دارد ، بینندگان به سرعت متوجه شدند که آهنگ rock n roll”توسط گری راکر انگلیسی glam rocker در یک لحظه در تکامل شخصیت جوکر استفاده می شود.

گلیتر که نام واقعی وی پل گد است در سال 1997 دستگیر شد و در سال 1999 به جرم پورنوگرافی کودکان و جرایم دیگر متهم شد.وی در سال 2005 زندانی شد و در حال حاضر حبس 16 ساله دارد.احتمالاً وی برای استفاده از موسیقی خود در رسانه ، حق الزحمه دریافت می کند و این ، از جمله موارد دیگر ، موجب خشم مردم می شود.

فیلم جوکر

این آهنگ در عرصه های موسیقی پخش می شود تا هواداران اعتیاد کنند.در فیلم جوکر ، از آن در طی صحنه مهمی که مربوط به انتقال آرتور فلک برای تبدیل شدن به جوکر است ، استفاده می شود.

فیلم جوکر اولین فیلم پرطرفدار نیست که از این آهنگ استفاده کرد ، همانطور که در فیلم Meet the Fockers نیز نمایش داده شد ، که در سال 2004 پس از دستگیری گاد ظاهر شد.

جوکر در تاریخ 4 اکتبر در سینماها اکران شد و به سرعت بزرگترین افتتاحیه اکتبر در تاریخ سینما در آمریکای شمالی شد.در سراسر جهان ، این فیلم بیش از 234 میلیون دلار در حال حاضر فروخته شده است ، که نشانگر موفقیت بزرگی است با توجه به اینکه این فیلم با بودجه 55 میلیون دلاری (قبل از بازاریابی) ساخته شده است.

در ابتدا فیلیپس جوکر را به عنوان فیلمی قرار داد که درون یک برچسب جدید فیلم های مستقل و بیشتر با شخصیت متمرکز وجود دارد.با توجه به اینکه جوکر بعد از آخر هفته اول خود موفقیت تجاری دارد ، می توانید برادران وارنر را تصور کنید.به دنبال ساختن فیلم های بیشتر از یک شکل مشابه ، اگرچه در این مرحله هیچ چیزی تایید نشده است.

Author: MAMAD.RE

🙂

LoadingFavoritetag

0

دیدگاه بگذارید

avatar
  دنبال کننده  
اطلاع رسانی