معرفی و بررسی بازی Killer Queen Black (اختصاصی نیتندو سوئیچ)

time

4 دقیقه-۱۳۹۸-۰۷-۲۰

main-image

اگر به اندازه کافی خوش شانس هستید که یک بارکاد در گردن جنگل خود داشته باشید ، احتمالاً آن را دیده اید: یک جفت کابینت بزرگ و تحمیل شده با ” Killer Queen Black ” که با رنگ های آبی و طلایی روی مارپیچ تزئین شده است. شاید شما حتی جلوی جلسه را دیده باشید یا بازی کرده باشید که پنج بازیکن در هر صفحه جمع شده اند و سعی می کنند با هم کار کنند و یک پیروزی شیرین و جذاب را به هم بدست آورند. Killer Queen برای بازی ها ایده آل است (این بازی اختصاصی نیتندو سوئیچ است.)، این یک بازی منحصر به فرد است که در اطراف رفاقت در کنار هم بودن در یک فضای عمومی ساخته شده است ، بازی پرحاشیه ای که ترجمه آن به رایانه های شخصی و کنسول های آنلاین اغلب دشوار است.

با Killer Queen Black ، اولین حضور Killer Queen را فراتر از چراغ های نئونی کم نور از بازی های اجتماعی مدرن وارد کنید. اگرچه این درگاه 1: 1 اصلی بازی نیست ، با این وجود Killer Queen Black تجربه بازی چند نفره ای فوق العاده سرگرم کننده و جذاب را ارائه می دهد ، چه شما با یک دسته از دوستان در خانه بازی کنید و چه در نبردهای تصادفی آنلاین شرکت کنید.

این مهم است که بدانیم Killer Queen به هر شکلی اساساً یک تجربه چند نفره است. این بدان معناست که اگر شما قصد بازی با دوستان محلی یا بازی آنلاین را ندارید ،مجبور میشوید که با یارانی که ربات هستند بازی را ادامه دهید. اما وقتی میهمانی را با دوستانتان شروع می کنید ، Killer Queen Black متوجه می شود که پتانسیل تفریحی و سرگرم کننده کامل خود را دارد.

Killer Queen Black در دو تیم چهار نفره بازی را آغاز میکند . یکی از بازیکنان نقش ملکه حشرات و سه هواپیمای بدون سرنشین کارگر را که به او کمک می کنند بازی می کند. هر بازیکن نقش مهمی دارد. در حالی که ملکه لنگر تیم است و به مهارتهای حمله قدرتمندی دسترسی دارد ، هواپیماهای بدون سرنشین با رعایت هوای بی نهایت می توانند ملکه را ساپورت میکنند و حتی میتوانند به سلاح یا سپر شما و یارانتان تبدیل شوند. پیروزی به یکی از سه راه حاصل می شود: با کشته شدن سه بار ملکه تیم دیگر ، جمع آوری و ذخیره کردن انواع توت ها برای پر کردن پایه تیم خود ، یا سوار کردن یک حلزون تنبل به سمت دروازه های تیم خود.

نقش های متنوع بازی و سه راه پیروزی استراتژی های جالب بسیاری را ارائه می دهد. آیا هواپیماهای بدون سرنشین تصمیم دارند از توانایی حمل انواع توت ها و سوار کردن حلزون برای به دست آوردن اسلحه برای رفتن به یک جرم همه جانبه خودداری کنند؟ یا شاید فقط یک زن و شوهر باید دنده را بگیرند در حالی که یکی سعی می کند ملکه مخالف را با سوار کردن حلزون طعمه دهد؟ شاید ملکه تیم شما بتواند دشمنان را گول بزند و ضدحمله کند ، تیم حریف را منحرف کند و ادعای ایستگاه های قدرت خود را در حالی که دوستان هواپیمای بدون سرنشین شما توت ها را جمع می کنند یا حلزون را به هدف برساند. شما حتی می توانید خود را در فک حلزون قرار دهید تا حریف سوار شود و به هم تیمی های خود که دارای اسلحه هستند فرصتی دهید تا تهدیدات را از بین ببرد. امکانات بسیاری وجود دارد ، و در حالی که همیشه در Killer Queen Black همه چیز در هر زمان دیگری ادامه دارد ، یادگیری قوانین و کنترل های اولیه آن به اندازه کافی آسان است که بیشتر افراد می توانند به آن بپردازند و به سرعت از عمق استراتژیک گیم پلی لذت ببرند.

از نظر گرافیکی ، Killer Queen Black یک تعمیرات اساسی از نسخه اصلی بازی دریافت کرده است. این بازی بازیهای سبک و سیاق هنری یکپارچه سازی با سیستم عامل و پیکسل را به کار می برد و آن را به مشکی منتقل می کند. با این حال ، جزئیات در مورد شخصیت ها ، انیمیشن ها و عناصر پس زمینه به طور قابل توجهی بهبود یافته است ، بسیاری از چیزها را به فضای دنیای عجیب انسان دوستانه Killer Queen اضافه می کند. در نتیجه پیروی از این عمل خیلی دشوار نیست ، حتی بر روی صفحه نمایش دسته ی نسبتاً کوچکتر سوئیچ ، به همراه تعمیرات اساسی گرافیکی نقشه های کاملاً جدیدی ارائه می شود که بسیاری از آنها بر استفاده هوشمندانه از پیچیدن صفحه نمایش برای تقویت بازی استراتژیک تأکید می کنند.

روش های بسیاری برای لذت بردن از حالت های چند نفره بازی وجود دارد. برای یک اقدام هشت نفره می توانید یک جفت سوئیچ را از طریق یک شبکه محلی به یکدیگر پیوند دهید ، می توانید به صورت آنلاین در یک اتاق دلخواه با دوستان یا مجموعه بازیکنان تصادفی به صورت آنلاین گپ بزنید یا به مبارزه با گروه دیگر آنلاین بپردازید.

به اعتقاد خود ، این بازی تمام تلاش خود را می کند تا شما را با دیگران براساس منطقه منطبق کند. چت صوتی آنلاین برای هر تیم برای هماهنگی استراتژی وجود دارد . اگرچه ، به چت صوتی دسترسی ندارید (احتمال تغییر وجود دارد). شما همچنین می توانید از طریق یک سیستم عاطفه و تاکید ساده که باعث جلب توجه مکان های روی نقشه می شود ارتباط برقرار کنید. می توانید نقشه های خاصی را روشن یا خاموش کنید . با تنها شش نقشه در بازی پایه (که اغلب در طول یک ست پنج دور چندین بار تکرار می شوند) ، مناظر به سرعت احساس ناخوشایند می کنند.

Killer Queen Black تعریف جزئی از یک بازی چند نفره عالی است: آسان برای یادگیری ، سرگرمی برای رفتن به آن و بسته بندی با انواع لحظات کلاچ که باعث می شود شما به خوشحال و شاد شوید. رضایت از تصمیمات لحظه ای مانند شلیک یک ملکه از آن طرف نقشه با یک انفجار تفنگ لیزری با دقت و به موقع ، ضربه زدن به یک مهاجم که در حال تعقیب ملکه شما با قلاده پرتاب شده است و یا مشتاقانه خود را می لرزاند. در پیکسل های دهان حلزون از هدف دشمن به منظور خرید زمان هم تیمی های خود برای تکمیل نگهداری توت , خود را به طور مداوم درگیر می کند. اگر به دنبال یک تجربه چند نفره منحصر به فرد و رقابتی برای بازی آنلاین یا گروهی محلی هستید ، Killer Queen Black را حتما تجربه کنید.

مطلب پیشنهادی: معرفی و بررسی بازی Destiny 2 و گسترش جدید آن یعنی Shadowkeep

Author: blackincubus

iam admin

LoadingFavoritetag

0

دیدگاه بگذارید

avatar
  دنبال کننده  
اطلاع رسانی