تاریخ دقیق انتشار بازی The Last of Us Part 2 مشخص شد

time

2 دقیقه-۱۳۹۸-۰۷-۰۳

main-image

سونی در طی آخرین نسخه ارائه شرکت State of Play presentation ، تاریخ انتشار The Last of Us Part 2 را از طریق یک تریلر جدید اعلام کرد که می توانید در ادامه مشاهده کنید. این بازی قرار است برای PS4 در تاریخ 21 فوریه 2020 منتشر شود.

پیش از ارائه ، سونی در نسخه اختصاصی PS4 نسبتاً بی سر و صدا مانده بود. این شرکت ابتدا با افشای The Last of Us Part 2 در اواخر سال 2016 ، قبل از انتشار یک تریلر پر از گور برای بازی در سال 2017 و سپس نمایش گیم پلی وحشیانه عنوان در یک تریلر دیگر در E3 2018 ، جهان را شگفت زده کرد. با این حال ، تا امروز در مورد بازی ویدیو جدیدی در سال 2019 منتشر نشده و چندان مورد توجه قرار نگرفته است.

قسمت آخر , آخرین تریلر بازی بسیار خشن به نظر میرسید و ما آن را دوست داریم. اگرچه ما در این بازی لحظه های شیرینی را نیز شاهد بودیم ، The Last of Us Part 2 کاملاً به بدترین جنبه های بقا متمایل است. ممکن است در دنیای بازی , پس از آخرالزمان به نظر برسد. ما دیده ایم که الی گلو مرد را بخاطر اینکه در راهش قرار گرفته بود ، به طرز دردناکی یک پیکان را که در شانه اش قرار دارد بیرون کشید و با یک تبر خونین جمجمه دشمن را منفجر کرد.

The Last of Us Part2 نسبت به نسخه قبلی خود کمی بیشتر عمل گرایانه به نظر می رسد. الی به تعداد زیادی سلاح مجهز است که مشابه آنچه جوئل در The Last of Us از آنها برخوردار بود ، اما الی خود را در فضاهای بازتری پیدا می کند که گزینه های بیشتری در نحوه اعزام گروهی از دشمنان ارائه می دهد. می توانید زیر یک وسیله نقلیه پنهان باشید تا از یک پاسدار گشت و گذار کنید ، دشمنان را به مکانهای معینی جذب کنید تا آنها را در کمین کنید ، از روی موانع عبور کنید تا سریعتر از پشت جلوی آن بروید و برای فرار از دشمنان بزرگتر بین راهروهای باریک در محیط حرکت کنید.

مطلب پیشنهادی:Apple Arcade در دسترس برخی از کاربران iOS 13 قرار گرفت

Author: blackincubus

iam admin

LoadingFavoritetag

0

دیدگاه بگذارید

avatar
  دنبال کننده  
اطلاع رسانی