اطلاعاتی در مورد Fortnite: Chapter 2 فصل ۱

time

2 دقیقه-۱۳۹۸/۰۷/۲۳

main-image

بیش از ۲۴ ساعت گذشته است که یک سیاه چاله در Fortnite ظاهر شد و این بازی ظاهراً خودش را به عنوان بخشی از رویداد ۱۰ فصل “پایان” حذف کرده است ، و بازیکنان کاملاً مطمئن نیستند که چه می گذرد. کسانی که سعی در ورود به سیستم دارند ، از سیاه چاله استقبال می شوند و به هیچ وجه امکان سوار شدن به مسابقات یا مشاهده پوست و V-Bucks شما را ندارند (گرچه سونی و نینتندو اطمینان دارند که این موارد بی خطر است). شایعات در حال انتشار است که این سری از رویدادها باعث می شود که بازی با عنوان Fortnite: Chapter 2 دوباره به بازار عرضه شود و مطمئناً به نظر می رسد یک تریلر به بیرون درز کرده این موضوع را تأیید می کند ، نقشه جدید ، وسیله نقلیه و موارد دیگر را نشان می دهد.

این تریلر که در زیر می توانید مشاهده کنید ، نمای کلی از مطالب و مکانیک های جدید را که ظاهرا فصل آینده به Fortnite: Chapter 2 می آیند نشان می دهد. به جای انتخاب فصل ۱۱ ، فصل جدید لقب قسمت ۲ ، فصل ۱ دارد و تغییرات مهمی را ایجاد می کند.

در مرحله اول ، به نظر می رسد که بازی بر روی نقشه کاملاً جدیدی تنظیم شود ، همانطور که خیلی ها حدس زده اند ، و یک مقدار اسکین جدید نیز برای کسب درآمد در نظر گرفته شده است. همچنین این تریلر روش های جدیدی برای تراز کردن وجود دارد که نشان می دهد بازیکن با انجام اقدامات درون بازی ، مانند باز کردن قفسه سینه ، حذف حریفان یا برداشت مواد ، مدال های مختلفی را که کسب کرده است ، به روز می کند.

علاوه بر این ، به نظر می رسد یک وسیله نقلیه جدید در راه است. در پایان تریلر ، می توانیم گروهی از بازیکنان را که با قایق های سرعتی شلیک می کنند ، مشاهده کنید و در یک لحظه یک بازیکن دیده می شود که در حال غرق شدن در رودخانه است ، و این نشان می دهد که اکنون می توانید شنا کنید. این ویدئو با کلیپ پخش کننده در حال حمل دیگری روی شانه های خود در ساحل به باران تیر بسته می شود ، این ممکن است به معنای آن باشد که شما یک روش جدید برای نجات متحدین فروپاشیده خواهید داشت.

هیچکدام از این موارد هنوز توسط EPIC GAMES تأیید نشده است. پس از رویداد The End ، توسعه دهنده در مورد وضعیت Fortnite: Chapter 2 کاملاً سکوت کرده است. حساب رسمی توییتر بازی تاریک شد و وب سایت رسمی Fortnite در حال حاضر جریان زندگی از سیاه چاله مرموز را به نمایش می گذارد ، بنابراین مشخص نیست فصل بعدی بازی چه زمانی آغاز خواهد شد. با این حال ، بر اساس این تریلر ، به نظر می رسد تغییرات زیادی در فروشگاه برای فصل جدید ایجاد شده است.

مطلب پیشنهادی: مقایسه بخش Survival بازی های پابجی و کال اف دیوتی موبایل

Author: blackincubus

iam admin

LoadingFavoritetag

0

دیدگاه بگذارید

avatar
  دنبال کننده  
اطلاع رسانی