عضویت/ورود

معرفی و بررسی پیش از انتشار بازی کارتی شرکت Riot به نام Legends of Runeterra

بررسی

بازی

۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - 6 دقیقه

معرفی و بررسی پیش از انتشار بازی کارتی شرکت Riot به نام Legends of Runeterra

Legends of Runeterra یک بازی با کارت دیجیتال با نام تجاری جدید است که بر اساس جهان League of Legends ساخته شده است و از زمانی که ما با آن در طول PAX Aus 2019 آشنا شدیم ، در واقع احساس می کند که چند نکته جالب جدید در این ژانر دارد. در اینجا نحوه عملکرد آن آمده است.

طبیعتاً ، Legends of Runeterra در اطراف قهرمانان مستقر است که بسیاری از آنها با هواداران League of Legends آشنا خواهند بود. قهرمانان و کارتهای دیگر با شش منطقه اصلی RuneterraDemacia ، Noxus ، Ionia ، Piltover & Zaun ، Freljord و Shadow Isles همراه هستند که در ایده های کلاس ها یا رنگ ها ، در سایر بازی های کارت حضور دارند. اما این بازی جنبه های زیادی دارد که برای بازیکنان سایر بازی های کارت دیجیتال نیز آشنا خواهد بود.

جریان بازی

استخر مانا شما هر نوبت به طور پیوسته افزایش می یابد ، دقیقاً مانند Hearthstone ، که سرعت بازی را تعیین می کند. مانا به شما امکان می دهد مواردی مانند کارت های موجودات و قهرمانان را بازی کنید ، که دارای آمار معمول حمله و دفاع و همچنین سایر توانایی ها یا حفره هایی هستند که تصمیم می گیرند چگونه در نبرد منصف شوند. شما می خواهید بتوانید به پیوند حریف خود حمله کنید (که هر هوادار MOBA باید امیدوار باشد با آن آشنا باشد) و سلامتی خود را برای ۰ برنده بازی بدست آورد. مبارزات حدود ۱۵ تا ۲۰ دقیقه طول بکشد.

با این حال ، جایی که Legends of Runeterra از نمونه های دیگر ژانر جدا می شود ، در جزئیات دقیق تر مربوط به نحوه انجام آسیب ارتباط ها است. به عنوان مثال ، جادوها می توانند صدمات مستقیم وارد کنند اما از کارتهای شخصیت شما یک استخر مانا استفاده می کنند و تقریباً همیشه قابل مقابله هستند. برخی جادوها سریع یا کند خواهند بود و طبق دستور خود در وسط میدان جنگ صف می شوند.

همه کارتها به صورت نوبتی پخش می شوند ، این چیزی نیست که من در بازی های کارت دیجیتال به آن عادت کنم. این چرخش های طلسم به دورهایی تقسیم می شوند که یکی از آنها در بازی تهاجمی و دیگری مدافع خواهد بود. چندین چرخش در این دورها وجود دارد که هر بازیکن شانس بازی شخصیت ها و طلسم های خود را تا زمان حمله واقعی دارد. این یک استراتژی جالب را اضافه می کند . شما می توانید با اضافه کردن آرام آرام به زرادخانه خود ، شخص دیگری را بیرون بزنید ، نه اینکه همه چیز را به طور همزمان وارد بازی کنید. سپس ، این حمله واقعاً اتفاق می افتد و مگر اینکه وضعیتی روی کارت باشد ، در غیر این صورت می گوید ، انتخاب مسدود کننده است.

قهرمان ها

کارت های قهرمان هدف هایی برای آنها وجود دارد که به شما امکان می دهد تا آن کارت ها را وارد کرده و قدرتمند تر شوید تا زمانی که در طول نبرد از آنها خارج نشوند. می توانید از یک قهرمان برای ساخت عرشه های اطراف خود استفاده کنید یا تعداد بیشتری را اضافه کنید , که بسته به سبک بازی محدود است و ایده این است که یک استایل بازی هم افزایی ایجاد کنید. این جنبه یادآور Magic The Gathering و گزینه های ارائه شده در ترکیب رنگ ها برای سبک های جدید بازی است.

به عنوان مثال ، یک قهرمان ممکن است بعد از اینکه مقدار مشخصی از خسارت به دشمنان وارد کردید به سطح خود برسد و دیگری ممکن است از شما بخواهد که تعداد مشخصی از دشمنان را هدف قرار دهید. قرار گرفتن هر دو کارت در یک عرشه به شما امکان می دهد تا سطح آنها را بالا برده و توانایی های افزایش یافته خود را همزمان ، بدون هدر دادن منابعی بدست آورید. شاید جمع کردن این عرشه با کارتهای ارزان قیمت باشد تا بتوانید سریعتر دشمنان را هدف قرار دهید و به شما کمک می کند تا حتی سریعتر به سطح خود برسید تا یک مزیت کسب کنید. از طرف دیگر ، داشتن اهداف متفاوت ممکن است انعطاف پذیری بیشتری نیز به همراه آورد ، بنابراین تصمیم گیری در مورد نحوه ساخت عرشه برای رسیدن به اهداف خود به نظر می رسد که چندین لایه یا استراتژی بالقوه را به بازی ها اضافه می کند.

برای طرفداران علاقه مند به بازی League of Legends ، نوید محتوای زیادی برای روایت جدید نیز وجود دارد. داستان های تازه از طریق Legends of Runeterra نیز با برنامه هایی برای معرفی شخصیت ها و قهرمانان جدید در هنگام ساخت بازی ، پخش می شود که کارت های جدید و سبک های بازی را نیز ممکن می کند. Legends of Runeterr و League of Legends در یک جهان مشترک هستند ، بنابراین spinoff عجیب نیست که در آن همه کارتهای بازی در یک میخانه هستند.

متا و ریزگردها

Legends of Runeterra همه را به خوبی نمایش می دهد و به عنوان کسی که با بازی های مختلف کارت دیجیتال کاملاً آشنا است ، من بعد از چند دور در آموزش توانستم سریع آن را انتخاب کنم. این همان سبک کشیدن و رها کردن را دارد که احتمالاً با آن آشنا خواهید شد و ورود به آن فقط یادگیری همه اصطلاحات جدید ، سوالات و کارتهای جدید است. این بازی به طور حتم مرا به عنوان نوعی ساده روی سطح بازی قرار داده است ، اما با پیچیدگی های اضافی در متا ساختمان سازی ، اگر این شیرینی برای شما باشد ، از بین نرفته است.

خبر خوب و تا حدی شگفت آور این است که وقتی صحبت از ساخت dekkbuilding می شود ، به نظر نمی رسد که بسته های تصادفی قابل خریداری داشته باشید. Legends of Runeterra هنوز یک بازی رایگان برای بازی است ، اما اگرچه نمی توانید پول واقعی بدست آورده خود را صرف کارتهای تصادفی کنید ، اما در عوض می توانید برای “کارتهای وحشی” مبلغ تعیین شده ای بپردازید. اینها در هزینه بر اساس نادر بودن متفاوت هستند ، اما مبادله ای مستقیم برای هر کارت مورد نظر شما در آن ردیف هستند. حتی در این صورت ، این سیستم محدود به تعداد معینی از خرید در هفته است ، و من توسط نمایندگان Riot اطمینان دادم که این نوع بازی ای نیست که بتوانید آن را خریدن به دست بیاورید و قدرتمند شوید.

در عوض ، تنها راه برای به دست آوردن مقدار قابل توجهی کارت بازی با بازی است ، اما به نظر می رسد این موارد می تواند تا حدودی غیرقابل پیش بینی باشد. می توانید quests را انجام داده و برای باز کردن قفل کارت ها از منطقه انتخابی خود ، که در هر زمان قابل تغییر است ، مرتب سازی کنید. بازی ، طاق هفتگی شما را نیز شامل می شود ، که شامل جعبه های پر از کارتهای تصادفی بیشتر است. اما امکان انتخاب و انتخاب کارهایی که می خواهید برای باز کردن قفل کارت ها انجام دهید ، به عنوان راهی برای ارائه حداقل تعداد نمایندگی به بازیکنان در مورد نحوه انجام بازی مورد تأکید قرار گرفت.

به نظر می رسد که افرادی که زمان را صرف می کنند ، صرف نظر از کاری که انجام می دهند ، بیشترین کارت ها و عرشه های متنوع را خواهند داشت ، در حالی که هنوز هم در انتهای دیگر طیف به بازیکنان امکان دریافت کارت های خاص با سطح بالا را دارند.

همچنین شما می توانید از پول واقعی در سفارشی سازی استفاده کنید و Legends of Runeterra یک بازی به شدت بصری است. هنر کارت به طرز حیرت انگیزی مفصل است و صفحه بسیار شبیه به Hearthstone است و دارای لمس های تعاملی کمی است. کارت ها هنگام پخش بازی های مختلف را تحریک می کنند و گاهی اوقات برچسب های سبک ایموجی روی صفحه ظاهر می شوند. هنگامی که کارت های قهرمان بالا می رود ، آنها کل صفحه را به دست می آورند تا یک انیمیشن را بازی کنند و حتی حمله به نظر می رسد کمی بیشتر از سایر بازی های کارت دیجیتال است. من هنوز هم می توانم آنچه را که بیشتر اوقات اتفاق می افتد بگویم ، بنابراین شجاعت احساس نمی کند که در راه است ، اما یک جشن بصری است.

حمایت مداوم

در حالی که هنوز به عنوان اسکورت ارائه نشده است ، ریوت قول داده است که به روزرسانی منظم ترازنامه ماهانه را برای ادامه تغییر متا ، و همچنین یک سیستم رتبه بندی در حال توسعه در نظر بگیرد. خلاصه نویسی عمومی به نظر می رسد در مقابل سطح اتفاقی که غالباً در بازی های با ورق وجود دارد خم شود ، بنابراین Legends of Runeterra می تواند به شکلی کاملاً متفاوت با آنچه ما در دیدن ژانر عادت کرده ایم کاملاً رقابتی باشد.

اگر به Legends of Runeterra کنجکاو هستید ، خبر خوب این است که می توانید از قبل شانس خود را برای پخش آن از قبل ثبت نام کنید و قفل اختصاصی Moonstruck Poro Guardian را از زمان راه اندازی آنلاک کنید. این اطلاعیه به عنوان بخشی از جشن ۱۰مین سالگرد League of Legends در نظر گرفته شده است و شما در هنگام صحبت ، گزیده ای از افراد با دسترسی به بازی را به صورت زنده پیدا می کنید. در مدت زمان یک ماه ، یک پیش نمایش پنج روزه وجود خواهد داشت که تعداد بیشتری از افرادی که از قبل ثبت نام کرده اند مجاز به ورود هستند و سپس در سال ۲۰۲۰ یک بتا بزرگتر بسته قبل از راه اندازی در سیستم عامل های رایانه ای و موبایل در بعضی از مواقع در همان سال است.

مطلب پیشنهادی: معرفی و بررسی بازی Destiny 2 و گسترش جدید آن یعنی Shadowkeep

Author: blackincubus

iam admin

کامنت های کاربران

دیدگاه بگذارید

avatar
  دنبال کننده  
اطلاع رسانی

بازی های از دست رفته سال۲۰۲۰ : این بازی ها کجا هستند؟

بررسی

بازی

۱۳۹۸/۱۰/۲۹-5 دقیقه

بازی های از دست رفته سال2020 : این بازی ها کجا هستند؟

بازی های جدید همه وقت اعلام می شوند ، اما در میان اخبار و هیجان ، بسیاری به سرعت رادار را رها می کنند. از این گذشته ، بازی های معدودی وجود دارد که مدتی است جزو بازی های از دست رفته سال۲۰۲۰ قرار دارند که از آنها چیزی نشنیده ایم ، در حالی که برخی دیگر فقط به هیچ حرف رسمی اشاره نشده اند. هک ، برخی از آنها به طور کامل لغو نشده اند ، یا سرنوشت خود را قطعی نکرده اند.

در زیر می توانید لیستی از بازی های از دست رفته سال۲۰۲۰ را پیدا کنید که مدتهاست از آنها ندیده ایم یا شنیده ایم. برخی از بازی هایی هستند که احتمالاً به زودی با کنسول های نسل بعدی در مورد آنها اطلاعات بیشتری کسب خواهیم کرد ، در حالی که برخی دیگر بیشتر شبیه نهنگ های سفید هستند که ممکن است دیگر هرگز آنها را نبینیم.

به نظر شما کدام یک از بازی های این لیست در نهایت در سال ۲۰۲۰ خبری راجب آنها می شنویم؟ نظرات خود را در نظرات زیر به ما اطلاع دهید.

بازی جنگ ستارگان دیگر شرکت EA

یکی از جنجالی ترین بازی های از دست رفته سال۲۰۲۰ Star Wars Jedi: Fallen Order است. در حالی که طرفداران جنگ ستارگان با انتشار فیلمهای فوق العاده جذاب Star Wars Jedi: Fallen Order ، مورد برکت قرار گرفته اند ، پروژه بزرگ فرنچایز هنوز هم یک رمز و راز به دلیل پیشرفت آشفته ای است که بین استودیوهای EA تغییر کرده است. در ابتدا در سال ۲۰۱۴ آغاز شد ، بازی کدی به نام “Ragtag” توسط امی هنیگ ، توسعه دهنده و تیم در Visceral Games ساخته شد. با این حال ، EA استودیو را در سال ۲۰۱۷ تعطیل کرد ، که منجر به عزیمت هنیگ شد. به دنبال این ، بازی به EA Vancouver منتقل شد و پس از مدتی دوباره استفاده مجدد آن به یک بازی آزاد در جنگ ستارگان ، در اوایل سال ۲۰۱۹ بی سر و صدا لغو شد.

بازی های از دست رفته سال 2020 : این بازی ها کجا هستند؟

به نظر می رسید که پایان این پروژه است ، اما در سال ۲۰۱۹ ، گزارش شد که EA Motive ، هماهنگ کننده Star Wars: Battlefront II به همراه DICE ، در حال کار بر روی یک بازی جدید در بخش sci-fi هستند. پاتریک کلوز ، رئیس استودیوی EA Motive در یک پیچش جالب اظهار داشت که می تواند از بخشی از مواد Visceral’s Ragtag استفاده کند و این “یک تجربه بسیار بی نظیر جنگ ستارگان” خواهد بود. از آن زمان تاکنون چیزهای کمی در مورد این پروژه شنیده ایم ، اما EA همچنان هوشیار است که بازی های جنگ ستارگان بیشتری در راه هستند. و با استقبال مثبت در مورد Star Wars Jedi: Fallen Order و کیفیت بهتر Star Wars Battlefront II ، EA در موقعیت بهتری قرار دارد تا در نهایت نشان دهد که این پروژه دیگر Star Wars چیست.

Shadow of the Eternals

Shadow of Eternals جانشین معنوی بازی ترسناک مورد علاقه فرقه Eternal Darkness است. مسئولان توسعه دهنده بازی اصلی ، Silicon Knights ، استودیوی جدیدی بنام Precursor Games را تشکیل دادند تا روی ماجراجویی ترسناک بقا از جمله مسئول پیشین دنیس دایک کار کنند. با این حال ، پروژه سرمایه گذاری جمعیت نتوانسته هدف خود را برآورده کند. کمبود بودجه ، توسعه بازی را مجبور به تعویق انداخت.

در اکتبر سال ۲۰۱۴ ، دایاک استودیوی جدید با نام Quantum Entanglement Entertainment را افتتاح کرد تا توسعه این پروژه از سر گرفته شود. استودیو بی سر و صدا در ژانویه سال ۲۰۱۸ تعطیل شد و تولید Shadow of Eternals به تعویق افتاد. دایاک حرکت کرد و استودیوی جدیدی به نام Apocalypse Studios را تشکیل داد ، که از آن زمان به طور جدی روی Legacy of Kain الهام گرفته از بازی رایگان RPG به نام Deadhaus Sonata کار می کند. یک به روزرسانی سریع درباره وضعیت Shadow of Eternals در صفحه فیس بوک این پروژه اظهار داشت: اگرچه این لغو نشده است ، اما مدتی در توسعه فعال نخواهد بود. با توجه به این وقایع ، این بیش از حد محتمل است که Shadow of Eternals ممکن است تا هر زمان دیگری منتشر نشود.

Tekken x Street Fighter

بازی های از دست رفته سال۲۰۲۰ Tekken x Street Fighter در سال ۲۰۱۰ برای PS3 و Xbox 360 معرفی شد و از آن زمان تاکنون نوعی رمز و راز بوده است. تهیه‌کننده Katsuhiro Harada در سال ۲۰۱۴ به هواداران اطمینان داد و در سال ۲۰۱۵ مجددا تکرار کرد که بازی جنگی متقاطع لغو نشده است. با این حال ، در آوریل ۲۰۱۶ ، هارادا فاش کرد که Tekken x Street Fighter “دیگر در حال توسعه فعال نیست” و ناشر Bandai Namco منتظر “زمان مناسب” برای انتشار آن بود.

GameSpot در سال ۲۰۱۶ به اظهار نظر رسید و در آن زمان ، Bandai Namco گفت این تیم در Tekken 7 تمرکز دارد ، که در سال ۲۰۱۷ ظاهر شد. Bandai Namco در این مورد به ما گفت که تیم Tekken در Tekken 7 DLC متمرکز شده است. بعداً هارادا در جریان بازیهای مهمانی سال ۲۰۱۸ ، تأیید کرد که بازی حدود ۳۰٪ کامل بود قبل از اینکه به حالت تعلیق درآید. اما در مصاحبه ای با VGC در سال ۲۰۱۹ ، توسعه دهنده با توجه به موفقیت های محتوای پس از راه اندازی هر دو Tekken 7 و Street Fighter 5 ، اعتبار پروژه متقاطع را زیر سؤال برد ، اما هنوز هم به نظر می رسد که Tekken x Street Fighter بسیار مورد توجه هارادا قرار گرفته است. در طی جدیدترین جوایز بازی ، وی نظرسنجی در توییتر برای وزن کردن علاقه فعلی به بازی منتشر کرد.

Half-Life 3

در حالی که انتشار سری Half-Life VR- منحصر به فرد Half-Life: Alyx نزدیک می شود ، تقریباً لازم است که به بازی سوم مورد انتظار ، حتی مدتها بعد از آنکه وضعیت اوج meme را بدست آورد و به عرصه “رسید” ، اشاره کنیم که هرگز اتفاق نخواهد افتاد. ” Half-Life 2: قسمت ۳ در سال ۲۰۰۶ اعلام شد اما هرگز تحقق نیافت، همچنین لغو نشد. در یک RedAit AMA در اوایل سال ۲۰۱۷ ، سرمربی Valve Gabe Newell گفت احتمال وجود بازی های بیشتر در جهان Half-Life / Portal وجود دارد ، بنابراین این امیدواری است. و همچنین خلاصه داستان بدست آمده از نویسنده سابق Valve Marc Laidlaw وجود دارد که چیزی را تأیید نمی کند .

با بازگشت Half-Life به لطف Half-Life: Alyx ، روی رادارهای مردم قرار گرفتند ، این بازی می تواند آینده جدیدی داشته باشد. این که آیا Half-Life 3 به معنای نزدیک شدن به واقعیت است ، فقط باید منتظر ماند و دید.

مطلب پیشنهادی: در اینجا همه چیز را درمورد مشخصات پلی استیشن ۵ خواهید فهمید

Author: blackincubus

iam admin

کامنت های کاربران

دیدگاه بگذارید

avatar
  دنبال کننده  
اطلاع رسانی

مردی که با استفاده از مانیتور فرودگاه Apex Legends بازی میکند

۱۳۹۸/۱۰/۲۷-1 دقیقه

مردی که با استفاده از مانیتور فرودگاه Apex Legends بازی میکند

ساعت ها انتظار در فرودگاه ها چیزی است که اکثر ما بارها آن را تجربه می کنیم. اما یک مرد تصمیم گرفت با وصل کردن PlayStation 4 خود به مانیتور اطلاعات فرودگاه و لذت بردن از بازی Apex Legends ، کسالت و خستگی خود را را کاهش دهد.

طبق گزارش Oregonian ، این حادثه در فرودگاه بین المللی پورتلند رخ داده است. مسافر PS4 خود را به یک مانیتور متصل کرد که نقشه فرودگاه را نشان می داد. این اتفاق صبح زود رخ داد و کارکنان سریع عمل واکنش نشان دادند.

“کاما سیموندز” سخنگوی بندر پورتلند به رادیو KXL گفت: “این طبیعتا چیزی است که ما نمی خواستیم اتفاق افتاده باشد.”

مردی که با استفاده از مانیتور فرودگاه Apex Legends بازی میکند

یک فرد مورد نظر توسط سرپرستان عملیات به او نزدیک شد و “خیلی مهربان” از آنها خواسته بود که کنسول را از مانیتور جدا کنند و کار خود را متوقف کند. سیموندز گفت که “بسیار مؤدبانه” پاسخ داد که آیا او می تواند بازی خود را اول به پایان برساند که به او گفته شد “نه”!

سیموندز گفت: “ظاهراً این یک تعامل بسیار مودبانه و صمیمانه بوده است.”

در حالی که امکان استفاده از کنسول در مانیتور بزرگ فرودگاه راهی مناسب برای گذر زمان است ، در حالی که انتظار وجود دارد ، روش های آسان تری برای انجام بازی وجود دارد. علاوه بر تعداد زیادی عناوین تلفن همراه موجود ، شما همیشه می توانید در یک Nintendo Switch استفاده کنید ، که در استفاده از هریک از آن ها کسی مزاحم شما نمی شود.

حال این سوال پیش می آید که آیا این فرد در فرودگاه کار درستی انجام داده است؟ شما می توانید نظر خود را با ما به اشتراک بگذارید.

مطلب پیشنهادی:مانیتور جدید ۳۶۰Hz ایسوس سریعترین مانیتور در جهان است

Author: blackincubus

iam admin

کامنت های کاربران

دیدگاه بگذارید

avatar
  دنبال کننده  
اطلاع رسانی