مایکروسافت قصد دارد به روزرسانی های اختیاری ویندوز 10 را از تکه های امنیتی جدا کند

time

2 دقیقه-۱۳۹۸-۰۷-۰۷

main-image

مایکروسافت در ابتدای انتشار ویندوز 10 بسیار بی رحمانه عمل می کرد و دانلود و آپدیت آن اجباری بود و شما نمی توانستید بدون نرم افزار های شخص ثالث مانن ShutUp10 ان را متوقف کنید.(البته این نرم افقزار همیشه خوب عمل نمی کردند).

بروزرسانی منظم سیستم عامل مشکلی ندارد،ولی این تنها یک بروز رسانی خوب نیست و ممکن است گاهی اوقات بد باشد! کاربران معمولی به یاد دارند که یک بروزرسانی موجب حذف اطلاعات کاربران شد.

خوشبختانه مایکروسافت می فهمد که کاربران می خواهند در مورد زمان و چگونگی دریافت آپدیت ویندوز 10 خودشان تصمیم بگیرند.

در پستی جدید ، مایکروسافت از برنامه های خود برای جدا کردن به روزرسانی های اختیاری ویندوز 10 از تکه های امنیتی مهم پرده برداشت. این تکه ها در بخش جدید Windows Update با نام “مشاهده به روزرسانی های اختیاری” نمایش داده می شوند. این لیست شامل به روزرسانی های ظاهر ، برخی از به روزرسانی های درایور و سایر موارد مربوط به بروز رسانی ماهانه و غیر امنیتی است.

این تغییر باعث می شود که کاربران در هر حالتی که راحت هستند بمانند و دیگر دست به آپدیت ویندوز خود نزنند ولی آپدیت های امنیتی و مهم به صورت خودکار انجام می شوند که برای کاربر مزاحمت ایجاد نمی کند.

مایکروسافت گفت که آپدیت اختیاری به شما در برخورد با مشکلات کمک می کند و در صورت مشکل می توانید با آپدیت کردن ان ها را برطرف کنید.

انتظار می رود این جدایی بین تکه های امنیتی و اختیاری به عنوان بخشی از به روزرسانی “20H1” ویندوز 10 ، برنامه ریزی شده برای سال 2020 میلادی انجام شود. اعضای برنامه Windows Insider می توانند این تست را هم اکنون به عنوان بخشی از پیش نمایش ساخت 18985 انجام دهند.

مطلب پیشنهادی:vivo NEX 3 را از نگاه گیمو ببینید(+تصاویر گرفته شده با دوربین)

Author: blackincubus

iam admin

LoadingFavoritetag

0

دیدگاه بگذارید

avatar
  دنبال کننده  
اطلاع رسانی