بازی عجیب و غریب Mosaic که کار های روزمره یک کارمند را در آن بازی میکنید!

time

3 دقیقه-۱۳۹۸-۰۷-۱۱

main-image

Mosaic یک بازی است که در آن نمی توانید چیزی برای خوردن در یخچال پیدا کنید ، نمی توانید قبض های خود را بپردازید و هیچ چیز خوبی در تلویزیون نیست. همچنین این یک بازی است که در آن شما باید تصمیم بگیرید که آیا ماهی طلایی صحبت شده را که به طرز جادویی در سینک شما ظاهر می شود ، شستشو دهید یا آن را به کار با خود بیاورید. این مرحله اصلی آماده سازی من از نسخه آزمایشی 40 دقیقه ایی عجیب و غریب است که من قبل از تاریخ انتشار موزاییک ، بازی کردم.

پرشکوه ترین ماجراجویی Krillbite این است که بدترین روز شما تا یازده سال گذشته است. محیط سرد و خالی است ، کاراکترها بی عیب و نقص هستند ، شغل شما بی پروا است و شرکت شما مرتباً آمارهایی را در مورد عملکرد بد شما نسبت به همکاران خود برای شما ارسال می کند. هیچ کس با آسانسور با شما ارتباط برقرار نخواهد کرد و هیچ چیز در مورد شما یا زندگی شما نیست که به نظر می رسد شما را از هر کس دیگری در دیستوپی شرکتی شما جدا کند.

شما این بازی را در زیر آب شروع میکنید و این مانند یک رویا است و بعد شما به سمت اتاق محل زندگیتان میروید و از خواب بیدار میشوید. بعد از بیدار شدن سه پیامک دریافتی گوشی خود را چک میکنید که یکی از آن پیام ها , پیام مادرتان است که از شما میپرسد که آیا میتوانید برای تولد پدرتان خودتان را برسانید یا نه. در بازی Mosaic کار شما بسیار یکنواخت و کسل کننده است و شما سعی در تغییر این یکنواختی دارید که در همین حین با یک فرد هم عقیده خود برخورد میکنید. کار های تکراری شما را کسل میکنند و حتی یک پاداش واقعی به شما نخواهند داد.

احساس تنهایی ، انزوا و ناامیدی احساس قابل لمس است. اما این لحن باعث می شود شما به اندازه کافی کنجکاو شوید که به آن عمل کنید ، زیرا رعایت وضعیت موجود ، کاملاً صریح ، افسرده کننده است. هیچ انگیزه دیگری برای این کار وجود ندارد. شما وقتی در پیاده رو قدم میزنید کارگرانی را مشاهده میکنید که در حال اعتراض هستند و شما در این محیط خاکستری کم کم به ساختمان خاکستری و زشت محل کارتان نزدیک میشوید. شما هنگامی که از کار خسته میشوید میتوانید برخیزید و به سمت پنجره بروید و محیط اطراف را تماشا کنید.

نگاه کردن به پنجره ، یک رنگین کمان اشباع را برای بافتن بالای سر خود دعوت می کند و با کلیک بر روی آن هنگام ظاهر شدن باعث می شود همه نوع اتفاقات رخ دهد ، از پوشیده شدن توسط یک غروب خیالی گرفته تا نجات یک گربه از یک درخت و داشتن آن با قدردانی در آغوش شما.

تجربه ما تاکنون تلقین شده است که مسیر آسیاب روزمره شما با چیزی غیر عادی آسفالت شده است ، اما جاده ای است که کمتر در آن سفر می کنید. امکانات آنچه در آن مسیر می تواند انتظار داشته باشد ، چیز دیگری است و Mosaic انتظار دارد که آنها را کشف کنید.

مطلب پیشنهادی: 5 تا از بهترین مودم ها(روترها)برای گیمینگ در بازی های آنلاین

Author: blackincubus

iam admin

LoadingFavoritetag

2

دیدگاه بگذارید

avatar
  دنبال کننده  
اطلاع رسانی