Call of Juarez در راه نیتندو سوئیچ

time

2 دقیقه-۱۳۹۸/۰۷/۳۰

main-image

یوبیسافت بازی وسترن سال ۲۰۱۳ خود یعنی Call of Juarez : Gunslinger را قرار است به سمت نیتندو سوئیچ هدایت کند.هیئت مدیره رتبه بندی سرگرمی نرم افزار رتبه ای را برای نسخه Switch منتشر کرده است که به ظاهر تأیید می کند که این بازی به سمت کنسول ترکیبی نینتندو هدایت می شود.

از این گذشته ، توسعه دهنده Techland شروع به ارسال بازاریابی ویروسی برای بازی برای برخی رسانه ها کرده است. VG247 گزارش می دهد که یک کارت پستال با مضمون غربی دریافت کرده است که یک شخصیت قدیمی را نشان می دهد که با بازی Call of Juarez در Switch تغییر می کند. یک افشاگری رسمی برای ظهر پنجشنبه ، ۲۴ اکتبر برنامه ریزی شده است ، بنابراین تا زمانی که همه این موارد تأیید نشود ، طولانی نخواهد بود.

در سال ۲۰۱۸ ، Techland با خرید حق استفاده این بازی را از Ubisoft خریداری کرد. این شرکت درباره بازگرداندن این سریال چیزی نگفته است ، اما تیزری که در اکتبر سال ۲۰۱۸ منتشر شد نشان می دهد این استودیو برنامه های بیشتری دارد. تفنگ دار چهارمین ورودی این سریال بود که پیش از آن با Call of Juarez ، Call of Juarez : Bound in Blood و Call of Juarez: The Cartel (که تنها بازی در این سریال بود که در دوران مدرن برگزار شد).

اگر تفنگ دار واقعاً به Switch بیاید ، این اولین بازی غرب وحشی اکشن در سکوی نینتندو خواهد بود. بازی Western 1849 Reloaded که توسط Nawia Games توسعه یافته بود ،یک بازی تیراندازی ، در اوت سال ۲۰۱۸ با ۸ دلار آزاد شد. یک بازی نقش آفرینی کمدی ماجراجویی به نام West of Loathing نیز برای Switch در سال ۲۰۱۸ منتشر شد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد بازی های جدید برای Nintendo Switch ، سایت گیمو را دنبال کنید.

مطلب پیشنهادی: روش تولید صدا های بازی Call of Duty: WWII توسط Sledgehammer

Author: blackincubus

iam admin

LoadingFavoritetag

0

دیدگاه بگذارید

avatar
  دنبال کننده  
اطلاع رسانی