Oppo Reno2 را با مشخصات کامل در گیمو ببینید(+تصاویر گرفته شده با آن)

time

3 دقیقه-۱۳۹۸-۰۷-۲۰

main-image

در طراحی Reno 2 از یک رینگ نورانی در پشت آن استفاده شده است، و همانطور که از شرکت اوپو انتظار می رفت، تمرکز زیادی بر روی دوربین های ان داشته است، که این برای گوشی میان رده بسیار مهم است.

آزمایش در قلمرو تلفن هوشمند همیشه برای دیدن بسیار جالب است. معدود بازیکنان حاضر در صحنه ، به اندازه کافی بزرگ و مطمئن هستند که در واقع می توانند آزمایش های عمده ای را انجام دهند. BBK Electronics – شرکت اصلی Oppo ، Vivo و OnePlus – به وضوح هیچ کمبود منابع ندارد ، به طور مداوم بودجه ابتکاری را تأمین می کند ، خط NEX Vivo را زنده می کند ، و اخیراً نیز خانواده Oppo Reno را فعال می کند.

از افتتاح خط رنو فقط چند ماه است که گذشت. با این حال ، در حال حاضر چندین مورد عرضه مدل جدید را پشت سر گذاشته است ، و ما در طول مسیر شاهد پیشرفت بیشتری خواهیم بوده ایم.

همراه با به روی کار آمدن مدل Reno مکانیزم جدید دوربین سلفی با نام بال کوسه نیز به روی کار آمد. که استفاده دوباره از ان نشان می دهد که کاربران از ان راضی بوده اند.

مشخصات Oppo Reno2

در بالا مشخصات کامل Oppo Reno2 را مشاهده کردید، که همانطور که در بالا گفته بودم، از دوربین های بسیار خوبی در آن استفاده شده است.شما می توانید تصاویر گرفته شده با دوربین آن را در زیر مشاهده کنید.

تصاویر گرفته شده با دوربین این مدل

تمامی تصاویر بالا از سایت معتبر بررسی موبایل، GSMARENA هستند

مطلب پیشنهادی:بررسی Apple iPhone 11 به همراه عکس های گرفته شده از دوربین آن.

Author: blackincubus

iam admin

LoadingFavoritetag

0

دیدگاه بگذارید

avatar
  دنبال کننده  
اطلاع رسانی