sony نام کنسول جدید خود را تایید کرد و تاریخ انتشار PlayStation 5 نیز تایید شد

time

4 دقیقه-۱۳۹۸-۰۷-۱۶

main-image

سونی رسما تأیید کرده است که کنسول نسل بعدی خود را بنام پلی استیشن 5 و تاریخ انتشار PlayStation 5 در تعطیلات 2020 خواهد بود. سونی اولین جزئیات در مورد کنترلر خود را نیز به اشتراک گذاشت (ولی فعلاً نمی دانیم نام ان چیست، ولی آن را با نام DualShock 5 صدا میکنیم) و اطلاعات بیشتری درباره دیسک های مورد استفاده ، پشتیبانی از ردیابی اشعه ،حافظه SSD ، ویژگی های UI و سایر جنبه های سیستم. این چیزی است که ما فهمیدیم.

این شرکت اخبار را در پست وبلاگش اعلام کرد. جیم رایان ، مدیر تعاملی سونی گفت: “من مفتخر هستم که به بگویم کنسول نسل بعدی ما پلی استیشن 5 نامیده می شود و ما در تعطیلات 2020 به موقع آن را منتشر خواهیم کرد، همچنین گفت: “این به روزرسانی ها ممکن است تعجب آور نباشند ، اما ما می خواهیم آنها را برای طرفداران PlayStation خود تأیید کنیم ، زیرا شروع به افشای جزئیات بیشتر درباره دیدگاه ما برای نسل بعدی توضیح میدهد.”

رایان در ادامه با به اشتراک گذاشتن جزئیات بیشتر در مورد دید سونی برای نسل بعدی و همچنین برنامه های خود برای کنترلر PS5 گفت: “یکی از اهداف ما برای نسل بعدی این است که هنگام غرق بازی احساس غوطه وری را عمیق تر کنیم. با کنترل کننده جدید ما امکان تصور چگونگی احساس لمس میتوانیم به آن غوطه وری اضافه کنیم.

بنا به گفته رایان قرار است که در دسته پلی استیشن 5 یعنی DualShock 5 بتوانید اجسام درون بازی را به نحوی حس کنید، تا بیشتر محیط بازی را درک کنید. که حس کردن بافت های بازی می تواند برای کاربر بازی را لذت بخش تر کند. که باعث می شود انتظار تا تاریخ انتشار PlayStation 5 سخت باشد.

یکی از تغییرات در کنترلر جدید این است که کلید های L2 و R2 به صورتی طراحی می شوند که به بازیکن حس شلیک و کشیدن تیروکمان را منتقل کنند! بسته های این دسته در اختیار توسعه دهندگان قرار گرفته است که با استفاده از آن بازی های خود را طبیعی تر کنند.

سونی در مصاحبه با Wired جزئیات بیشتری را در مورد PS5 به اشتراک گذاشت. به عنوان مثال این شرکت به طرفداران اطمینان داد که هارد دیسک مشاهده شده در کنسول های نسل فعلی ، از دور خارج است و یک درایو سریع تر و کارآمد تر در جایگاه آن قرار دارد. جزئیات بیشتر شامل موارد زیر است:

مطلب پیشنهادی:همه چیز درباره پلی استیشن 5 که تا کنون منتشر شده است

Author: blackincubus

iam admin

LoadingFavoritetag

0

دیدگاه بگذارید

avatar
  دنبال کننده  
اطلاع رسانی