نسخه رایانه ای Red Dead Redemption 2 پیشرفت گرافیکی چشمگیری خواهد داشت

time

2 دقیقه-۱۳۹۸-۰۷-۱۸

main-image

Rockstar Games برای اولین بار نسخه رایانه ای Red Dead Redemption 2 را نشان داده است. در اطلاعیه اخیر قول داده شده است که این بازی شامل پیشرفت های گرافیکی است ، اما Rockstar هیچ عکس و فیلم را به اشتراک نمی گذارد. همزمان با شروع بازی برای پیش سفارش ها ، Rockstar اکنون اولین تصاویر از نسخه PC را منتشر کرده است .

تصاویر نمایشگر مناظر مشابهی را از نسخه کنسول به نمایش می گذارند ، اما حتی چشمگیرتر به نظر می رسند. آنها طیف گسترده ای از محیط هایی را که در طول بازی با آنها روبرو می شوید ، و همچنین جلوه های بهبود یافته در نور را نشان می دهند. برای ایجاد یک صفحه نمایش با اندازه کامل و وضوح بالا ، روی هر تصویر زیر کلیک کنید.

در اینجا Rockstar به تشریح چگونگی پیشرفت هادر Red Dead Redemption 2 می پردازد:

ورای این نسخه رایانه ای Red Dead Redemption 2 شامل پشتیبانی از تنظیمات 4K (و فراتر از آن) ، HDR و چند مانیتور است. البته همانطور که در مشخصات سیستم تازه کشف شده Red Dead 2 PC مشخص شد ، به سخت افزار لازم برای انجام بازی احتیاج دارید.

Red Dead Redemption 2 در تاریخ 5 نوامبر برای رایانه شخصی از طریق Rockstar Games Launcher و سایر فروشگاه ها راه اندازی می شود. این بازی تا دسامبر به Steam نخواهد آمد.

نسخه رایانه ای Red Dead Redemption 2 همچنین شامل موارد اضافی دیگری برای حالت داستان از جمله مأموریت های جدید ، اسلحه ، اسب ، مخفیگاه های باند و موارد دیگر می باشد.

مطلب پیشنهادی: بازی هایی که در ماه اکتبر 2019 منتشر میشوند + زمان دقیق

Author: blackincubus

iam admin

LoadingFavoritetag

0

دیدگاه بگذارید

avatar
  دنبال کننده  
اطلاع رسانی