پل دانو در آخرین نسخه BossLogic تبدیل به ریدلر شد

time

4دقیقه-۱۳۹۸/۰۷/۲۷

main-image

BossLogic به ما ایده ای از آنچه که پل دانو در فیلم بتمن از مت ریوز می تواند داشته باشد به ما داده است. فیلمبرداری سرانجام برای فیلم بسیار پیش بینی شده در حال انجام است. بن افلک در ابتدا به عنوان ستاره ، نوشتن و کارگردانی فیلم در هیئت مدیره قرار داشت ، اما این به معنای دلایل مختلف نبود. با این گفته ، یکی از جالب ترین چیزهایی که افلک می خواست انجام دهد ، ایجاد شخصیت های شرور جدید DC است که قبلاً در صفحه بزرگ دیده نمی شدند. ظاهرا مت ریوز می خواست به شرورهایی که قبلاً دیده بودیم برگردد.

رابرت پتینسون بروس وین است ، با نام مستعار تاریکی در بتمن ، در حالی که پل دانو نقش ریدلر را بر عهده خواهد داشت. تازه Zoe Kravitz به عنوان سلنا کایل ، با نام مستعار Catwoman اعلام شد. در حالی که اخبار این بازیگران فقط در حال غرق شدن است ، BossLogic آن را به خود نشان داده است که به ما نشان می دهد که Dano چگونه می تواند به عنوان شرور نمادین به نظر برسد و به نظر می رسد بسیار جالب است ، همانطور که کارهای هنری معمولاً انجام می دهد. دانو چند عینک با رنگ سبز به همراه کت و شلوار و کلاه دارد. BossLogic با صدای تیره تر و تند تری روبرو شد.

از همان آغاز ، مت ریوز بازگشت به ریشه های کارآگاه The Caped Crusader را جنجالی کرده است که طرفداران از آن هیجان زده شده اند. با این حال ، وقتی نوبت اول یک فیلمنامه ، به پیش نویس نهایی تبدیل شود ، می تواند خیلی تغییر کند. ما قصد داریم شخصیتی بسیار جوانتر از آنچه که قبلاً در صفحه بزرگ دیده بودیم را ببینیم ، بنابراین جالب خواهد بود ببینیم مت ریوز تصمیم گرفته است که در کجا تصمیم بگیرد با آن داستان برود و اگر عناصری هم داشته باشد که بن افلک باشد در اصل می خواست گنجانده شود.

هنگامی که مت ریوز برای The Batman وارد هیئت مدیره شد ، مشخص شد که او مشغول کار روی یک فیلمنامه کاملاً جدید است ، بنابراین ما احتمالاً هیچ یک از ایده های بن افلک را از فیلمنامه اصلی خود نمی بینیم ، هرچند که هر کاری ممکن است. جزییات مربوط به فیلم آینده ، مانند تمام مراحل تا کنون ، در حال بسته شدن است. با این گفته ، ما باید ببینیم که تولید در حال آماده شدن است و اکنون شروع به کار می کند. جفری رایت به همراه رابرت پتینسون ، پل دانو و زو کراویتز وارد بازی کمیسر گوردون شده اند.

بتمن هم قرار است در تاریخ ۲۵ ژوئن ۲۰۲۱ به سینماها بیاید. این به مت ریوز و خدمه مدت زمان زیادی را برای کار روی عکاسی اصلی ، همراه با فرایند نهایی پس از تولید ، که ممکن است منجر به تغییر شکل شود ، می دهد. در صورت نیاز به اصلاحات جدید ، باید امیدوار بود که مانند یک ناخوشایند Justice League به پایان نرسد. همه ما می دانیم که چگونه این کار برای فیلم و استودیو به پایان رسید. فارغ از این ، به نظر می رسد مت ریوز هیجان زده است که سرانجام پس از سالها صحبت کردن در مورد این پروژه ، سرانجام به کار روی پروژه رسید.

مطلب پیشنهادی: بررسی فیلم سینمایی اکشن Gemini Man

Author: MAMAD.RE

🙂

LoadingFavoritetag

0

دیدگاه بگذارید

avatar
  دنبال کننده  
اطلاع رسانی