پرفروش ترین کنسول ها و بازی ها در سپتامبر ۲۰۱۹ در ایالات متحده امریکا

time

4 دقیقه-۱۳۹۸/۰۷/۲۶

main-image

گروه NPD گزارش خود را در مورد پرفروش ترین کنسول ها و بازی ها در سپتامبر ۲۰۱۹ منتشر کرده است و نشان می دهد کدام بازی ها و کنسول ها بهترین فروش را در طول ماه در ایالات متحده به فروش رسانده اند. این گزارش همچنین به روزرسانی در مورد سلامت کلی صنعت بازی ها را ارائه و نشان می دهد سپتامبر ۲۰۱۹ خشن بود.

همه دسته ها ، سخت افزار ، نرم افزار ، لوازم جانبی و کارت های بازی ، از لحاظ فروش کاهش یافته است. در کل ، هزینه در کل بخش ها به ۱.۲۷۸ میلیارد دلار رسید که نسبت به سال گذشته هشت درصد کاهش یافته است. به طور سالانه ، کل هزینه ها در همه گروه ها شش درصد کاهش یافت و به ۸.۳ میلیارد دلار رسید. NPD گفت که کاهش هزینه های سخت افزاری کاهش یافته است.

این انتظار می رود با توجه به اینکه PS4 و Xbox One در آخرین مراحل چرخه عمر خود قرار دارند و کنسول های نسل بعدی سونی و مایکروسافت در تعطیلات ۲۰۲۰ انتشار پیدا میکنند.

NBA 2K20 با حرکت ویژه به صدر پرفروش ترین کنسول ها و بازی ها در سپتامبر ۲۰۱۹ ، ایالات متحده رفت. فروش ماه اول آن نسبت به هر بازی ورزشی تاریخ بالاترین بود. رکورد دار قبلی NBA 2K19 بود. باز هم باید گفت، این لیست فقط ایالات متحده را در بر می گیرد ، جایی که FIFA ، صدرنشین نمودار در اروپا و سایر نقاط جهان و این بازی به اندازه آن محبوب نیست .

نکته قابل توجه برای سری NBA 2K این است که با فروش سپتامبر ، NBA 2K توانست از Guitar Hero عبور می کند تا براساس فروش دلار ، به ششمین و بزرگترین بازی در تمام دوران ایالات متحده تبدیل شود.

نسخه بزرگ دیگر در ماه سپتامبر Borderlands 3 بود و شماره ۲ پشت NBA 2K20 ثبت شد . فروش ماه های آغازین آن نشان دهنده رکورد فروش جدید ماه اول برای انتخاب در ایالات متحده است. در سطح جهانی ، Borderlands 3 در پنج روز نخست ۵ میلیون نسخه از آن را ارسال کرد تا سریعترین بازی ۲K تاکنون شود.

بازی شماره ۱۷ برای ماه سپتامبر ، بازی جدید Plants vs. Zombies : Battle for Neighborville بودو تا ۱۸ اکتبر رسماً منتشر نمی شود ، اما بازیکنانی که The Founder Pack را خریداری می کنند می توانند اکنون وارد سیستم شوند .

کل فروش دلار در بازی های ویدئویی در ایالات متحده در ماه سپتامبر چهار درصد کاهش یافت و به ۷۳۲ میلیون دلار رسید. Xbox One و Nintendo Switch شاهد رشد فروش بازی ها در ماه سپتامبر بودیم ، اما فروش بازی PS4 کاهش یافت. با توجه به برخورداری از ضربه سریال Spider Man ، سونی که در سپتامبر ۲۰۱۸ به بازار عرضه شد ، انتظار می رود که این روند سقوط پیش بینی شود.

سوئیچ با حرکت به سخت افزار ، کنسول پرفروش ماه سپتامبر بود ، اکنون ماه هاست که در بازار به سر می برد. همچنین در کل پرفروش ترین کنسول سال ۲۰۱۹ است.

با وجود فروش قوی سوئیچ ، کل هزینه های کنسول ها ۲۲ درصد کاهش یافت و به ۲۴۰ میلیون دلار رسید. سوئیچ تنها کنسول ارسال سود فروش در ماه سپتامبر و برای کل سال تاکنون در سال ۲۰۱۹ بود.

در همین حال هزینه های لوازم جانبی و کارت های بازی هفت درصد کاهش یافت و به ۳۰۶ میلیون دلار رسید.این صنعت هنوز زمان لازم برای حل مسائل را در سال ۲۰۱۹ دارد ، زیرا تعداد نسخه های جدیدی از بازار عرضه می شوند ، از جمله Call of Duty: Modern Warfare . همچنین جمعه خرید جمعه سیاه وجود دارد که به فصل خرید تعطیلات منتهی می شود که بازی ها باید از قفسه ها پرواز کنند و به بهبود بخت و اقبال صنعت کمک کنند.

اسامی پرفروش ترین بازی ها در سپتامبر ۲۰۱۹ در ایالات متحده امریکا

 1. NBA 2K20
 2. Borderlands 3
 3. FIFA 20
 4. The Legend of Zelda: Link’s Awakening
 5. Madden NFL 20
 6. Ghost Recon: Breakpoint
 7. Gears 5
 8. Code Vein
 9. NHL 20
 10. Mario Kart 8
 11. Minecraft
 12. Grand Theft Auto V
 13. Super Smash Bros. Ultimate
 14. Spyro Reignited Trilogy
 15. Red Dead Redemption II
 16. Rainbow Six Siege
 17. Plants vs. Zombies: Battle for Neighborville
 18. Spider-Man
 19. Catherine
 20. The Legend of Zelda: Breath of the Wild

مطلب پیشنهادی: روش تولید صدا های بازی Call of Duty: WWII توسط Sledgehammer

Author: blackincubus

iam admin

LoadingFavoritetag

0

دیدگاه بگذارید

avatar
  دنبال کننده  
اطلاع رسانی