معرفی و بررسی بازی علمی تخیلی و اکشن The Surge 2 همراه با تصاویر و تریلر

time

8 دقیقه-۱۳۹۸-۰۷-۰۲

main-image

با پرواز کوتاهی از پله ها و پایین یک کوچه از مرکز اصلی اولین منطقه اصلی در The Surge 2 ، دری است که فقط از طرف دیگر می تواند باز شود. تقریباً دوازده ساعت بعد ، خواهید دید که قبل از باز کردن در آن طرف این درب ایستاده اید و به همان محلی که در آن شروع کرده اید ، باید بازگردید ، کاملاً آگاه باشید که تا چه حد پیشرفت کرده اید در حالی که اصلاً به هیچ کجا سفر نکرده اید.

بله ، Surge 2 آن نوع بازی است: یک RPG اکشن با یک ساختار حلقه گیر ، لابیرنتین و بدهی سنگینی که مدیون Dark Souls است. این یک بازی سخت است به این معنی که صبر و توجه و جزییات را طلب می کند ، اما به خصوص تنبیه نیست. مطمئناً ، وقتی می میرید یا در مدی استراحت می کنید , همه دشمنان احترام می گذارند و بسیاری از آنها می توانند شما را در چند ضربه بکشند. و مطمئناً ، شما باید آن را به آنجا برگردانید تا ضایعات فنی خود را بازیابی کنید . اما مانند سری Souls و ویژگی های مختلف آن ، این یک بازی در مورد پاکسازی یک منطقه و تسطیح سطح نیست. این در مورد یادگیری از طریق تکرار و تعمیق درک شما از بازی است.

محیط بازی و وسایل نبرد

سطح کاملاً مکانیکی ، موتور جنگی قوی ، طراحی سطح پیچیده و تجهیزات قابل توجه و سیستم های صنایع دستی در Surge 2 همگی به طور زیبا کار شده اند. با این وجود ، در جایی که در صحنه های جذاب Surge 2 صرفه جویی نشده است ، این دلیل را برای شما فراهم می کند که به هر کاری که انجام می دهید اهمیت دهید. سازنده جهانی ، شخصیت های فراموش نشدنی و گفتگوی قابل فهم همه مخالف ترغیب شما هستند که این جهانی است که ارزش پس گَشتن دارد.

با سقوط هواپیما شروع می شود. در فن آوری نوعی فناوری نانو بود که باعث بروز یک فاجعه محیطی می شود که نیاز به قرنطینه در سطح شهر دارد و افراد آلوده را قادر می سازد تا با برخوردی خصمانه و دائمی در خیابان ها سرگردان شوند. شما نیز در هواپیما بودید ، اما با این حال به نوعی از این تصادف جان سالم به در بردید و در ابتدای بازی در بخش پزشکی گروه پلیس شهر جریکو بیدار می شوید. به زودی در حال دیدن دیدگاه های پراکنده ای از یک دختر جوان ، نوه مدیرعامل شرکت نانوتکنولوژی CREO Industries هستید که مطمئناً شما در هواپیما حضور داشتید و اکنون به نظر می رسد توسط یک نیروی امنیتی مرموز ربوده شده اید.

چیز زیادی در مورد داستان این بازی را بازگو نمیکنیم . تنها چیزی که به صورت واضح مشخص این است که هرچه به سمت پایان Surge 2 میرویم , از لمی تخیلی بودن داستان بین انسان ها و ماشین ها و مجموعه های نظامی کاسته میشود. تعقیب دختر جوان در کل بازی بهانه ی گشتن در سطح شهر فاسد جریکو و ضرب و شتم برخی از شهروندان فاسد را برای شما فراهم میکند.

نیاز به مهارت در مبارزات

مبارزه با بازی The Surge 2 یک استراتژیک و مهارت است. عنصر مدیریت استقامت که انتظار دارید وجود دارد , باید درک کنید که چه زمانی می توانید مرتکب شوید و چه زمانی باید عقب بکشید و بهبود پیدا کنید. این توانایی وجود دارد که دشمنان چندگانه را کنترل کنید اگر هرکدام از آنها به تنهایی خطرناک باشد و در صورت عدم دقت ، تهدید کننده زندگی آنها باشید. ضرورت یادگیری خواندن الگوهای حمله دشمن وجود دارد و ممکن است یکی سریع و پرخاشگر باشد ، در حالی که دیگری کندتر است و یک سوم ممکن است با خودشان نیز درگیر باشند.

مبارزه تقریباً منحصراً روی حملات ناگهانی معطوف است. ده ها اسلحه وجود دارد که می توان آنها را در یک یا دو دست نگه داشت و هر کدام را می توان در حملات سنگین و سبک و همچنین شلیک هایی که بین این دو متناوب است ، مستقر کرد. مجموعه های مختلف در یک کلاس اسلحه به اشتراک گذاشته می شوند اما آمارهای مختلفی از قبیل آسیب پایه ، مصرف استقامت یا انواع خسارت های اضافی برای تمایز سلاح های منحصر به فرد در همان کلاس ارائه می شود. به عنوان مثال ، تمام نیزه ها دارای همان حملات پرتاب کننده طولانی مدت و رو به جلو هستند ، اما این صدمه با سرعت کمتری وارد می شود در حالی که فرد در هر حمله استقامت بیشتری مصرف می کند اما در هر ضربه به صدمات الکتریکی امتیاز می دهد.

آشنایی با اسلحه ها

هوشمندی هیچ سلاحی کاملاً بهتر از بقیه نیست ، به این معنی که انتخاب شما از اسلحه به ترکیبی از آنچه شما توانسته اید پیدا کنید کاهش می یابد ،تا پی ببرید که کدام ترکیب خاص از حرکت و آمار متناسب با نحوه بازی ترجیحی برای شما و موانعی که می خواهید بر آن غلبه کنید ,مناسب است. برخی از سلاح ها در موقعیت های خاص مناسب تر هستند ، اما در نهایت به این موضوع می رسد که شما می خواهید به جنگ نزدیک شوید. سلاح های گرفته شده از کلاس های یک دست و کلاس های دو قلو , کلاس ها با سرعت برخورد می کنند و به شما اجازه می دهند که یک دشمن را بزنید و سپس یک دسته کوچک موسیقی جاز سریع تحویل دهید. در عوض چکش ها و هر چیزی از کلاس سنگین مدت زمانی طول میکشند تا پرتاب شوند و بسیار کند هستند و ممکن است به حریف برخورد نکنند اما وقتی به آنها برخورد کنند آنها را سریع از پای در می آورند.

اسلحه هایی برای من جذاب هستند که میتوانند بین کلاس ها جابه جا شوند و خود را در انواع کلاس ها جای داده اند. در مواقع بسیار شلوغ من سرعت آن اسلحه ها را بالا میبرم تا راحت تر و جذاب تر با دشمنان مقابله کنم.در اینجا تنوع بسیار زیادی وجود دارد و پس از آزمایش مختصراً هر سلاح جدیدی که در جریان کار اولیه خود پیدا کردم ، باعث میشود که من مشتاقانه منتظر باشم تا محموله های مختلف سلاح را در کارنامه های آینده بررسی کنم.

صدا گذاری و انیمیشن جذاب

این بیشتر به این دلیل است که جنگیدن در The Surge 2 احساس خوبی دارد. به کمک تأثیر گوشتی جلوه های صوتی و واکنش پذیری انیمیشن های شخصیت ، می توانید وزن هر حمله را به گونه ای حس کنید که هرگز چنین نبرد هایی در طول بازی هایی که انجام داده اید , رخ نداده است. دفع حمله دشمن به زیبایی باعث میشود که امتیاز های زیادی دریافت کنید. شما این امکان را دارید که به مدت کوتاهی صحنه بازی را آهسته کنید تا راحت تر بتوانید به دشمنتان ضربه بزنید.

اما این حتی پیچیده تر می شود. هنگامی که به یک دشمن قفل شده اید ، می توانید اندام های فردی را هدف قرار دهید ، با حرکت دادن یک چوب آنالوگ مناسب ، سر ، بدن ، بازوها و پاها را تغییر دهید. شما می خواهید به دو دلیل این کار را انجام دهید. یکی ، برخی از اندامها ممکن است خلع سلاح نشوند ، بنابراین هدف قرار دادن یک بازوی مسلح در معرض این امر به شما امکان می دهد آسیب بیشتری وارد کنید و کشتار را تسریع کنید. دو ، اگر به یک اندام خاص صدمه کافی وارد کنید ، می توانید آن را بریده کنید و در یک برنامه جالب از منطق بازی ، آن را به عنوان ماده ای برای ساختن ادعا کنید. هنگامی که دشمنتان را شکست میدهید لوازمی برای ارتقا خود بدست می آورید.

گرد آوری سلا های جدید و ارتقا کارکتر

علاوه بر این پیچیدگی ، با نگه داشتن L1 / LB می توانید حملات (با فرض استقامت کافی) را نیز مسدود کنید ، اما برای خنثی کردن حمله ای که دارید باید در همان لحظه دقیق ، چوب دستی را در جهت ضربات ورودی مسدود کنید , اگر این کار را به موقع انجام ندهید تلفات سنگینی در بر خواهد داشت.این فقط یکی دیگر از راه اندازی های بزرگ در معرض خطر یا پاداش نیست ، بلکه یکی از راه های هوشمندانه که The Surge 2 با مشکل خود روبرو می شود را نیز فاش می کند.در حالی که به خودی خود سطح دشواری انتخابی وجود ندارد ، می توانید ایمپلنت های مختلفی را تقویت کنید که شخصیت شما را به روش های خاصی تقویت می کند ، یکی از آنها نشانگر UI را برای شما فراهم می کند که می دانید حمله بعدی چه زمانی وارد می شود.بنابراین اگر می خواهید یک نحوه بازی در مورد حملات خنثی کننده استفاده کنید و هنوز با خواندن انیمیشن های حمله دشمن آشنا نیستید ، می توانید این کاشت را تجهیز کرده و از یک کمک بصری بسیار مفید استفاده کنید.

این سیستم واقعا هوشمند است که به مناطق دیگر نیز گسترش می یابد. ایمپلنت ها قدرت هسته ای را مصرف می کنند ، یک کاراکتر که با بالا آمدن سطح شما افزایش می یابد و به طور معمول هر چه کارش مفید تر باشد ، انرژی بیشتری نیز مصرف می کند. در این بازی هرچه قدرت دفاعی بیشتر باشد فرصت حمله های بیشتری نیز بدست می آورید.

شما هرگز به اندازه کافی توانایی هسته اصلی را ندارید تا بتوانید بهترین تجهیزات زره پوش و تمام کاشت مورد علاقه خود را تجهیز کنید ، بنابراین در اینجا باید انتخاب سختی دارید , در مورد نوع شخصیتی که می خواهید انتخاب کنید. دوره های زیادی به خصوص در اوایل بازی تا اواسط بازی وجود داشت که مجبور شدم برخی از شکاف های زره پوش و ایمپلنت را خالی بگذارم زیرا به راحتی نمی توانستم آنها را پر کنم. در این مواقع ، وقتی مجبور هستید ابزارهای مفیدی را قربانی کنید و واقعاً به یک شیوه بازی متعهد شوید ، که Surge 2 به عنوان RPG می درخشد.

مانند Dark Souls ، بازی The Surge 2 به شدت با ساختار Metroidvania معامله می کند که می بیند در یک سطح دایره ایی به سطح خود می روید و به جلو می روید تا اینکه خود را به جایی برگردانید که تازه شروع به کار کرده اید . بعداً به بسیاری از مکانهای بازدید شده قبلی باز خواهید گشت و با کشف موارد مهم اصلی که به شما امکان دسترسی به مناطقی را می دهند که قبلاً غیرقابل دسترسی بوده اند تا دوباره آنها را کاوش کنید.

حداقل سیستم مورد نیاز بازی The Surge 2

مطلب پیشنهادی: گیم پلی دمو از هیرو های بازی Final Fantasy 7 Remake

Author: blackincubus

iam admin

LoadingFavoritetag

0

دیدگاه بگذارید

avatar
  دنبال کننده  
اطلاع رسانی