FIFA 20 و Breakpoint در صدر جدول فروش هفته اول ماه اکتبر 2019

time

2 دقیقه-۱۳۹۸-۰۷-۱۵

main-image

Ghost Recon: Breakpoint نسخه جدید این هفته بزرگ است ، اما تیرانداز یوبیسافت نمی تواند FIFA 20 را در جدول فروش برتر انگلستان برای هفته منتهی به 5 اکتبر شکست دهد. او میتواند بدون در نظر گرفتن FIFA 20 اول باشد.

بخش اعظم نمودار بدون تغییر باقی مانده است ، به طوری که Borderlands 3 و Gears 5 به ترتیب در شماره 3 و شماره 4 باقی مانده اند ، در حالی که Legend of Zelda: Link’s Awakening از هفته گذشته از شماره 2 به شماره 5 می رسد. گذشته از Ghost Recon ، تنها نسخه جدید Ghostbusters The Video Game: Remastered است که در شماره 6 راه اندازی می شود.

Breakpoint از زمان عرضه تاکنون پذیرش انتقادی کمی منفی را تجربه کرده است ، از جمله 4/10 در حکم GameSpot. منتقد این سایت نوشت: “جالب است که تعجب آور باشد که مخفیانه نفوذ به ترکیبات دشمن و بازی با دوستان باشد ، اما Breakpoint هنوز یک بازی کلی و کاملاً متفاوت است.” “این در اصل هر بازی دنیای آزاد Ubisoft است که در یک بازی قرار می گیرد و نمی تواند در هر منطقه ای برتری داشته باشد یا هویت خودش را پیدا کند. Breakpoint یک بازی کثیف ، گیج کننده و یک ارواح از سری قبلیاست. ”

نگاهی به نمودار کامل 10 فروش برتر این هفته در زیر ، با تقدیر از UKIE و GfK Chart-Track. توجه داشته باشید که این جدول داده های فروش دیجیتالی را شامل نمی شود ، بنابراین نباید نماینده تمام فروش بازی انگلستان به حساب بیاید.

10 بازی پرفروش هفته در انگلستان

  1. FIFA 20
  2. Ghost Recon: Breakpoint
  3. Borderlands 3
  4. Gears 5
  5. The Legend of Zelda: Link’s Awakening
  6. Ghostbusters: The Video Game Remastered
  7. Mario Kart 8 Deluxe
  8. Sea of Thieves
  9. Minecraft: Xbox Edition
  10. Forza Horizon 3

مطلب پیشنهادی: معرفی و بررسی بازی کلاسیک و خاطره انگیز Dragon Quest XI

Author: blackincubus

iam admin

LoadingFavoritetag

1

دیدگاه بگذارید

avatar
  دنبال کننده  
اطلاع رسانی