بازی هایی که در هفته دوم ماه اکتبر ۲۰۱۹ منتشر میشوند با توضیحات مختصر

time

3 دقیقه-۱۳۹۸/۰۷/۲۲

main-image

اگر قبلاً این را شنیده اید ، مرا متوقف کنید ، اما این قسمت نسخه جدید بازی هایی که در هفته دوم ماه اکتبر ۲۰۱۹ دارای تعداد زیادی بازی جالب برای مالکان Nintendo Switch است. این کنسول قابل حمل در حال گرفتن درگاه های Overwatch و The Witcher 3 است. در همین حال ، گیمرهای PS4 ، Xbox One و PC می توانند دست خود را در Plants vs. Zombies: Battle For Neighborville بگیرند.

Overwatch: Legendary Edition –پانزدهم اکتبر

قابل دریافت در نیتندو سوئیچ

بازی هایی که در هفته دوم ماه اکتبر 2019 منتشر میشوند

این نسخه از تیرانداز قهرمان Blizzard شامل بازی اصلی و ۱۵ پوسته جایزه است که در هفته دوم ماه اکتبر ۲۰۱۹ منتشر میشود. از آنجایی که قهرمانان جدید به صورت رایگان به بازی اضافه می شوند ، می توانید مستقیماً وارد آن شوید و از میان ۳۱ شخصیت مختلف مخزن ، آسیب و پشتیبانی را انتخاب کنید. نسخه Legendary همچنین شامل سه ماه بازی چند نفره Nintendo Switch Online برای کسانی است که هنوز برای این سرویس ثبت نام نکرده اند.

The Witcher 3: Wild Hunt – Complete Edition — پانزدهم اکتبر

قابل دریافت در نیتندو سوئیچ

بازی هایی که در هفته دوم ماه اکتبر 2019 منتشر میشوند

این نسخه از Witcher 3 شامل ماجراجویی Geralt’s 2015 به علاوه همه DLC های قبلی منتشر شده و دو بسط کامل : Hearts of Stone و Blood & Wine است. در مجموع ، این به طور بالقوه صدها ساعت تلاش RPG و کشتار هیولا برای حفر کردن است. برای مجموعه ایی که فقط ۱۲ ماه با هم جمع شده اند بد نیست.

Little Town Hero — شانزدهم اکتبر

قابل دریافت در نیتندو سوئیچ

بازی هایی که در هفته دوم ماه اکتبر 2019 منتشر میشوند

Little Town Hero از سریال Game Freak است که بیشتر با سری Pokemon شناخته می شود. این بازی RPG در یک شهر واحد تنظیم شده است که شهروندان هرگز آن را ترک نمی کنند … تا زمانی که هیولاها شروع به نمایش کنند. مبارزات کوچک شهرک قهرمان به سنگ زنی متکی نیست . این همه در مورد استراتژی کردن در هر سطح قدرتی است که شما در حال حاضر به آن رسیده اید. همچنین موسیقی متن فیلم توسط خالق Undertale توبی فاکس تشکیل شده است ، به همین دلیل بسیار خوب است.

Ring Fit Adventure– هجدهم اکتبر

قابل دریافت در نیتندو سوئیچ

بازی هایی که در هفته  دوم  ماه اکتبر 2019 منتشر میشوند

Ring Fit Adventure پیگیری Wii Fit است ، اما با روش های بیشتر برای بالا بردن و حرکت شما است. Ring Fit شامل یک حالت ماجراجویی ، لیست های پخش تمرین سفارشی و بازی های کوچک است که همه آنها با استفاده از بند جدید Ring-Con محیطی و ساق پا پخش می شوند. برای مقداری عرق جدی آماده شوید.

Plants vs. Zombies: Battle For Neighborville — هجدهم اکتبر

قابل دریافت در PS4, Xbox One, PC

بازی هایی که در هفته دوم ماه اکتبر 2019 منتشر میشوند

Battle for Neighborville جدیدترین نسخه از سری تیراندازان Plants vs Zombies است که بار دیگر فلور جنگ را در برابر مردگان زنده گشوده می کند. این ورودی شامل سه کلاس جدید برای گیاهان و زامبی ها است ، به علاوه گزینه جدیدی برای تیم سازی وجود دارد که به شما امکان می دهد تا دو سرباز در یک واحد قوی تر ترکیب شوند. می توانید به حالت های چند نفره رقابتی بپیوندید یا خودتان را در همسایگی کاوش کنید.

مطلب پیشنهادی: بازی هایی که در ماه اکتبر ۲۰۱۹ منتشر میشوند + زمان دقیق

Author: blackincubus

iam admin

LoadingFavoritetag

0

دیدگاه بگذارید

avatar
  دنبال کننده  
اطلاع رسانی