زاکربرگ با دونالد ترامپ و چندین سناتور در مورد آینده و فعالیت های فیسبوک صحبت کرد

time

3 دقیقه-۱۳۹۸-۰۷-۰۱

main-image

زاکربرگ با ترامپ و چندین قانون گذار در مورد تنظیم آینده اینترنت و حریم خصوصی کاربرانی که ادعا می کند و نرم افزار های رمزگذاری شده خود صحبت های مهمی داشت.درحالی که او می گوید که فیسبوک جای پیشرفت زیادی دارد ولی فروش اینستاگرام و واتس آپ را قبول ندارد.

در این جلسه علاوه بر ترامپ چندین سناتور هم بودند و مدیرعامل فیسبوک برای آن ها در مورد نگرانی خود در باره نقض حریم خصوصی این شرکت صحبت کرد، همچنین گفت که این شرکت درحال کار بروی رمزگذاری جدید است و اخبار نادرست و بر ضد حاکمیت را از روی فیسبوک سانسور خواهد کرد.

ترامپ از ملاقات با زاکربرگ آنچنان هم هیجان زده نبود ولی زاکربرگ گفت که این دو با هم گفتگوی سازنده ایی داشته اند، رئیس جمهور در توییتر گفت که این گفتوگو خوب بود ولی سناتور ها در این جلسه رفتار سردی داشتند.

به عنوان مثال ، جاش هاولی سناتور جمهوری خواه سریعاً از زاکربرک سؤال کرد که آیا وی برای عمل کردن به تعهد خود برای حفظ حریم خصوصی و رقابت منصفانه ، فروش اینستاگرام و واتس اپ را در نظر دارد یا خیر.

از این گذشته، مدیرعامل فیسبوک خود بر برنامه های حفظ حریم خصوصی تاکید داشت ولی متاسفانه تنها مخالف آن جاش هاولی نبود ، سناتور الیزابت وارن گزاره مشابهی را به عنوان بخشی از مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری خود مطرح کرد و اظهار داشت که غول های فناوری برای شکست بسیار بزرگ شده اند و در حال نوآوری و بزرگتر شدن هستند.

هدف مخالفان این است که فیسبوک به شرکت های کوچک تر تجزیه شود، چون معتقدند که شرکت های فناوری بزرگ در آینده مشکلاتی را ایجاد می کنند.

زاکربرگ پذیرای ایده فروش اینستاگرام و واتس اپ نبود ، حتی وقتی سناتور ریچارد بلومنتال او را تحت فشار قرار داد. در عوض ، او فقط پاسخ های مبهمی را ارائه داد که فیس بوک هنوز در تلاش است تا بفهمد چگونه ادغام عمیق بین سرویس های خود و پتانسیل سوء استفاده را کنترل می کند.

زاکربرگ با دونالد ترامپ و چندین سناتور در مورد آینده و فعالیت های فیسبوک صحبت کرد

یکی از بحث های مهم این گفت و گو بحث در مورد لیبرا بود و مدیر عامل فیسبوک بر روی آن پا فشاری کرد و گفت که تازمانی که من این پول را در ایالات متحده به ثبت نرسانم در هیچ کجای دیگر آن را راه اندازی نمی کنم، هرچند برخی از کشور های اروپایی خواستار راه اندازی آن هستند.

مطلب پیشنهادی:لیبرا هنوز هم راه اندازی نشده است ولی فیس بوک به مشکل خورده است!

Author: blackincubus

iam admin

LoadingFavoritetag

0

دیدگاه بگذارید

avatar
  دنبال کننده  
اطلاع رسانی