اوبر به اشتباه رانندگان را پیمانکار خواند و از آن ها پول اضافه طلب کرد!

time

۲ دقیقه-۱۳۹۸/۰۸/۲۴

main-image

Uber سالها است که بر سر وضعیت کارمندانش در حال مبارزه با تنظیم کننده های ایالتی است. Uber می خواهد به طبقه بندی آنها به عنوان پیمانکار ادامه دهد ، اما بسیاری از مقامات احساس می کنند که باید آنها را به عنوان کارمند کامل در نظر بگیریم ، و به این ترتیب به تمام مزایایی که با چنین وضعیتی حاصل می شود ، اعم از وقت پرداخت شده و مرخصی بیمار داده می شود.

برای Uber ، طبقه بندی رانندگان خود به عنوان کارمندان احتمالاً سناریوی کابوس خواهد بود. هزینه های اضافی که با مزایای کامل به کارگرانش می رسد ممکن است این شرکت را غرق کند ، اما مطمئناً قدم بزرگی برای کارکنانش است.

به این ترتیب ، جای تعجب نیست که شاهد مبارزه اوبر در برابر مقررات احتمالی تا پایان تلخ باشید. حتی در کشورهایی که به نظر می رسد قوانین جدید شیوه های تجاری شرکت را مستقیماً هدف قرار می دهد ، Uber تلاش کرده است تا راه خود را از این معضل خارج کند. به عنوان مثال ، اخیراً کالیفرنیا به نفع قوانینی رأی داد که باعث می شود بسیاری از پیمانکاران را به عنوان کارمند در نظر بگیرند (از ژانویه ۲۰۲۰). Uber گفت که از این قوانین معاف است زیرا عمل رانندگی برای این شرکت به نوعی خارج از روند معمول تجارت خود است.

متأسفانه ، این نوع استدلال ها به احتمال زیاد به Uber کمک زیادی در نیوجرسی نمی کنند. دولت رسماً از Uber درخواست کرده است که تقریباً ۶۵۰ میلیون دلار مالیات بیکاری و بیمه معلولیت را به تأخیر بیاندازد ، زیرا رانندگان خود را به عنوان پیمانکار “اشتباه” کرده است.

این مبلغ واقعا وجود دارد و اوبر در حال انجام چالش با ایالت ها است.ولی هنوز نتیجه آن مشخص نیست.درصورت وجود خبر بیشتر در این مورد آن را در گیمو مشاهده کنید.

مطلب پیشنهادی:آمازون میوه و سبزیجات تازه را رایگان برای مشتریان خود ارسال می کند

Author: blackincubus

iam admin

LoadingFavoritetag

0

دیدگاه بگذارید

avatar
  دنبال کننده  
اطلاع رسانی