Adobe همچنین در حال ساخت Illustrator برای iPad است

time

3 دقیقه-۱۴ آبان ۱۳۹۸

main-image

طراحانی که صاحب یک iPad هستند و می خواهند آن را در جریان کار خود ادغام کنند ، Adobe در حال تهیه نسخه کاملی از Illustrator برای تبلت ها است. دقیقاً مانند Photoshop برای iPad ، آینه کاملی از نسخه دسک تاپ نخواهد بود ، اما بیشتر عملکردهای اصلی در کنار بهینه سازی های لمسی خاص در آنجا قرار دارند.

امروز Adobe اولین تجربه واقعی Photoshop را برای کاربران iPad منتشر کرد که بیشتر ویژگی های اصلی را از نسخه دسک تاپ آورده است. حال می خواهد همان کار را با Illustrator انجام دهد ، که برای نسخه 2020 برنامه ریزی شده است.

این شرکت از برنامه های آینده در کنفرانس Adobe Max 2019 استفاده کرده و توضیح داد که در حال حاضر در مرحله توسعه اولیه قرار دارد و این بدان معنی است که تا زمان انتشار نهایی از نظر UI و کارایی ممکن است تغییر زیادی داشته باشد. تمرکز اصلی بر روی استفاده از لمس و ورودی مبتنی بر Apple Pencil است ، اما این شرکت همچنین می خواهد اطمینان حاصل کند که می توانید با همان پرونده هایی که در سیستم عامل های دیگر استفاده می کنید کار کنید.

ادوبی می گوید که آنها با “هزاران طراح” کنار هم نشسته اند تا ایده خوبی از آنچه برای استفاده از iPad برای گردش کار خود استفاده می کنند ، بدست آورند. Illustrator جدید به برخی افراد امکان می دهد کل پروژه ها را در رایانه لوحی انجام دهند ، اما می توانید فایل ها را با Creative Cloud همگام سازی کنید و در لپ تاپ یا دسک تاپ ادامه دهید.

Adobe همچنین در حال ساخت Illustrator برای iPad است

ابزار قلم برای تجربه جدید از اهمیت ویژه ای برخوردار است ، بنابراین Adobe با اضافه کردن یک اصلاح کننده لمسی متنی که مانند یک میانبر صفحه کلید کار می کند ، مجدداً آن را طراحی کرده تا حتی بدون کیبورد کار کند.

برای کسانی که می خواهند با یک طرح ساخته شده بر روی کاغذ شروع، شما قادر خواهید بود به استفاده از دوربین در iPad آن را اسکن و تبدیل آن به اشکال برداری با استفاده از هوش مصنوعی سنسی ادوبی کنید. این شرکت همچنین توانایی شناسایی قلم های دنیای واقعی را تا زمانی که در کتابخانه آن موجود باشد ، افزوده است.

جالب اینجاست که برنامه جدید دارای یک ویژگی درخواستی در جامعه است که در نسخه دسک تاپ موجود نیست و به شما امکان می دهد اشکال آینه ای ایجاد کنید و ویرایش های بعدی از طرف دیگر منعکس شود. این عملکرد در نهایت راهی دسک تاپ خواهد شد و بخشی از تلاش گسترده برای کاهش مراحل مورد نیاز برای انجام کارها در Illustrator است.

اگر علاقه مندید که Illustrator جدید را برای iPad امتحان کنید ، می توانید در وب سایت Adobe برای بتا خصوصی ثبت نام کنید.

مطلب پیشنهادی:ظاهر جدید فیسبوک همراه با حالت تاریک در راه است و در مرحله طراحی است

Author: blackincubus

iam admin

LoadingFavoritetag

0

دیدگاه بگذارید

avatar
  دنبال کننده  
اطلاع رسانی