Adobe پس از دریافت نظرات منفی ، از فوتوشاپ برای iPad دفاع می کند

time

۴ دقیقه-۱۸ آبان ۱۳۹۸

main-image

فتوشاپ که به تازگی برای iPad منتشر شده است با نظرات منفی روبرو شده است ، بیشتر به دلیل عدم تطابق کامل ویژگی های کامل فوتوشاپ با نسخه کامپیوتر های رو میزی است. این شرکت فکر می کند ارتباط صحیح برقرار کرده است ، اما نتوانسته است این واقعیت را که در حالی پیش خواهد رفت ، قبل از اینکه حرفه ای ها بتوانند گردش کار خود را به یک تبلت انتقال دهند ، ابلاغ کنند.

در اوایل این هفته ، Adobe در کنفرانس MAX خود برای معرفی فتوشاپ نسخه آی پد حاضر شد که افراد زیادی منتظر آن بودند ، که می خواست یک نسخه تبلت از محصول دسکتاپی خود رو نمایی کند.

برنامه جدید از همان پایه کد “فتوشاپ واقعی” ساخته شده است و بسیاری از ویژگی های متداول را دارد. با این حال ، متخصصان خلاق فکر می کنند که این موضوع کاملاً مطابق با اعتیاد به مواد مخدره نیست و با بررسی های منفی آن را مورد انتقاد قرار می دهد. فتوشاپ برای iPad از نظر نوشتن در زیر 2.5 ستاره قرار دارد و در مناطقی مانند U.K نیز به اندازه 1.7 ستاره کم است.

در حالی که نباید تعجب آور باشد که نسخه اول برنامه کاملاً عملکرد مشابهی را در نسخه دسک تاپ ارائه نمی دهد ، برخی افراد برای ابراز ناامیدی خود به توییتر رفتند. احساس کلی این است که Adobe بیش از حد سودمند و کم مصرف است ، بسیاری از ویژگی های موجود در سایر برنامه های iPad مانند Procreate و Affinity Designer را از دست داده است.

همانطور که در بسیاری از توییت ها و بررسی ها مشهود است ، بسیاری از طراحان انتظار داشتند که Adobe کاملاً از تجربه فتوشاپ رومیزی در iPad آینه کاری کند. در عوض ، آنها شگفت زده شدند که شرکت تحویل آنچه را می توان به عنوان اثری در حال انجام توصیف کرد که توانایی درج پلاگین ها را ندارد ، در میان بسیاری از محدودیتهای دیگر ، تعجب کردند.

پس از نظرات منفی ، اسکات بلسکی ، مدیر ارشد محصول Adobe ، برای دفاع از نسخه فوتوشاپ به توییتر رفت. وی خاطرنشان کرد: این شرکت تصمیم گرفته است تا حداقل یک محصول قابل دوام (MVP) به بازار عرضه کند و سپس از آنجا بسازد که به ناچار به یک انتظار طولانی منجر می شود.

Belsky استدلال می کند که نگه داشتن برنامه در حال توسعه تا زمان دستیابی به برابری ویژگی با نرم افزار توسعه یافته در طی سه دهه ، بسیار پربازده تر بود. حرف او این است که بهتر است قبل از افزودن ویژگی های پیشرفته تر ، از اصول اساسی مانند “پشتیبانی کامل PSD” و رابط کاربری سازگار با تبلت شروع کنید.

با این وجود ، او تأیید می کند که ادوبی کار بزرگی را برای مدیریت انتظارات همه انجام نداده است.

بعید است که این شرکت همه ویژگی ها را از دسک تاپ فتوشاپ به اپلیکیشن موبایل منتقل کند ، و برخی از افراد خاطرنشان کرده اند که در صورت عرضه به عنوان یک برنامه همراه ، فتوشاپ برای iPad می تواند موفقیت بیشتری داشته باشد. برخی دیگر گفته اند که درخواست 10 دلار در ماه برای این امتیاز ، فروش آن را برای افرادی که با محدودیت ها خوب هستند ، تبدیل به فروش سختی می کند.

مطلب پیشنهادی:لیست شرکت هایی که اندروید 10 را در سال جاری انتشار می دهند توسط گوگل اعلام می شود

Author: blackincubus

iam admin

LoadingFavoritetag

0

دیدگاه بگذارید

avatar
  دنبال کننده  
اطلاع رسانی