عضویت/ورود

معرفی سینتی سایزر Serum از Xfer record

اطلاعات

موسیقی

۱۳۹۸/۰۸/۰۱ - 4 دقیقه

معرفی سینتی سایزر SERUM : سینتی سایزر محبوب SERUM یکی از بهترین ابزار های موسیقی است که با کیفیتی فوق العاده بالا ساخته شده توسط Xfer record برای تولید و تغییر صدای دلخواهتان .
همراه با fx های خاص باکیفیت کاربردی ، محیط کاری زیبا ، تنظیمات و گزینه های فر اوان برای شکل دادن به صدا .

شاید بپرسید چرا serum ؟

اینکه serum محبوبیت فراوانی دارد چون لایقش هست ! اگر محیط کاربردی ان رادیده اید حتما میدانید که تمام گزینه ها یا اپشن های پیش روی شما به نحوی سازماندهی و دسته بندی شده اند که خود وقت گرانبهای شما رو ذخیره می کند. طراحی گرافیکی serum زیبا و قابل فهم که به شکلی محیط بصری اش پس از گذشت زمان خسته کننده نمی شود.

ولی بخش مهم برای اهل موسیقی صدای خروجی هست که این سینتی سایزر تولید می کند.serum یک ترکیب رویایی از قابلیت سازنده ، اموزنده ، سرگرم کننده است.

معرفی سینتی سایزر Serum از Xfer record

یکی از ویژگی های عالی serum داشتن دو سازنده موج های صدای باکیفیت است که این قابلیت ها را به شما می دهد تا به عمق به روید و در صورت تمایل موجی را وارد یا ویرایش یا ایجاد و موسیقی خود را خاص کنید . با استفاده اسان صدای خام خود را سفارشی کنید. می توانید موج های خود را به روش های مختلف ایجاد مثال FFT . این برنامه گزینه های مختلفی برای تجزیه تحلیل صوتی در اختیار شما قرار می دهد. می تواند موج صدای مورد نظرتان را قطعه قطعه کرده و در قالب های فردی قرار دهد. می توانید بین قالب های مختلف یک چرخه در بازه زمانی مختلف ایجاد کنید . می توانید چند موج صوت را همزمان وارد کنید. گزینه های فراوان برای مرتب سازی امواج، مورفینگ هارمونیک صدا تغییر دهید . با استفاده از FFT طیفی از موج های اصلاح یا ایجاد کنید . شکل موج ها را با استفاده از توابع و فرمول های ریاضی ایجاد کنید! و خیلی های قابلیت های دیگر در این بخش …

یکی دیگر از دلایل کیفیت بالای صدای serum توجه به رندر کردن با کیفیت صدا است تا از ایجاد یا حذف صدا های دیگر جلو گیری شود. برای مثال با ترکیب دو موج صوت به صورت سری فرکانس ناخواسته ای بین این دو ایجاد نشود . Serum در حذف پارازیت ها بهتر از سینتی سایزر های دیگر عمل می کند . برای مثال برخی از مصنوعات در صدای ایجاد شد به بزرگی -۳۶ dB تا -۶۰ dB میزسند که با در این باره باید گفت فراید همراه با افکت کیفیت است چرا که با گوش حس می شوند .حال در serum به صورت پیش فرض نوسان گرها با دقت و عملکر بالایی کار می کنند تا این مصنوعات به وجود نیایند.برخی از عملکرد های نیاز به محاسبات زیاد دارند که بخش نوسان ساز serum با استفاده از دستورالعمل های SSE2 به طرزی استاندارد بهینه شده تا پخش این عملکرد با کیفیت بالا ارائه شود بدون انکه فشار زیادی به پردازنده اعمال شود.

معرفی سینتی سایزر Serum از Xfer record

از ویژگی های پیشرفته serum کنترل دستی WAVETABLE است که علاوه بر حرکت از طریق مجموعه جدول های موج ها (حداکثر ۲۵۶ تا ) و پیوند زدن ان ها برهم یک صدای جدید ایجاد کنید ؛شما می توانید شکل موج را در فرایند یک REALTIME جداگانه که به ان WARP گفته دستکاری کنید.این کار این به شما اجازه می دهد تا هم گام سازی موج Oscillator sync / RM / AM / FM و بسیاری از روش های دیگر برای تغییر موج روی ان اعمال کنید مانند حالت remap که یک ویرایشگر نمودار برای ترسیم تغییرات روی جدول موج در اختیار شما قرار می گزارد.
Serum دارای بخش LFO است که این قابلیت به شما می دهد که شکل خاصی از حرکت ،میزان ،نوسان را در بازه از زمان بر روی ویژگی هایی مانند level,pan,frequency magulatio,sync,filter و …اعمال کنید تا موسیقی شما اصلاح شود یا حالت خاصی،جذاب، بهتر به خودش بگیرد.و کار با ان بسیار شده بشکلی که نماد ان LFOرا گرفته و روی هدف اعمال کنید .

معرفی سینتی سایزر Serum از Xfer record

همچنین serum دارای بخش فیلتر است .
این بخش غنی از انواع مختلف فیلتر است که هرکدام شکل خاصی به موسیقی شما می دهد برای مثال کاهش یا افزایش دادن رنج خاصی از فرکانس ها ، کنترل یا تغییر ،phase,flanger,که این فرایند ها متفاوت تر از فیلتر های معمولی اعمال می شوند و خروجی صدای منحصر به فرد می دهند.

سینتی سایزر serum قفسه افکت شامل ۱۰ شکل افکت که هرکدام کار خاصی می کنند را داراست.می توانید ترتیب اعمال این افکت ها بر روی صدا را شخصی سازی کنید.می توانید با استفاده از LFO میزان عملکرد افکت ها را هم نیز تغییر دهید .باید کفت افکت های serum کیفیت بالایی برخوردار بوده و بسیا محبوب هستند. این افکت مانند distortion, compression, OTT,REVERB,Delay و..‌.هستند که در اخر کار می توانید به کار اضافه کنید تا صدای ساخته شده کیفیت خاصی با اعمال کاهش و افزایش بگیرد.

xfer record

در ادامه Serum دارای UNISON بیشرفته ای است که می تواند تا ۱۶ صدا استفاده کنید . هر یک از نوسان ساز ها دارای UNISON جدا هستند. و لایه بندی انها برای رسیدن به صدای کامل تر پر حجم تر و قابلیت پیشرفته بیشتری که در این قسمت دارد .

در اخر باید گفت که xfer record یک شاهکار طراحی کرده است که شما را به سطح بعدی اهنگسازی میرساند بی شک serum یکی از بهترین سینتی سایزر ها است و می ماند . و شما موسیقی دوستان را راضی می کند.

لینک دریافت قانونی serum از سایت اصلی xfer record

مطلب پیشنهادی:سمپل پک ترور هر آن چه که برای یک dubstep حرفه ای نیاز دارید

Author: SKAN

life is trap SSome times life feels good just some times

کامنت های کاربران

دیدگاه بگذارید

avatar
  دنبال کننده  
اطلاع رسانی

بازی های از دست رفته سال۲۰۲۰ : این بازی ها کجا هستند؟

بررسی

بازی

۱۳۹۸/۱۰/۲۹-5 دقیقه

بازی های از دست رفته سال2020 : این بازی ها کجا هستند؟

بازی های جدید همه وقت اعلام می شوند ، اما در میان اخبار و هیجان ، بسیاری به سرعت رادار را رها می کنند. از این گذشته ، بازی های معدودی وجود دارد که مدتی است جزو بازی های از دست رفته سال۲۰۲۰ قرار دارند که از آنها چیزی نشنیده ایم ، در حالی که برخی دیگر فقط به هیچ حرف رسمی اشاره نشده اند. هک ، برخی از آنها به طور کامل لغو نشده اند ، یا سرنوشت خود را قطعی نکرده اند.

در زیر می توانید لیستی از بازی های از دست رفته سال۲۰۲۰ را پیدا کنید که مدتهاست از آنها ندیده ایم یا شنیده ایم. برخی از بازی هایی هستند که احتمالاً به زودی با کنسول های نسل بعدی در مورد آنها اطلاعات بیشتری کسب خواهیم کرد ، در حالی که برخی دیگر بیشتر شبیه نهنگ های سفید هستند که ممکن است دیگر هرگز آنها را نبینیم.

به نظر شما کدام یک از بازی های این لیست در نهایت در سال ۲۰۲۰ خبری راجب آنها می شنویم؟ نظرات خود را در نظرات زیر به ما اطلاع دهید.

بازی جنگ ستارگان دیگر شرکت EA

یکی از جنجالی ترین بازی های از دست رفته سال۲۰۲۰ Star Wars Jedi: Fallen Order است. در حالی که طرفداران جنگ ستارگان با انتشار فیلمهای فوق العاده جذاب Star Wars Jedi: Fallen Order ، مورد برکت قرار گرفته اند ، پروژه بزرگ فرنچایز هنوز هم یک رمز و راز به دلیل پیشرفت آشفته ای است که بین استودیوهای EA تغییر کرده است. در ابتدا در سال ۲۰۱۴ آغاز شد ، بازی کدی به نام “Ragtag” توسط امی هنیگ ، توسعه دهنده و تیم در Visceral Games ساخته شد. با این حال ، EA استودیو را در سال ۲۰۱۷ تعطیل کرد ، که منجر به عزیمت هنیگ شد. به دنبال این ، بازی به EA Vancouver منتقل شد و پس از مدتی دوباره استفاده مجدد آن به یک بازی آزاد در جنگ ستارگان ، در اوایل سال ۲۰۱۹ بی سر و صدا لغو شد.

بازی های از دست رفته سال 2020 : این بازی ها کجا هستند؟

به نظر می رسید که پایان این پروژه است ، اما در سال ۲۰۱۹ ، گزارش شد که EA Motive ، هماهنگ کننده Star Wars: Battlefront II به همراه DICE ، در حال کار بر روی یک بازی جدید در بخش sci-fi هستند. پاتریک کلوز ، رئیس استودیوی EA Motive در یک پیچش جالب اظهار داشت که می تواند از بخشی از مواد Visceral’s Ragtag استفاده کند و این “یک تجربه بسیار بی نظیر جنگ ستارگان” خواهد بود. از آن زمان تاکنون چیزهای کمی در مورد این پروژه شنیده ایم ، اما EA همچنان هوشیار است که بازی های جنگ ستارگان بیشتری در راه هستند. و با استقبال مثبت در مورد Star Wars Jedi: Fallen Order و کیفیت بهتر Star Wars Battlefront II ، EA در موقعیت بهتری قرار دارد تا در نهایت نشان دهد که این پروژه دیگر Star Wars چیست.

Shadow of the Eternals

Shadow of Eternals جانشین معنوی بازی ترسناک مورد علاقه فرقه Eternal Darkness است. مسئولان توسعه دهنده بازی اصلی ، Silicon Knights ، استودیوی جدیدی بنام Precursor Games را تشکیل دادند تا روی ماجراجویی ترسناک بقا از جمله مسئول پیشین دنیس دایک کار کنند. با این حال ، پروژه سرمایه گذاری جمعیت نتوانسته هدف خود را برآورده کند. کمبود بودجه ، توسعه بازی را مجبور به تعویق انداخت.

در اکتبر سال ۲۰۱۴ ، دایاک استودیوی جدید با نام Quantum Entanglement Entertainment را افتتاح کرد تا توسعه این پروژه از سر گرفته شود. استودیو بی سر و صدا در ژانویه سال ۲۰۱۸ تعطیل شد و تولید Shadow of Eternals به تعویق افتاد. دایاک حرکت کرد و استودیوی جدیدی به نام Apocalypse Studios را تشکیل داد ، که از آن زمان به طور جدی روی Legacy of Kain الهام گرفته از بازی رایگان RPG به نام Deadhaus Sonata کار می کند. یک به روزرسانی سریع درباره وضعیت Shadow of Eternals در صفحه فیس بوک این پروژه اظهار داشت: اگرچه این لغو نشده است ، اما مدتی در توسعه فعال نخواهد بود. با توجه به این وقایع ، این بیش از حد محتمل است که Shadow of Eternals ممکن است تا هر زمان دیگری منتشر نشود.

Tekken x Street Fighter

بازی های از دست رفته سال۲۰۲۰ Tekken x Street Fighter در سال ۲۰۱۰ برای PS3 و Xbox 360 معرفی شد و از آن زمان تاکنون نوعی رمز و راز بوده است. تهیه‌کننده Katsuhiro Harada در سال ۲۰۱۴ به هواداران اطمینان داد و در سال ۲۰۱۵ مجددا تکرار کرد که بازی جنگی متقاطع لغو نشده است. با این حال ، در آوریل ۲۰۱۶ ، هارادا فاش کرد که Tekken x Street Fighter “دیگر در حال توسعه فعال نیست” و ناشر Bandai Namco منتظر “زمان مناسب” برای انتشار آن بود.

GameSpot در سال ۲۰۱۶ به اظهار نظر رسید و در آن زمان ، Bandai Namco گفت این تیم در Tekken 7 تمرکز دارد ، که در سال ۲۰۱۷ ظاهر شد. Bandai Namco در این مورد به ما گفت که تیم Tekken در Tekken 7 DLC متمرکز شده است. بعداً هارادا در جریان بازیهای مهمانی سال ۲۰۱۸ ، تأیید کرد که بازی حدود ۳۰٪ کامل بود قبل از اینکه به حالت تعلیق درآید. اما در مصاحبه ای با VGC در سال ۲۰۱۹ ، توسعه دهنده با توجه به موفقیت های محتوای پس از راه اندازی هر دو Tekken 7 و Street Fighter 5 ، اعتبار پروژه متقاطع را زیر سؤال برد ، اما هنوز هم به نظر می رسد که Tekken x Street Fighter بسیار مورد توجه هارادا قرار گرفته است. در طی جدیدترین جوایز بازی ، وی نظرسنجی در توییتر برای وزن کردن علاقه فعلی به بازی منتشر کرد.

Half-Life 3

در حالی که انتشار سری Half-Life VR- منحصر به فرد Half-Life: Alyx نزدیک می شود ، تقریباً لازم است که به بازی سوم مورد انتظار ، حتی مدتها بعد از آنکه وضعیت اوج meme را بدست آورد و به عرصه “رسید” ، اشاره کنیم که هرگز اتفاق نخواهد افتاد. ” Half-Life 2: قسمت ۳ در سال ۲۰۰۶ اعلام شد اما هرگز تحقق نیافت، همچنین لغو نشد. در یک RedAit AMA در اوایل سال ۲۰۱۷ ، سرمربی Valve Gabe Newell گفت احتمال وجود بازی های بیشتر در جهان Half-Life / Portal وجود دارد ، بنابراین این امیدواری است. و همچنین خلاصه داستان بدست آمده از نویسنده سابق Valve Marc Laidlaw وجود دارد که چیزی را تأیید نمی کند .

با بازگشت Half-Life به لطف Half-Life: Alyx ، روی رادارهای مردم قرار گرفتند ، این بازی می تواند آینده جدیدی داشته باشد. این که آیا Half-Life 3 به معنای نزدیک شدن به واقعیت است ، فقط باید منتظر ماند و دید.

مطلب پیشنهادی: در اینجا همه چیز را درمورد مشخصات پلی استیشن ۵ خواهید فهمید

Author: blackincubus

iam admin

کامنت های کاربران

دیدگاه بگذارید

avatar
  دنبال کننده  
اطلاع رسانی

مردی که با استفاده از مانیتور فرودگاه Apex Legends بازی میکند

۱۳۹۸/۱۰/۲۷-1 دقیقه

مردی که با استفاده از مانیتور فرودگاه Apex Legends بازی میکند

ساعت ها انتظار در فرودگاه ها چیزی است که اکثر ما بارها آن را تجربه می کنیم. اما یک مرد تصمیم گرفت با وصل کردن PlayStation 4 خود به مانیتور اطلاعات فرودگاه و لذت بردن از بازی Apex Legends ، کسالت و خستگی خود را را کاهش دهد.

طبق گزارش Oregonian ، این حادثه در فرودگاه بین المللی پورتلند رخ داده است. مسافر PS4 خود را به یک مانیتور متصل کرد که نقشه فرودگاه را نشان می داد. این اتفاق صبح زود رخ داد و کارکنان سریع عمل واکنش نشان دادند.

“کاما سیموندز” سخنگوی بندر پورتلند به رادیو KXL گفت: “این طبیعتا چیزی است که ما نمی خواستیم اتفاق افتاده باشد.”

مردی که با استفاده از مانیتور فرودگاه Apex Legends بازی میکند

یک فرد مورد نظر توسط سرپرستان عملیات به او نزدیک شد و “خیلی مهربان” از آنها خواسته بود که کنسول را از مانیتور جدا کنند و کار خود را متوقف کند. سیموندز گفت که “بسیار مؤدبانه” پاسخ داد که آیا او می تواند بازی خود را اول به پایان برساند که به او گفته شد “نه”!

سیموندز گفت: “ظاهراً این یک تعامل بسیار مودبانه و صمیمانه بوده است.”

در حالی که امکان استفاده از کنسول در مانیتور بزرگ فرودگاه راهی مناسب برای گذر زمان است ، در حالی که انتظار وجود دارد ، روش های آسان تری برای انجام بازی وجود دارد. علاوه بر تعداد زیادی عناوین تلفن همراه موجود ، شما همیشه می توانید در یک Nintendo Switch استفاده کنید ، که در استفاده از هریک از آن ها کسی مزاحم شما نمی شود.

حال این سوال پیش می آید که آیا این فرد در فرودگاه کار درستی انجام داده است؟ شما می توانید نظر خود را با ما به اشتراک بگذارید.

مطلب پیشنهادی:مانیتور جدید ۳۶۰Hz ایسوس سریعترین مانیتور در جهان است

Author: blackincubus

iam admin

کامنت های کاربران

دیدگاه بگذارید

avatar
  دنبال کننده  
اطلاع رسانی