آمازون فروش دستگاه های نیتندو دسته دوم را برای فروشندگان بدون تایید را منع کرد

time

3 دقیقه-۱۰ آبان ۱۳۹۸

main-image

اگر تمام یا بخشی از درآمد شما از طریق فروش بازی های ویدئویی یا کنسول های بازی ویدیویی استفاده شده در آمازون باشد ، ممکن است امروز اخبار بدی برای شما داشته باشیم. طبق گزارشات موجود در انجمن فروشندگان آمازون ، قبل از فروش “محصولات نینتندو” در وب سایت ، این غول خرده فروشی اکنون به تأیید نیاز دارد.

فروشندگان از طریق اطلاعیه های رسمی ارسال شده توسط آمازون در مورد این قوانین جدید را می آموزند. گزیده ای از چنین اطلاعیه به شرح زیر است:

“فروشنده عزیز

لطفاً این ایمیل را با دقت بخوانید. اطلاعات فهرست مندرج در زیر ممکن است بر توانایی شما در فروش محصولات خاص تأثیر بگذارد.

به عنوان بخشی از تلاشهای مداوم ما برای ارائه بهترین تجربه ممکن مشتری ، ما در حال اجرای الزامات تأیید برای محصولات نینتندو هستیم.

این برای من چه معنی میتونه داشته باشه؟
در تاریخ 2019-10-31 مؤثر است ، شما نیاز به تأیید برای لیست محصولات آسیب دیده دارید. اگر قبل از تاریخ 2019-10-31 2019 برای فروش این محصولات تأیید به دست نیاورید ، لیست شما برای این محصولات حذف می شود.”

همانطور که ممکن است متوجه شده باشید ، تاریخ بررسی محصول فروشندگان 31 اکتبر 2019 است که دیروز بود. برای بسیاری از فروشندگان آمازون ، این اطلاعیه در همان روز دریافت شد و به آنها فرصت کمی می داد تا در برابر اوضاع واکنش نشان دهند. با این گفته ، به نظر می رسد آمازون هنوز این قاعده را در سطح هیئت مدیره اجرا نکرده است – برخی از فروشندگان تحت تأثیر قرار می گیرند در حالی که دیگران چنین نیستند.

البته ، آمازون ممکن است تحویل این پیام ها را محدود کرده باشد (و این فروشنده به راحتی با زمان بندی بدبخت شد) ، اما فروشندگان دیگر می گویند که آنها نیز هشدار کمی دریافت کرده اند.

در حالی که ما دقیقاً مطمئن نیستیم که چه کسی مسئول این قوانین جدید است – می تواند آمازون باشد یا نینتندو باشد – ما می توانیم حدس و گمان محکمی در مورد اینکه چرا این قوانین اکنون وجود دارند ، درست کنیم. به نظر می رسد که آمازون یا نینتندو (یا شاید هر دو) در تلاش هستند تا فروش غیرمجاز یا تولیداتی مثل بازی های تقلبی نینتندو و کنسول های بازی را سرکوب کنند.

اگر یک فروشنده آمازون هستید که می خواهید محصولات نینتندو را نادیده بگیرید ، باید با انجام مراحل زیر تأیید دریافت کنید:

مشخص نیست که آمازون از چه معیارهایی انتظار دارد که فروشندگان محصولات نینتندو(فروشندگان بازی ویدئویی )را برای دریافت تأیید تکمیل کنند ، اما فروش کالاهای تقلبی احتمالاً مکان خوبی برای شروع نیست. اگر شما یک فروشنده آمازون هستید که تحت تأثیر این تغییر قرار گرفته اید ، لطفاً در نظرات با افکار و بینش خود متنی را برای ما ارسال کنید.

مطلب پیشنهادی:پروژه خواندن ذهن،فیسبوک در آینده ذهن شما را می خواند.

Author: blackincubus

iam admin

LoadingFavoritetag

0

دیدگاه بگذارید

avatar
  دنبال کننده  
اطلاع رسانی