آمازون میوه و سبزیجات تازه را رایگان برای مشتریان خود ارسال می کند

time

1 دقیقه-۰۷ آبان ۱۳۹۸

main-image

چه اتفاقی افتاده؟ آمازون در مورد تجارت تحویل مواد غذایی خود جدی می شود. روز سه شنبه ، شرکت مستقر در سیاتل مبلغ 14.99 دلار در ماه هزینه خدمات تحویل مواد غذایی تازه آمازون را از بین برد و در عوض ، آن را برای مشترکین آمازون رایگان کرد.

استفنی لندری می گوید شغل تهیه مواد غذایی شغل با درآمد بالایی است و افزود: ارسال رایگان آمازون برای مشترکین یکی از بهترین ویژگی هاست و باعث می شود در هزینه هایشان صرفه جویی کنند.

همچنین تحویل مواد غذایی تازه را بسیار سریع تر کرده و زمان ان را به یک تا دو ساعت رسانده است، البته این سیستم در تمامی شعبه های آمازون فعال نشده است ولی به زودی در تمامی شعبه ها شاهد آن خواهیم بود.

همانطور کهع پیش بینی می شد این سرویس بسیار محبوب است و آمازون گفته است که تا کنون 2000 شهر از این سرویس استفاده می کنند و آن ها در حال جذب افراد بیشتر برای ارسال مواد غذایی هستند.

فعلا این حرکت آمازون ( ارسال رایگان و سریع ) در فضای تحویل مواد غذایی به صورت رایگان بدون رقیب است و می تواند در پیشرفت به آن کمک کند.

ماه گذشته ، والمارت اعلام کرد که می تواند عضویت تحویل مواد غذایی نامحدود خود را به 1400 فروشگاه در پاییز امسال گسترش دهد. خدمات والمارت هزینه ماهانه 12.95 دلار (یا 98 دلار برای یک سال) را تحمیل می کند و سفارشات نامحدود تحویل مواد غذایی Walmart را به شما ارائه می دهد. برخلاف برخی از رقبای خود ، Walmart هزینه اضافی کالاها را تحمیل نمی کند.

مطلب پیشنهادی:نسخه نامحدود آمازون موزیک به سرعت در حال پیشرفت است

Author: blackincubus

iam admin

LoadingFavoritetag

0

دیدگاه بگذارید

avatar
  دنبال کننده  
اطلاع رسانی