تغییرات Charge Rifle در آپدیت جدید بازی Apex Legends

time

2 دقیقه-۰۴ آبان ۱۳۹۸

main-image

Respawn آپدیت جدید بازی Apex Legends را منتشر کرده است که به شدت از Charge Rifle ناراحت می شود ، سلاح گرم جدیدی که در ابتدای فصل 3: Meltdown به آن اضافه شده بود به رویال نبرد اضافه شد. این پچ بروزرسانی 17 اکتبر ، باعث شلیک تفنگ شارژ شده نیز شد . اگرچه این آخرین تنظیمات منجر به تغییرات چشمگیرتری می شود.

مهمترین تغییر در این پچ اخیر مربوط به پیوست های Charge Rifle است. اکنون دیگر نمی توانید خشاب های انرژی پیشرفته را به Charge Rifle مجهز کنید. برای تعادل این موضوع ، اندازه خشاب پایه Charge Rifle به 12 افزایش یافته است ، که اندازه مجله اسلحه با یک سطح انرژی یک خشاب مجهز به انرژی بود. بنابراین Charge Rifle اکنون قادر خواهد بود در هر خشاب چهار عکس شلیک کند (هر ضربه از سه مهمات استفاده می کند).

اطلاعاتی در مورد آپدیت جدید بازی Apex Legends

میزان آتش سوزی Charge Rifle نیز کاهش یافته است. خود لیزر هنوز با همان سرعتی که قبلاً شارژ شده و آتش می گیرد. با این حال ، قبل از اینکه دوباره آتش بگیرید ، باید بین هر شلیک بیشتر صبر کنید. سرانجام ، افت فشار برای Charge Rifle نیز اصلاح شده است. اگرچه این سلاح در یک خط مستقیم و بدون پرتاب گلوله به آتش خود ادامه خواهد داد ، اما Charge Rifle به تمام اهدافی که 150+ متر با آن فاصله دارند آسیب کمتری وارد می کند (فقط 90 آسیب خواهد دید) و حتی در آن 400+ متر دورتر (حتی بیشتر) فقط 30 خسارت وارد می کند).

هنگامی که با کندترشدن سرعت آتش سوزی و از بین رفتن شکاف مجله طولانی ، همراه باشید ، کشتن یک هدف دور که دارای زره های بدن نادر (ریر) و یا سطح بالاتری مجهز است بسیار دشوار میشود. علی رغم اینکه تک تیرانداز است ، این تغییرات به احتمال زیاد بازیکنان را ترغیب می کند که بیشتر از سلاح به عنوان گزینه میان رده استفاده کنند.

Charge Rifle تنها قطره محتوای جدید برای فصل سوم Apex Legends نبود.این بازی بتل رویال همچنین نقشه جدیدی با نام World’s Edge و شخصیت قابل بازی Crypto به دست آورد. Apex Legends در حال حاضر در میان رویداد هالووین خود با عنوان Fight or Fright قرار دارد که یک حالت زامبی با مدت زمان محدود به نام Shadowfall را به بازی اضافه می کند و یک بازی جدید Legend را لمس می کند. همچنین ، تا ساعت 10 صبح PT / 1 PM ET / 6 PM BST در تاریخ 28 اکتبر ، شما برای XP در سطح 5 یا پیشرفت گذر از نبرد برای قرار گرفتن در 5 نفر برتر یا برنده شدن در مسابقه ، دو برابر XP کسب خواهید کرد.

مطلب پیشنهادی: Final Fantasy XIV بخش جدید خواهد داشت ، در اینجا نحوه عملکرد آن ارائه شده است

Author: blackincubus

iam admin

LoadingFavoritetag

0

دیدگاه بگذارید

avatar
  دنبال کننده  
اطلاع رسانی