Call of Duty: Modern Warfare دارای سفارشی سازی سلاح ها در هنگام بازی

time

3 دقیقه-۰۲ آبان ۱۳۹۸

main-image

در راه اندازی مجدد Call of Duty: Modern Warfare ، توسعه دهنده Infinity Ward درباره فرمول فرنچایز تغییر بسیاری کرده است. این بازی تجهیزات جدیدی را به بارگذاری شما اضافه می کند ، توانایی های جدیدی را مانند بارگیری مجدد در حالی که هدف قرار گرفتن در مناظر پایین است ، ارائه می دهد و به لطف استفاده متفاوت از طراحی نقشه ، استراتژی های جدیدی را ارائه می دهد. همچنین تغییراتی در نحوه کار سلاح های آن در چند نفره ایجاد می کند و به شما امکان می دهد ضمیمه هایی به اسلحه های خود اضافه کنید که نحوه عملکرد آنها را تغییر می دهد.

مانند بازی های Call of Duty گذشته ، Modern Warfare شامل مجموعه ای از “قدرت پردازش” است که می توانید به بارگذاری خود اضافه کنید که توانایی های مختلفی را به شما می دهد. برخی از نقاط قوت شما را کمی سریعتر پر می کنند ، در حالی که برخی دیگر باعث می شوند فن آوری دشمن شما را سخت تر کند و شما را متوجه کند. اما قدرت پردازش کمی در Modern Warfare متفاوت است. آنها فقط مختص به شخصیت شما نیستند بلکه می توانند به سلاح های شما نیز اضافه شوند. در اینجا باید بدانید که در مورد چگونگی کار کردن قدرت در Modern Warfare و نحوه استفاده بیشتر از آنها ، باید بدانید.

نگاهی به لایه شخصی ساز تفنگ ها

گروه اصلی قدرتهای شما به عنوان بخشی از بارگذاری شخصیت شما است. مانند بازی های گذشته ، سه مورد از آنها دریافت می کنید که هرکدام یک درایو موضوعی متفاوت دارند. برخی تأثیر می گذارد بر سرعت حرکت شما یا چقدر سریع می توانید اسلحه های خود را آماده کنید. دیگران تغییر می دهند که چگونه دشمنان می توانند شما را ببینند یا چگونه شما از تجهیزات آنها متاثر می شوید. ترکیب موقعیت های مختلف برای موقعیت های مختلف می تواند به شما کمک کند بازی متناسب با استایل بازی خود باشد و در شرایط مناسب به شما یک حریف بدهد.

Call of Duty: Modern Warfare دارای سفارشی سازی سلاح ها در هنگام بازی

Modern Warfare همچنین به شما امکان می دهد تا وسایل بارگیری خود را در وسط بازی ویرایش کنید ، بنابراین می توانید همانطور که اوضاع بیان می کند ، تنظیمات لازم را در انتخاب خود انجام دهید. اگر دشمن شما از پهپادهای زیادی استفاده می کند ، می توانید به عنوان گزینه ای را انتخاب کنید که مثلاً شما را برای رادار دشمن نامرئی می کند. به طور کلی ، شما نمی خواهید فقط مجموعه ای از راهکارها را انتخاب کنید و آنها را فراموش نکنید . سعی کنید قدرت خود را تنظیم کنید تا به خودتان مزایا و توانایی های خود را برای مقابله با هر آنچه که در یک مسابقه معین نیاز دارید بپردازید.

Call of Duty: Modern Warfare دارای سفارشی سازی سلاح ها در هنگام بازی

Modern Warfare از یک سیستم مشابه با بازی های Call of Duty گذشته استفاده می کند ، به این ترتیب که شخصیت اصلی خود را نه تنها برای باز کردن اسلحه ها ، تجهیزات و جعبه های جدید در هنگام بازی ، مرتب نمی کنید ، بلکه اسلحه های شخصی خود را نیز در هنگام استفاده از آنها مرتب می کنید. تجربه به دست آمده با یک سلاح خاص ، ضمیمه های جدیدی را برای آن اسلحه باز می کند ، که می تواند نحوه استفاده از آن را تغییر دهد . برد دامنه سلاح را افزایش می دهد و در عین حال سنگین تر و در نتیجه کندتر عمل می کند ، در حالی که سهام متفاوت ممکن است سرعت شما را به سرعت افزایش دهد.

اسلحه ها همچنین قدرت پردازش خود را دارند که می توانید آن را جدا کنید ، مستقل از قدرت بارگیری شما و مخصوص هر سلاح. برخلاف ضمیمه ها ، که هر یک از آنها جوانب مثبت و منفی را هنگام اضافه کردن آن به سلاح دارید ، قدرت گرفتن قدرت کمی به سلاح شما است که می تواند لبه خاصی به شما بدهد. به عنوان مثال ، یک قدرت شلیک به اسلحه شما نفوذ بیشتری می کند ، به شما این امکان را می دهد تا به بازیکنانی که از طریق پوشش شلیک می کنید آسیب بیشتری وارد کنید. لایه های قابلیت و یا آسیب دیدگی اسلحه را به طرز چشمگیری تغییر نمی دهد ، اما مانند پیوست ها می توانند نحوه کار یک اسلحه را تغییر دهند تا از این طریق در استایل بازی شما مناسب تر شود. می توانید یک قدرت تفنگ را به اسلحه اضافه کنید ، بنابراین باید عاقلانه انتخاب کنید – و اضافه کردن یک خرچنگ به عنوان یک پیوست ، بدین معنی است که شما یک قطعه کمتر برای چیزهایی مانند مجلات ، پیوست های بشکه و جاهای دیدنی خواهید داشت.

لینک دانلود و خرید Call of Duty: Modern Warfare برای کامپیوتر های خانگی

مطلب پیشنهادی: روش تولید صدا های بازی Call of Duty: WWII توسط Sledgehammer

Author: blackincubus

iam admin

LoadingFavoritetag

0

دیدگاه بگذارید

avatar
  دنبال کننده  
اطلاع رسانی