معرفی و بررسی بازی کال اف دیوتی مدرن وارفر

time

10 دقیقه-۰۶ آبان ۱۳۹۸

main-image

بازی مدرن وارفر همواره در بین بازی هایی جنگی با اسلحه های مدرن بوده است و اصولا هیچ قوانین خاصی برای نبرد ندارد و میدان نبرد آن مشخص نیست. ممکن است درگیری و دعوا در هر قسمت از مرحله اتفاق بیوفتد. انتخاب انجام کار درست یا غلط در این بازی به عهده شماست.

در طول بازی کال اف دیوتی مدرن وارفر ، سلاح های متفاوتی وجود دارد که میتوانید آنها را بدست بیاورید. کاربران این بازی اعتقاد دارند که سلاح های شیمیایی این بازی بیش از حد انتظار خوب هستند و وحشت را به حریفان به خوبی منتقل میکنند. توانایی های زیادی نیز در بخش ها و سلاح های مختلف بازی مدرن وارفر موجود است که شما میتوانید از آن استفاده کنید و لذت ببرید. قبل از دقت به نکات بازی کال اف دیوتی توجه من بیشتر سمت موارد بالا رفت که من را جذب خود کرد. مدرن وارفر جدید تصاویر گذشته را نشان میدهد اما محیط آن بسیار با نسخه های قبل این بازی متفاوت است. این تفاوت باعث ایجاد یک بخش داستانی پخته و چند نفره شده است.

بخش داستانی

داستان مدرن وارفر این است که شما نقش یک دختر جوانی به اسم فراه که در پناهگاه تروریستی روسی است را به عهده میگیرید که در یک جنگ فرضی در خاورمیانه ، از وجود یک سلاح شیمیایی بسیار وحشتناک در آن پایگاه با خبر میشود. شما باید برای فرار از آن پایگاه دست به کشتن چندین تن که از شما جثه بزرگ تری دارند بزنید. این یک فلاش بک است ، اما اکنون که فراه فرمانده یک ارتش آزادی خواه شدعه چرا به سلاح های شیمیایی عشق نمیورزد؟ این یک خط قرمز برای او است حتی اگر کشورش به خطر بیوفتد دوست ندارد از چنین سلاح کثیفی استفاده کند.

از هر جهت که تصورش را بکنیم فراه یک الگوی اخلاقی در بازی مدرن وارفر است. در هر نبرد چندین نماینده وجود دارند که شما میتوانید با توجه به توانایی هایشان آنها را برای نبرد انتخاب کنید. کایل گاریک انگلیسی ، سرباز سرکش آمریکایی الکس و گاهی اوقات نیز فراه از جمله کسانی هستند که میتوانید انتخاب کنید. قوانین در هر نبرد پیچیده هستند.

درگیر شدن با تروریست های روسی و اختلاف نظر بین کشور های آزادی طلب انگلیس و آمریکا و کشور فراه برای قربانی کردن افراد خود برای نجات برخی دیگر، از چالش هایی هستند که شما با آن روبه رو میشوید.گرفتن گروگان های غیر نظامی و شکنجه دادن … ، نمای اخلاقی کاپیتان پرایس است.

در کال اف دیوتی مدرن وارفر کاپیتان پرایس ، چهره ای برگشت پذیر از جنگ اصلی اولیه و غیرقابل انکار مشکل ساز است ، که در اکثر مأموریت های گاریک صدرنشینی را بر عهده دارد. سطح اولیه با پرایس از بهترین موارد است. شما به عنوان یک گاریک ناخوشایند و بی تاب ، برای نجات هرچه بیشتر مردم از تروریست ها ، دستورالعمل های پرایس را دنبال می کنید. اگرچه بیش از یک بار این بدان معناست که شما مجبورید مرگ تعدادی از مردم بیگناه را ببینید تا فرصتی مناسب برای عملکردی بهتر پیدا کنید.

این مأموریت ها از آتش نشانی های بزرگ اکتان در مقیاس بزرگ گرفته تا یک حمله با دقت برنامه ریزی شده به یک مخفیگاه تروریستی که در کل کمتر از دوازده دشمن در آن انجام می شود ، می باشد. شما با استفاده از دوربین های امنیتی یک زن را از طریق سفارتخانه تحت محاصره هدایت می کنید تا مطمئن شوید مسیر وی مشخص است. شما بی سر و صدا یک مرکب را برای دشمن با استفاده از عینک های دید در شب جستجو می کنید زیرا ساعت ها به بالای سر می شوند و چراغ هایی را برای مخفی نگه داشتن شما می گیرند. کاپیتان پرایس شما را از رویکردهای مختلفی که برای هر مأموریت مورد نیاز است راهنمایی می کند ، و راهنمایی وی هم در مهارتهای مکانیکی لازم برای موفقیت ، و هم انتخابهای سخت که باید در این راه انجام دهید ، این مأموریت ها را به یاد ماندنی می کند.

در حالی که مأموریت های الکس از لحاظ گیم پلی کاملاً به چشم نمی خورد ، وی سطح یک تیراندازی را به یاد می آورد که در نسخه اول مدرن وارفر آنرا مشاهده کردید. پویایی او با فراه بسیار قوی است. او رهبری فراه را بر روی چمن و شروط خود دنبال می کند زیرا به تصمیمش اعتقاد دارد و آنها احترام متقابل دارند.

هرچند ناامید کننده است که فراه بیشتر نقشی ندارد. در حالی که او بخش مهمی از مأموریت های الکس و محرک اصلی داستان است ، شما فقط چند بار با او بازی می کنید. در بالای فلش بک در دوران کودکی ، بعداً یک فلاش بک ناراحت کننده نیز وجود دارد که در آن می توانید تمام عزم فراه را مشاهده کنید. تجربه رنج و عذاب او از این طریق با غیر ضروری هم مرز است ، همانطور که قبلاً در مأموریت های الکس مشخص شده است که وی یک رهبر محترم و یک فرد با اراده قوی است. در حالی که من الکس را دوست داشتم ، من ترجیح می دادم به عنوان فراه در آن مأموریت ها بازی کنم تا اینکه با شخصیت او تا حد زیادی از طریق ضربه روبرو شوم.

من قبلاً فراه را بدون آن زمینه دوست داشتم و مورد احترام قرار میدادم و علی رغم برخی تصمیمات مشکوک ، هر یک از شخصیت های اصلی و تفاوت های کوچک اما مهم آنها را در کار در جهت رسیدن به اهداف مشابه دوست داشتم. فراه و الکس اصولگرا هستند ، در حالی که گاریک و پرایس نتیجه کار را پیش بینی میکنند. الکس تا آنجا پیش می رود که به نفع انجام کارهایی که درست انجام می شود ، از دستورات خود سرپیچی می کند و وقتی به او گفته می شود غیرقانونی است ، پاسخ می دهد: “من کاملاً مطمئن هستم که همه کارهایی که می کنیم غیرقانونی است.” از نظر الکس ، این یک انتقاد است؛ پرایس و گاریک ، فقط یک بهانه است.

این تنش در طول مبارزات انتخاباتی ایجاد می شود ، و از آنجا که شخصیت ها دوست دارند ، آسان است حداقل بتوانید دیدگاه هرکدام را در مورد درست بودن در نظر بگیرید. در پایان ، آنچه شما دریافت می کنید احساس مبهم “همه ما کاری را که باید انجام دهیم انجام دادیم” به جای هر چیزی اساسی تر یا جالب تر است، به ذهنتان وارد میشود. کمی از کاری که شما باید انجام دهید ، همانطور که گریک ، به عنوان الکس و فراه ناخوشایند و ناراحت کننده بود ، اما سؤالات مطرح شده در مورد اقدامات شما بیشتر مورد بازجویی قرار نمی گیرند ، خصوصاً جنبه سوال برانگیز رویکرد کاپیتان پرایس . پایان مدرن وارفر بد نیست ، اما یک امر امن است و باعث می شود خودتان به سؤالات سخت تر فکر کنید.

اگرچه ، مدرن وارفر اجازه می دهد تا فراه با گنجاندن عجیب و غریب و بسیار بحث شده فسفر سفید به عنوان سلاح کشنده در بخش مولتی پلیر ، به پایین بیاید. با توجه به اینکه تأکید بخش داستانی تا چه اندازه تأکید دارد که سلاح های شیمیایی یک جنایت جنگی قابل انکار است ، آنرا در بخش مولتی پلیر گنجانده اند، حتی اگر کسی بتواند استدلال کند ، دقیقاً مثل الکس ، که تقریباً در پایان غیرقانونی است.

بخش مولتی پلیر ( چند نفره)

خارج از هرگونه تناقض موضوعی ، بخش مولتی پلیر کال اف دیوتی مدرن وارفر برابر است ، با انواع مختلفی از بازی برای انواع مختلف بازیکنان. در تمام حالت ها ، نقشه ها از ساختار سه خط آشکار به نفع نوک ها ، میل لنگ ها و تن پوش ها جمع می شوند. به طور کلی تعادل رویکردهای نزدیک وجود دارد. جعبه ابزار استاندارد ، بسیار قابل تنظیم برای بارگذاری انتخابی شما ، با انتخاب خوبی از قدرت پردازش ها متناسب با انواع مختلف بازی و سبک های بازی باز می گردد. مدرن وارفر تا حد زیادی دربخش مولتی پلیر نخسه های پیشین کال اف دیوتی را دنبال میکند به جز حالت های جدیدی که به آن اضافه شده است.

غیر قابل انکار است که بخش مولتی پلیر بازی مدرن وارفر در بخش رئالیسم ترکیبی از حالت های کور و هارد کور است و از شکاف ایجاد شده بین آنها به وجود می آید. به طرز عجیب و غریب ، در روشی به نام “واقع گرایی” ، شما می توانید صدمات بیشتری نسبت به هارد کور وارد کنید ، و سلامتی شما مانند آنچه در کُور انجام می شود ، بازسازی می شود. اما رئالیسم HUD را به طور کامل حذف می کند ، و فراتر از هاردکور است تا غذای کشتار را از همه چیز خارج کند.

برای تأیید یک قتل ، شما باید به صدای صوتی که در هنگام مرگ پخش می شود گوش دهید ، همچنین باید گوش دادن به NPC ها را درمورد کمه هایی که به شما هشدار می دهند کیل استریک موجود و اینتل موجود دشمن را گوشزد کنید. این تعادل فوق العاده برای کسانی که بیشتر می خواهند فرصتی برای زنده ماندن یک قراضه داشته باشند ، به جای اینکه در یک یا دو ضربه مانند در هاردکور بمیرند وجود دارد ، اما بقیه چالش ها دست نخورده هستند. این یک تکامل هوشمند و رضایت بخش است و به عنوان یک بازیکن سرسخت و سخت هاردکور ، آن را می توانم ببینم که خودم منحصراً به جلو می رویم.

در حالی که هیچ یک از انواع بازی های جدید در حال خرد شدن زمین نیستند ، برخی از آنها بهتر از سایر موارد هستند. تیم دد مچ 20 ، یک نسخه 10 به 10 از حالت کلاسیک تیمی 6 به 6 دد مچ کلاسیک ، کمترین اختراع یا ضمانت از آنهاست ، در عوض به عنوان یک نسخه نفخ تر از تیم دد مچ معمولی با نقشه های بزرگتر عمل می کند که می تواند دوباره به این روند تبدیل شود. یکی از دو نقشه ای که من امتحان کردم ، پل فرات ، همچنین از مشکلات تعادل رنج می برد ؛ از هر دو پراکندگی ، یکی نزدیک به پل تقسیم نقشه است ، و طرف نزدیکتر تقریباً در هر مسابقه ای که بازی می کردم پیروزی تضمین شده بود. تیم من یک بار موفق شد بعد از مدتی مبارزه با تک تیراندازان روی پل ، میانه بازی اسپا را بچرخاند و از آنجا توانستیم نسبتاً آسان صدر را بدست آوریم.

گان فایت ، ضد انعطاف پذیری نسبت به تیم دد مچ 20 است. این یک حالت 2به2 است که در آن بار شما در هر دور می چرخد و هدف این است که قبل از رسیدن به اولین مرحله ، دو حریف خود را با وسایل موجود بکشید. گان فایت دارای نقشه های کوچک با دو مسیر اصلی است با داشتن زمین بازی نسبتاً سطح ، نبردها غالباً به طرز خارق العاده ای نزدیک هستند ، و دشوار است که از دست بازی کردن دلسرد شوید زیرا دورها با این سرعت انجام می شوند. همچنین نسخه ای وجود دارد که بدون هیچ سلاح شروع به کار می کنید و باید اسلحه ای را در نقشه پیدا کنید که یک سرگرم کننده قبل ازبخش دیوانه کننده گان فایت است. در هر صورت ، انعطاف شدن بازی های بیشتر به گان فایت همه چیز را سبک نگه می دارد و باعث می شود هر دو نسخه علاوه بر این یک مجموعه عالی برای مجموعه چند نفره باشند .

جنگ زمینی جایی در وسط است. نقشه ها پراکنده هستند و پنج نقطه کنترل برای گرفتن و یک منطقه امن برای هر تیم در هر انتها وجود دارد. برخلاف تیم دد مچ 20 ، شما به راحتی می توانید پس از مرگ با استراحت در هر نقطه تسخیر تیم خود ، یا وسایل نقلیه یا هم تیمی های خود به راحتی به جنگ بپردازید. داشتن امتیازات عینی همچنین برای حفظ چنین بازی بزرگی مفید است . از 64 بازیکن در حال حاضر پشتیبانی می کند . ساختاری تر از تیم دد مچ رایگان برای همه است. این گفته می شود ، مسابقات می توانند کمی بیش از حد طول بکشند ، زیرا هیچ کاری برای شکستن جنگ مداوم برای گرفتن امتیاز وجود ندارد.

همچنین یک حالت دید در شب ، NVG ، برای انتخاب متفاوت نقشه های یکسان ، و با توجه به ماهیت آن ، اوضاع را کمی بیشتر می کند. این تقریباً مانند سایر بازی ها بازی می کند ، اما شما در دید در شب هدف ندارید بلکه لیزر دارید ، و لیزر آن جالب است. شما باید هنگام قرار دادن عکس های خود بسیار محتاط باشید و توجه زیادی به خطوط دید داشته باشید و چه کسی ممکن است ببیند پرتوی شما از کجا می آید. همانند بخش داستانی ، درخشش تهدیدآمیز این پرتوها که از تاریکی عبور می کنند بسیار عالی به نظر می رسند و تغییر جزئی سرعت NVG که در اختیار شماست ، کافی است تا آن را جالب و متمایز از حالت های روز نگه دارید.

حداقل سیستم مورد نیاز بازی کال اف دیوتی مدرن وارفر

لینک خرید و دانلود بازی کال اف دیوتی مدرن وار فر

مطلب پیشنهادی: معرفی و بررسی پیش از انتشار بازی کارتی شرکت Riot به نام Legends of Runeterra

Author: blackincubus

iam admin

LoadingFavoritetag

0

دیدگاه بگذارید

avatar
  دنبال کننده  
اطلاع رسانی