Coming 2 America & Bad Boys for Life Casts هم برخورد می کنند

time

4دقیقه-۱۰ آبان ۱۳۹۸

main-image

Coming 2 America به طور رسمی تولید را در آتلانتا آغاز کرده است. ادی مورفی با وسلی اسنیپس ، ویل اسمیت ، مارتین لارنس ، تریسی مورگان و موارد دیگر در این مجموعه مشاهده شد. از میان نامهای فوق الذکر ، مورفی و اسنیپ تنها کسانی هستند که به طور رسمی برای بازیگران دنباله بسیار پیش بینی شده اعلام شده اند که با رتبه PG-13 به سینماها می روند. با داشتن چنین رتبه ای ، نگه داشتن مورگان دشوار خواهد بود و مورفی و خدمه می توانند در مورد تجدید نظر درباره کل معاملات رتبه بندی فکر کنند ، هرچند که بعید به نظر می رسد.

Shari Headley همچنین در عکسهای مجموعه Coming 2 America مشاهده شد. با این حال ، به نظر می رسد که دنباله فیلمبرداری در استودیوی تایلر پری در آتلانتا انجام می شود ، که ظاهراً همان جایی است که مارتین لارنس و ویل اسمیت در حال انجام اصلاحات جدید برای Bad Boys for Life هستند. این عکس ها بیش از حد ممکن بین زمان برداشت هر دو پروژه گرفته شده است. درمورد تریسی مورگان ، او هنوز هم می توانست خیلی خوب در Coming 2 America حضور داشته باشد ، که همه ما امیدواریم که درست باشد.

جالب اینجاست که آرسنیو هال که تأییدشده برای آمدن 2 آمریکا را تایید کرده بود ، در این سری قرار نگرفت. هال در حال تبلیغ اولین کمدی استندآپ ویژه خود برای نتفلیکس است. این کمدین هیچ کس برای ایستادن غریبه نیست ، اما او هرگز فرصتی برای انجام کارهای خاص خود نداشته است که این امر پس از منفجر شدن در حرفه اش بدون نیاز به انجام یک کار قابل درک است. با این حال ، اکنون زمان است و او برای آن آماده است. هال می گوید پس از ناامید شدن از لغو برنامه گفتگوی مجدد وی ، این ویژه “راهی برای بهبودی” بود.

آرسنیو هال به محض اینکه اقدام به تبلیغ ویژه نتفلیکس کرد ، به بازیگران Coming 2 America پیوسته است. طبق گزارش ها ، ادی مورفی ویژه 70 میلیون دلار Netflix مخصوص خودش را انجام داده است. این کمدین از بازگشت خود به صحنه هیجان زده است و نگران جو اجتماعی و سیاسی امروز نیست. اما وقتی صحبت از بازیگری می شود ، ممکن است تولید فعلی نقش بازیگری نهایی وی باشد. مورفی اعتراف کرد که ایستادن همیشه اشتیاق اصلی وی بوده است ، حتی اگر اکنون بیش از 30 سال این کار را نکرده است. او می گوید آماده است تا در نزدیکی خانه بماند تا بتواند در کنار خانواده بزرگ خود قرار بگیرد.

آمدن 2 آمریکا قرار است در 18 دسامبر سال 2020 وارد سینماها شود. در حالی که بسیاری از اعضای اصلی بازیگران در حال بازگشت به دنباله هستند ، اریک لا سالل بخشی از آن را نخواهد داشت ، این بدان معنی است که نه روح گلو. La Salle ادعا می کند که او بیش از حد شلوغ برای شرکت در دنباله است ، که به نظر عجیب می رسد زیرا او بیش از حد ممکن می توانست سریع یک ضربه واقعی را بزند. او ممکن است دعوت نشده باشد ، که چنین احساسی نیز نخواهد بود.

مطلب پیشنهادی:به محض ورود تصاویر جدید جیمز باند : no time to die رسما بسته نمی شود

Author: MAMAD.RE

🙂

LoadingFavoritetag

0

دیدگاه بگذارید

avatar
  دنبال کننده  
اطلاع رسانی