بازی دیابلو 4 فاقد بخش آفلاین خواهد بود و کاملا به صورت آنلاین اجرا میشود

time

1 دقیقه-۱۲ آبان ۱۳۹۸

main-image

بلیزارد تأیید کرده است که دیابلو 4 حالت آفلاین نخواهد داشت. در زمان پخش این بازی در بلیزکان 2019 تابلویی به نمایش گذاشته شد . طراح اصلی ، آنجلا دل پریور ، سؤالی راجع به اینکه آیا بازی می تواند به صورت انفرادی بازی کند و آیا از یک حالت کامل آفلاین پشتیبانی می کند ، سخن گفت.

دل پریور در پاسخ گفت: ما قصد نداریم از حالت آفلاین پشتیبانی کنیم.اما همانطور که قبلاً گفتم ، هیچ چیزی در دیابلو 4 نیازی به مهمانی ندارد. شما می توانید به صورت انفرادی بازی کنید و سیاه چال ها خصوصی هستند. مناطق جستجو برای کارمندان نیز خصوصی خواهند بود.

این نباید برای بازیکنان دیابلو در رایانه شخصی ، مخصوصاً مواردی که دیابلو 3 را بازی می کردند ، تعجب آور باشد که از زمان راه اندازی آن نیاز به اتصال به اینترنت دارد. این مورد همچنین در مورد اکثر بازی های مهم دیگر بلیزارد ، مانند World of Warcraft ، Overwatch و StarCraft صدق میکند.

با این حال ، نسخه های کنسول دیابلو 3 شامل قابلیت پخش آفلاین است. دیابلو 4 برای PS4 و Xbox One و همچنین PC در حال توسعه است. در بیانیه ای به سایت گیم اسپات ، یک نماینده بلیزارد تأیید کرده است که دیابلو 4 فقط در تمام نسخه ها از جمله PS4 و Xbox One به صورت آنلاین پخش خواهد شد.

در بلیزکان ، ما برخی از قسمت های دیابلو 4 را بازی کردیم و احساس کردیم که جنبه زنده بازی چیز جدیدی را برای بازی به شما معرفی کرده است. بازگشت به ریشه های تاریک و مخفی سری نیز یکی از بارزترین جنبه های بازی است.

مطلب پیشنهادی: نمرات بازی کال اف دیوتی مدرن وار فر در دیگر سایت ها

Author: blackincubus

iam admin

LoadingFavoritetag

0

دیدگاه بگذارید

avatar
  دنبال کننده  
اطلاع رسانی