فیلم جدید Fantastic Four ، با هنرنمایی کراسینسکی و امیلی بلانت در حال ساخت است

time

3دقیقه-۱۵ آبان ۱۳۹۸

main-image

یک فیلم جدید Fantastic Four در حال حاضر در Marvel Studios در دست ساخت است و طرفداران هنر جان کراسینسکی و امیلی بلانت را به عنوان آقای Fantastic و Invisible Woman بازی کرده است. در اوایل سال جاری ، گزارش شده بود که چهار نفر مبارزه با جرم و جنایت با یک فیلم کاملاً جدید راهی MCU شدند. از آنجا که این فیلم هیچ ارتباطی با فیلم های قبلی Fantastic Four نخواهد داشت ، برای بازیگران جدید لازم است که برای هر چهار شخصیت معرفی شود. در اینستاگرام ، هنرمند راب برهنه با خلق برخی آثار هنری کراسینسکی و بلانت به عنوان بخشی از MCU’s Fantastic Four ، برخی از بازیگران طرفداران را انجام داده است و می توانید در زیر نگاهی بیندازید.

نقش های آقای Fantastic و Invisible Woman برای اولین بار در سال 2005 در فیلم Fantastic Four با ایوان گروفورد و جسیکا آلبا در نقش ها با پرده سینمایی بزرگ وارد پرده های بزرگ شدند ، با بازی در نقش مایکل چیکلیس به عنوان The Thing و Chris Evans as Human Torch. این چهار نقش را در دنباله 2007 Rise of the Silver Surfer بازسازی کردند. راه اندازی مجدد Fantastic Four 2015 ، مایلز تلر را به عنوان آقای Fantastic ، کیت مارا به عنوان یک زن نامرئی ، جیمی بل به عنوان The Thing و Michael B. Jordan به عنوان Human Torch معرفی کردند. کوین فیگ ، رئیس مارول ، از آن زمان تأیید کرده است که یک فیلم جدید Fantastic Four در MCU در حال ساخت است ، اما هنوز هیچ اطلاعاتی درباره بازیگران آن فاش نشده است.

به طرز عجیبی ، جان کراسینسکی و امیلی بلانت قبلاً هم تقریباً وارد MCU شده اند. گزارش شده است که کراسینسکی پیش از این برای استیو راجرز در کاپیتان آمریکا استیضاح کرده بود: The First Avenger قبل از این نقش بعداً به کریس اوانز رفت. براساس گزارش های دیگر ، ابتدا بلانت به عنوان بیوه سیاه در مرد آهنین 2 بازی می شد ، اما یک درگیری برنامه ریزی او را وادار کرد که آن را رد کند. به همین ترتیب ، بلانت نیز برای نقش پگی کارتر در کاپیتان آمریکا: The Avenger First (انتقام جویان) آماده بود ، اما درگیری های قبلی مانع از پذیرش این فرصت نیز شد. سالها بعد ، کراسینسکی و بلانت هنوز در هر نوع فیلم ابرقهرمانی ظاهر نشده اند ، اما احتمال وجود دارد که به زودی اتفاق بیفتد.

در مورد آنچه که می توانیم انتظار داشته باشیم از این زوج ببینیم ، کراسینسکی و بلانت در حال آماده سازی برای نسخه بعدی بهار A Quiet Place: Part II برای بهار بعدی هستند. این فیلم با نویسندگی و کارگردانی کراسینسکی ، Blunt در نقش اصلی خود به همراه Millicent Simmonds و Noah Jupe بازپس گیری کرده است. سیلیان مورفی و جیمون هونسو نیز ستاره می شوند. هنگامی که سال گذشته Quiet Place به همراه کراسینسکی و بلانت در نقش های اصلی اکران شد ، با تحسین انتقادی فوق العاده ای روبرو شدیم و به همان اندازه در گیشه موفق بود ، اما ضمانت قسط بعدی. این دنباله در 20 مارس 2020 با استقبال از Paramount Pictures در سینماها منتشر می شود.

زمان خواهد فهمید که آیا کراسینسکی یا بلانت وارد بازی آقای Fantastic و Invisible Woman یا هر شخصیت دیگر مبتنی بر مارول برای MCU شده اند. همانطور که هر دو به وضوح ثابت کرده اند که چقدر به عنوان نوازنده با استعداد هستند ، مطمئناً جایی برای آنها در MCU وجود دارد ، بنابراین امیدوارم این چیزی باشد که خواهیم دید تحقق یابد.

مطلب پیشنهادی: Sonic the Hedgehog طراحی مجدد نژادها در سینماها روی استندآپ جدید و بهبود یافته

Author: MAMAD.RE

🙂

LoadingFavoritetag

0

دیدگاه بگذارید

avatar
  دنبال کننده  
اطلاع رسانی