اضافه شدن رویداد Fortnitemares به بازی فورتنایت پس از آدیت امروز بازی

time

2 دقیقه-۰۷ آبان ۱۳۹۸

main-image

با آپدیت امروز بازی فورتنایت ، رویداد Fortnitemares به این بازی افزوده شد.جشن های با مضمون هالووین در حال حاضر در PS4 ، Xbox One ، PC ، Nintendo Switch و دستگاه های تلفن همراه در حال انجام است و شامل حالت های جدید با زمان محدود و همراه با مجموعه جدیدی از چالش ها برای تکمیل و برخی ازاسکین های شیطانی و سایر لوازم شخصی سازی می شود.

عناوین رویداد امسال Fortnitemares سه LTM ویژه هستند. اولین عنوان Storm King نام دارد و بازیکنانی را به عهده می گیرند که عنوان رئیس های بزرگ را بازی می کنند. این حالت ، در حالی که اپیک گیمز یک مسئله را برطرف می کند ، در حال حاضر غیرفعال است. علاوه بر این ، توسعه دهنده برجسته دو LTM ساخته شده توسط جامعه: Gun Fright و Mansion of Power را نیز به بازی افزوده است.

در کنار LTM ها مجموعه ای از چالش های Storm King است. اینها به شکلی مناسب برای هالووین هستند و شما را مجبور به ویران کردن مبلمان خانگی خالی از سکنه ، جستجوی قفسه سینه در یک شهر ارواح کرده و در صورت نزدیک بودن بازیکنان ناشناس در نزدیکی آن ، از مخفیگاه ها بیرون می روید. چالش ها را کامل کنید و لوازمشخصی سازی با مضمون هالووین ، از جمله چتر دریایی ویژه طوفان دریایی را باز کنید.

سرانجام ، اپیک گیمز باندل Cryptic Curse را به فروشگاه بازی اضافه کرده است که شامل Phantom Outfit و Time Keeper Back Bling می باشد. با تکمیل چالش های Cryptic Curse می توانید سبک های مختلفی را برای هر دو این لوازم شخصی سازی باز کنید. Fortnitemares تا 4 نوامبر اجرا می شود. می توانید اطلاعات بیشتر در مورد این رویداد را در وب سایت رسمی فورتنایت مطالعه کنید.

اپیک گیمز در اوایل این ماه از چپتر 2 فصل1 فورتنایت شروع به کار کرد و این یک تغییر اساسی در این بازی بتل رویال ایجاد کرد. نه تنها مکانیک های جدید مانند ماهیگیری و ارتقاء سلاح وجود دارد ، نقشه نیز بازسازی شده است ، و انواع مختلف چالش های جدید در حال حاضر نیز موجود است. اگر برای تکمیل آن ها به کمک نیاز دارید ، حتماً بررسی چالش های فصل اول فورتنایت را برای نقشه ها و راهنماهای دشوارترین ماموریت های این فصل را در سایت گیم اسپات بررسی کنید.

مطلب پیشنهادی:Call of Juarez در راه نیتندو سوئیچ

Author: blackincubus

iam admin

LoadingFavoritetag

0

دیدگاه بگذارید

avatar
  دنبال کننده  
اطلاع رسانی