اخباری راجب توسعه بازی Horizon: Zero Dawn 2 توسط سونی

time

2 دقیقه-۱۴ آبان ۱۳۹۸

main-image

Horizon: Zero Dawn یک موفقیت مهم و تجاری بود ، بنابراین به نوعی تعجب آور است که سونی هنوز دنباله ای را اعلام نکرده است. این همچنان باقی می ماند ، اما اکنون شواهد دیگری نشان داده شده است که Horizon: Zero Dawn 2 در حال توسعه است.

یک لیست شغلی در بازی های Guerrilla برای “هنرمند فنی پوشش گیاهی” (از طریق GamesRadar) به طور خاص ذکر می کند که این نامزد می تواند در ایجاد “محیط های خیره کننده Horizon” کار کند.

با توجه به اینکه بازی Horizon بیش از دو سال عمر دارد انتظار میرود که شرکت این بازی نسخه دوم آنرا توسعه دهد. گفته میشود که برای ساخت Horizon: Zero Dawn 2 چهار تیم توسعه دهنده برای ساخت محیط به کار رفته است.

Guerrilla در وب سایت خود دارای موقعیت های باز زیادی است ، اما ظاهرا این تنها شخصی است که به طور مستقیم از Horizon یاد می کند. در سایر آگهی های شغلی ذکر شده است که Guerrilla در حال کار بر روی یک بازی جدید در دنیای آزاد است و این می تواند یک اشاره دیگر برای Horizon: Zero Dawn 2 باشد.

2017’s Horizon: Zero Dawn یک تغییر بزرگ برای Guerrilla بود ، زیرا این استودیو پیش از این ، بازی شخص اول Killzone را به دست آورد. طبق گزارش ها ، Guerrilla دارای چندین تیم توسعه داخلی است و گفته می شود که یکی از این موارد مشغول بازی چند نفره است که بعضی افراد معتقدند می توانند Killzone جدید باشد.

Guerrilla کارگردان Rainbow Six Siege ، سیمون لاروچ را استخدام کرد تا روی یک پروژه جدید در استودیو کار کند. تاریخ لاروچ ، مردم معتقدند این ممکن است یک بازی چند نفره باشد.

به گفته wccftech ، این شرکت مستقر در هلند ، به تازگی اعلام کرده است قصد دارد با هدف انتشار بازی های جدید هر دو یا سه سال ، به 400 یا بیشتر توسعه دهنده ، رشد کند.

استودیو همچنین موتور Decima را ایجاد کرد که Hideo Kojima برای بازی جدید خود با نام Death Stranding از آن استفاده کرد.

Janina Gavankar ، که در Torizi در Horizon: Zero Dawn’s Frozen Wilds بازی کرد ، در رویدادی در اوایل سال جاری گفت که دنباله ای برای Horizon در راه است. وی گفت: این باورنکردنی است ؛ منتظر بمانید تا دنباله را ببینید.

این بازی احتمالا برای کنسول جدید سونی یعنی پلی استیشن ۵ منتشر خواهد شد.

مطلب پیشنهادی: معرفی و بررسی بازی کال دیوتی مدرن وارفر

Author: blackincubus

iam admin

LoadingFavoritetag

0

دیدگاه بگذارید

avatar
  دنبال کننده  
اطلاع رسانی