شرکت امنیت سایبری برای انجام تست نفوذ،کارمندانش دستگیر شدند

time

4 دقیقه-۱۳۹۸/۰۸/۲۲

main-image

با توجه به نقض داده ها و حملات باج افزار که به ظاهر هفتگی اتفاق می افتد ، مقامات ایالت آیووا فکر می کردند که فرصتی مناسب برای متخصصان تست امنیت در امکانات دولتی در سراسر ایالت است. بنابراین این شرکت امنیت شرکت Coalfire را برای انجام آزمایش نفوذ در هر دو مؤلفه زیرساخت مانند سرورها و دسترسی به ساختمان فیزیکی استخدام کرد. سپس اتفاق دیگری افتاد …

در یکی از آزمایشات خود در ماه سپتامبر ، دو کارمند کوالفر درگاهی را در دادگاه دادسراهای دالاس باز کردند. آنها وارد ساختمان شدند و به طور عمدی زنگ خطر را برای آزمایش پاسخ اجرای قانون ، که بخشی از کار بود ، تنظیم کردند. طبق سیاست این شرکت ، کارمندان امنیتی منتظر بودند که پلیس برای نشان دادن مدارک خود به آنها ، نشان دهد که برای بررسی امنیت ساختمان آمده اند.

در ابتدا ، نخستین نمایندگان در صحنه مستندات خود را بررسی کردند و گفتند که “خوب است که بروید.” با این حال ، کلانتر محلی در عرض چند دقیقه وارد شد و آنها را دستگیر کرد. اتهامات این کارمندان به سرقت از جنایت درجه سوم و داشتن ابزار دزدی بود. آنها شب را در زندان گذراندند و روز بعد کوالفایر وثیقه بیش از ۱۰۰،۰۰۰ دلار را برای وی ارسال کرد.

این شرکت امنیت و کارگران آن انتظار داشتند که دولت از زمان عقد قرارداد برای انجام آزمایش قلم در دادگستری ، سریعاً اتهامات را رها کند ، اما به نظر می رسد اختلاف بین مقامات قضایی وجود داشته باشد.

“در صورت عدم تشدید مسئله و ایجاد سیاست های ایالتی / ایالت ، کلانتر لئونارد در نامه ای از طریق ایمیل خود ابلاغ کرد که “این ساختمان متعلق به مالیات دهندگان کشور دالاس بوده و ایالت اختیار ندارد تا مجوز ورود به این کشور را صادر کند.”

به گفته Coalfire ، این حادثه به دلیل عدم قرار گرفتن دولت در همان صفحه Coalfire در محدوده قرارداد ایجاد شده است و بررسی آن جز وظایف کلانتر محلی نیست.

این شرکت امنیت در بیانیه مطبوعاتی در ماه سپتامبر گفت: “کوالفایر و مدیریت دادگاه ایالتی معتقد بودند که در مورد ارزیابی های امنیتی جسمی برای مکانهایی که در محدوده کار قرار دارند ، وجود دارد.” با این وجود ، وقایع اخیر نشان داده اند که کوالفایر و اداره دادگاه ایالتی تفسیرهای مختلفی درباره دامنه توافق نامه دارند. “

در آن زمان ، کوالفیر مطمئن بود که می تواند با جمع شدن با مقامات برای بحث در مورد جزئیات محرمانه این قرارداد ، سوء تفاهم را برطرف کند. اما ، در عوض ، این اتهامات فقط به ارتکاب جرم و جنایت تغییر یافته است.

تام مک آندرو ، مدیرعامل Coalfire ، در بیانیه ای گفت: “اوضاع موجود در آیووا کاملاً مسخره است و امیدوارم که شهروندان آیووا همچنان به دنبال عدالت و عقل سلیم بروند. امروز ، ما فهمیدیم که اتهامات علیه کارمندان ما در مرکز حادثه دادستان شهرستان دالاس … از اتهامات جنایتکار بورگاری در درجه سوم و داشتن ابزار دزدی به جرم جنایی تغییر یافته است. “

مک آندرو افزود: “من این کار را” پیروزی “برای کارمندان خود نمی دانم ، و کوالفر ادامه خواهد داد تا از همه راهها حمایت کند و با تعقیب و گریز دنبال خواهد کرد تا همه اتهامات از بین برود و سوابق کیفری آنها از هرگونه تخلف پاک شود.”

“امید من این است که مسئولان درگیر در این پرونده زمینه ای را که در آن اقدامات کارمندان ما انجام شده و اختلافات موجود بین دولت و شهرستان مربوط به اداره ساختمان های دادگاه را بطور مناسب در نظر بگیرند.”

نتایج این اتفاق می تواند تاثیر بدی بر روی شرکت های امنیتی که تست نفوذ انجام می دهند بگذارد و باعث می شود کشور ها بیشتر به آن ها سخت بگیرند.

امیدوارم بدون نیاز به دادرسی بیشتر ، این موضوع حل شود. به نظر می رسد که کلانتر ، در این مورد ، تماس بدی انجام داد و احتمالاً تحت دادگاه هیئت منصفه قرار نگرفت ، اما نباید به همین حد پیش برود.

مک آندرو گفت: “کلانتر لئونارد نتوانست عقل سلیم و قضاوت خوب را به کار گیرد و این درگیری را به یک نبرد سیاسی بین ایالت و کانتی تبدیل کرد.” وی گفت: “من بلافاصله پس از آزادی با تیم صحبت کردم و قول دادم برای حل این مسئله هر کاری که می توانم انجام دهم. قصد دارم قول خود را حفظ کنم. این واقعیت که این پرونده همچنان ادامه دارد ، شکست سیستم دادرسی کیفری در آیووا است. “

مطلب پیشنهادی:جک دورسی:در آینده تمام تبلیغات سیاسی در توئیتر ممنوع خواهند شد

Author: blackincubus

iam admin

LoadingFavoritetag

0

دیدگاه بگذارید

avatar
  دنبال کننده  
اطلاع رسانی