عضویت/ورود

شرکت امنیت سایبری برای انجام تست نفوذ،کارمندانش دستگیر شدند

اخبار

تکنولوژی

۱۳۹۸/۰۸/۲۲ - 4 دقیقه

آیووا یک شرکت امنیت سایبری را برای انجام آزمایش نفوذ استخدام کرد ، سپس کارگران آن را دستگیر کرد

با توجه به نقض داده ها و حملات باج افزار که به ظاهر هفتگی اتفاق می افتد ، مقامات ایالت آیووا فکر می کردند که فرصتی مناسب برای متخصصان تست امنیت در امکانات دولتی در سراسر ایالت است. بنابراین این شرکت امنیت شرکت Coalfire را برای انجام آزمایش نفوذ در هر دو مؤلفه زیرساخت مانند سرورها و دسترسی به ساختمان فیزیکی استخدام کرد. سپس اتفاق دیگری افتاد …

در یکی از آزمایشات خود در ماه سپتامبر ، دو کارمند کوالفر درگاهی را در دادگاه دادسراهای دالاس باز کردند. آنها وارد ساختمان شدند و به طور عمدی زنگ خطر را برای آزمایش پاسخ اجرای قانون ، که بخشی از کار بود ، تنظیم کردند. طبق سیاست این شرکت ، کارمندان امنیتی منتظر بودند که پلیس برای نشان دادن مدارک خود به آنها ، نشان دهد که برای بررسی امنیت ساختمان آمده اند.

در ابتدا ، نخستین نمایندگان در صحنه مستندات خود را بررسی کردند و گفتند که “خوب است که بروید.” با این حال ، کلانتر محلی در عرض چند دقیقه وارد شد و آنها را دستگیر کرد. اتهامات این کارمندان به سرقت از جنایت درجه سوم و داشتن ابزار دزدی بود. آنها شب را در زندان گذراندند و روز بعد کوالفایر وثیقه بیش از ۱۰۰،۰۰۰ دلار را برای وی ارسال کرد.

این شرکت امنیت و کارگران آن انتظار داشتند که دولت از زمان عقد قرارداد برای انجام آزمایش قلم در دادگستری ، سریعاً اتهامات را رها کند ، اما به نظر می رسد اختلاف بین مقامات قضایی وجود داشته باشد.

“در صورت عدم تشدید مسئله و ایجاد سیاست های ایالتی / ایالت ، کلانتر لئونارد در نامه ای از طریق ایمیل خود ابلاغ کرد که “این ساختمان متعلق به مالیات دهندگان کشور دالاس بوده و ایالت اختیار ندارد تا مجوز ورود به این کشور را صادر کند.”

به گفته Coalfire ، این حادثه به دلیل عدم قرار گرفتن دولت در همان صفحه Coalfire در محدوده قرارداد ایجاد شده است و بررسی آن جز وظایف کلانتر محلی نیست.

این شرکت امنیت در بیانیه مطبوعاتی در ماه سپتامبر گفت: “کوالفایر و مدیریت دادگاه ایالتی معتقد بودند که در مورد ارزیابی های امنیتی جسمی برای مکانهایی که در محدوده کار قرار دارند ، وجود دارد.” با این وجود ، وقایع اخیر نشان داده اند که کوالفایر و اداره دادگاه ایالتی تفسیرهای مختلفی درباره دامنه توافق نامه دارند. “

در آن زمان ، کوالفیر مطمئن بود که می تواند با جمع شدن با مقامات برای بحث در مورد جزئیات محرمانه این قرارداد ، سوء تفاهم را برطرف کند. اما ، در عوض ، این اتهامات فقط به ارتکاب جرم و جنایت تغییر یافته است.

تام مک آندرو ، مدیرعامل Coalfire ، در بیانیه ای گفت: “اوضاع موجود در آیووا کاملاً مسخره است و امیدوارم که شهروندان آیووا همچنان به دنبال عدالت و عقل سلیم بروند. امروز ، ما فهمیدیم که اتهامات علیه کارمندان ما در مرکز حادثه دادستان شهرستان دالاس … از اتهامات جنایتکار بورگاری در درجه سوم و داشتن ابزار دزدی به جرم جنایی تغییر یافته است. “

مک آندرو افزود: “من این کار را” پیروزی “برای کارمندان خود نمی دانم ، و کوالفر ادامه خواهد داد تا از همه راهها حمایت کند و با تعقیب و گریز دنبال خواهد کرد تا همه اتهامات از بین برود و سوابق کیفری آنها از هرگونه تخلف پاک شود.”

“امید من این است که مسئولان درگیر در این پرونده زمینه ای را که در آن اقدامات کارمندان ما انجام شده و اختلافات موجود بین دولت و شهرستان مربوط به اداره ساختمان های دادگاه را بطور مناسب در نظر بگیرند.”

نتایج این اتفاق می تواند تاثیر بدی بر روی شرکت های امنیتی که تست نفوذ انجام می دهند بگذارد و باعث می شود کشور ها بیشتر به آن ها سخت بگیرند.

امیدوارم بدون نیاز به دادرسی بیشتر ، این موضوع حل شود. به نظر می رسد که کلانتر ، در این مورد ، تماس بدی انجام داد و احتمالاً تحت دادگاه هیئت منصفه قرار نگرفت ، اما نباید به همین حد پیش برود.

مک آندرو گفت: “کلانتر لئونارد نتوانست عقل سلیم و قضاوت خوب را به کار گیرد و این درگیری را به یک نبرد سیاسی بین ایالت و کانتی تبدیل کرد.” وی گفت: “من بلافاصله پس از آزادی با تیم صحبت کردم و قول دادم برای حل این مسئله هر کاری که می توانم انجام دهم. قصد دارم قول خود را حفظ کنم. این واقعیت که این پرونده همچنان ادامه دارد ، شکست سیستم دادرسی کیفری در آیووا است. “

مطلب پیشنهادی:جک دورسی:در آینده تمام تبلیغات سیاسی در توئیتر ممنوع خواهند شد

Author: blackincubus

iam admin

کامنت های کاربران

دیدگاه بگذارید

avatar
  دنبال کننده  
اطلاع رسانی

GeForce Now در راه است ، که قرار است Stadia Google را به چالش بکشد

اطلاعات

بازی,تکنولوژی

۱۳۹۸/۱۱/۱۶-5 دقیقه

GeForce Now در راه است ، که قرار است Stadia Google را به چالش بکشد

انتظار می رود بازی های مبتنی بر cloud یکی از مهمترین روندهای دهه جدید باشد. نه تنها پتانسیل ایجاد مقادیر زیادی درآمد را برای بسیاری از شرکتهای مختلف فراهم می کند ، بلکه درخواست برا خرید سخت افزار را در مکان های مختلف تحت تاثیر قرار می دهد. همه چیز ، از خدمات محاسبات مبتنی بر cloud ، گرفته تا ۵G و دیگر زیرساخت های شبکه بی سیم ، از اجزای دستگاه و معماری های فردی ، اکنون برای بهینه سازی خدمات بازی با کیفیت بالا و مبتنی بر cloud بهینه شده است.

اغلب اوقات مواردی را پیدا نمی کنید که مردم فقط برای تفریح انجام دهند تا از دیدگاه درآمد و فناوری بسیار تاثیر گذار باشند ، اما دقیقاً در مورد گزینه های زیادی که مردم برای انجام بازی ها از طریق اینترنت می خواهند این وجود دارد.

بازی به یک پدیده عظیم جهانی تبدیل شده است ، و علاقه به بازی در بین دستگاه های مختلف به طرز چشمگیری افزایش یافته است ، نکته ای که مطالعه من در سال ۲۰۱۹ در مورد بازی های چند دستگاهه به وفور آشکار شد. در نتیجه ، شرکت ها مشتاق هستند راه حل هایی را ایجاد کنند که بتواند علاقه زیادی به بازی به شکلی داشته باشد که به مصرف کنندگان انعطاف پذیری بیشتری (و عملکرد بهتر) نسبت به گذشته داشته باشد.

جای تعجب نیست که Nvidia ،سازنده تراشه گرافیکی ، چندین بار درگیر این تلاشها شده است ، اما هیچکدام به طور مستقیم به عنوان سرویس پخش بازی مانند GeForce Now ، که از امروز و به طور کلی در سراسر ایالات متحده و چندین کشور دیگر در دسترس است ،عملی نشده بودند.

ایده اصلی GeForce Now ، که چندین سال در یک دوره بتا خصوصی قار داشت، این است که به افراد امکان می دهد بازی های رایانه ای با کیفیت بالا و با فریم بالا را در بین دستگاه های مختلفی از جمله رایانه های شخصی ، مکینتاش ، تلفن های اندرویدی ، انویدیا بازی کنند. انتظار میرود که در آینده دستگاه های مبتنی بر کروم از آن پشتیبانی کنند.

نکته مهم این است که بازی ها روی مراکز داده اختصاصی Nvidia (یا چند شرکای منطقه ای) در سرورهای مبتنی بر cloud اجرا می شوند و از طریق پردازنده های پردازنده GeForce Now سطح بالا شرکت پشتیبانی می شوند. در نتیجه ، کیفیت تجربه بازی تقریباً چیزی است که شما انتظار دارید آن را در یکی از بهترین رایانه های شخصی بازی امروز قرار دهید. با این وجود ، می توانید به طور مداوم روی هر یک از انواع مختلف دستگاه ، حتی در دستگاه های قدیمی تر و بدون هیچ سخت افزار اختصاصی شتاب گرافیکی ، به این کیفیت دست پیدا کنید. بعلاوه ، شما این توانایی را دارید که یک بازی را در یک دستگاه شروع کنید و سپس جایی را که در دستگاه دیگری رها کرده اید ، انتخاب کنید ، امکاناتی که تحقیقات قبلی من نیز ذکر کرده است مشتاقانه توسط بسیاری از گیمرها جایزه می گیرد.

GeForce Now در راه است ، که قرار است Stadia Google را به چالش بکشد

از نظر فنی ، انویدیا توانایی خود را در مجازی سازی GPU ها در مراکز داده خود به کار گرفته و از انواع تکنیک های فشرده سازی و پروتکل های به اشتراک گذاری صفحه برای دستیابی از راه دور به رایانه های مبتنی بر ابر خود استفاده می کند. یک پیشرفت خوب که این شرکت با عرضه عمومی خود به سرویس GeForce Now آورده است ، توانایی پشتیبانی از فناوری ردیابی اشعه در زمان واقعی RTX (در بازی هایی که از آن استفاده می کنند) است. تاکنون ، این توانایی فقط در کارت های گرافیکی بالاترین سطح آنها ، مانند RTX 2080 یافت شده است ، بنابراین این باید آن را به مخاطبان بسیار وسیع تری برساند.

Nvidia نسبت به برخی دیگر از سرویس های بازی مبتنی بر ابر که اعلام شده است ، رویکرد جالب و متفاوت نسبت به بازی های موجود در سیستم عامل GeForce Now دارد. از آنجا که این نرم افزار بازی های رایانه ای را بر روی سخت افزار رایانه شخصی اجرا می کند ، به مشتریان این سرویس اجازه می دهد تا کتابخانه های موجود در بازی های رایانه شخصی خود را بازی کنند ، آنها فقط باید اثبات مالکیت عنوان را ارائه دهند و از طریق حساب GeForce خود به آن دسترسی پیدا کنند. علاوه بر این ، صدها بازی رایگان برای بازی وجود دارد و مصرف کنندگان می توانند از حساب های موجود در فروشگاه بازی رایانه شخصی خود استفاده کنند. همچنین ، به دلیل اینکه همه در فضای ابری ذخیره و اجرا می شوند ، تکه های بازی و به روزرسانی های درایور به طور خودکار و بدون هیچ گونه مداخله ای از طرف کاربر مراقبت می شوند. به عبارت دیگر ، انویدیا در تلاش است تا روند استفاده از این سرویس را برای هر دو گیمر رایانهای شخصی و معمولی یکپارچه جلوه دهد.

GeForce Now در راه است ، که قرار است Stadia Google را به چالش بکشد

انویدیا برای GeForce Now یک اکانت تست قرار داده است که شما می توانید به مدت یک ساعت بصورت نامحدود هر یک از بازی های آن را تست کنید و اکانت دیگر آن که هزینه ایی در بر دارد ماهانه ۴.۹۹ دلار قیمت دارد و همچنین در آن قابلیت RTX فعال است!

از بعضی جهات می توانید استدلال کنید که GeForce Now کمی از پیشنهادات ریسک پذیر برای Nvidia است ، زیرا اگر مصرف کنندگان این سرویس را برای نیاز های خود کافی بدانند ، می توانند به خرید سخت افزار بازی اختصاصی کمتری بپردازند. بعلاوه ، با توجه به هزینه بالای ساخت و نگهداری مراکز داده لازم برای اجرای GeForce Now ، به ویژه در مقایسه با قیمت بسیار پایین آن ، به نظر می رسد سودآوری حداقل می تواند در ابتدا یک چالش باشد.

مطلب پیشنهادی:سرعتهای نظری ۶G می توانند تا ۱ ترابایت در ثانیه برسند.

Author: blackincubus

iam admin

کامنت های کاربران

دیدگاه بگذارید

avatar
  دنبال کننده  
اطلاع رسانی

سرویس جدید گوگل بهترین عکس های شما را به صورت اتوماتیک انتخاب و چاپ میکند!

اخبار

تکنولوژی

۱۳۹۸/۱۱/۱۴-2 دقیقه

سرویس جدید گوگل بهترین عکس های شما را به صورت اتوماتیک انتخاب و چاپ میکند!

اگر همیشه می خواهید عکس های دیجیتالی مورد علاقه خود را چاپ کنید اما معمولاً فراموش می کنید ، سرویس جدید گوگل می تواند برای شما باشد. با پرداخت هزینه ماهانه ، این شرکت به طور خودکار بهترین ده عکس را که در طی ۳۰ روز گذشته گرفته اید انتخاب می کند و آنها را به صورت چاپی با ابعاد ۴ * ۶ اینچی ارسال می کند.

مشترکین می توانند با انتخاب عکس ها دسته بندی های مختلفی را کنند، که سه موضوع محبوب برای چاپ های ماهانه اکثر آن ها ،به این شرح است:آنها “تصاویر همراه با کودک یا حیوانات خانگی” و “مناظر طبیعی یا شهری” ، مانند عکس های بیرونی ، مناظر شهری و تصاویر مناظر را پوشش می دهد. و “کمی از همه چیز” ، دو دسته قبلی را به همراه سایر عکس ها ترکیب می کنند. کاربران همچنین می توانند قبل از چاپ تصاویر را ویرایش کنند.

۹to5Google گزارش می دهد که این سرویس بخشی از Google Photos است و ماهانه ۷.۹۹ دلار هزینه دارد. الگوریتم های Google بجای اینکه کاربران را مجبور به انتخاب عکس هایی کنند که می خواهند چاپ کنند ، آنها را به طور خودکار انتخاب می کند.

سرویس جدید گوگل بهترین عکس های شما را به  صورت اتوماتیک انتخاب و چاپ میکند!

گوگل می گوید که ارسال عکس ها توسط سرویس جدید در کارتن به همراه بسته های مقوایی انجام می شود که بسته بندی مناسبی برای محافظت از تصاویر است.

یکی از خدماتی که Google Photos ارائه می دهد ، سفارش چاپ مستقیم عکس از Walmart یا CVS است که هرکدام با ۰.۲۵ دلار شروع می شود. این ارزان تر از ۰.۷۹ دلار در هر چاپ است که توسط سرویس اشتراک هزینه می شود ، اما عدم انتخاب عکس ها و تحویل آنها به احتمال زیاد برای افراد زیادی جذاب خواهد بود.

این سرویس جدید گوگل فعلا در ایالات محده در حال آزمایش است و در صورت موفقیت در کشور های دیگر نیز گسترش میابد.

مطلب پیشنهادی:مهندس مایکروسافت عملکرد مدیریت چند برگه Edge را به Chromium اضافه می کند

Author: blackincubus

iam admin

کامنت های کاربران

دیدگاه بگذارید

avatar
  دنبال کننده  
اطلاع رسانی