Mario Kart Tour شروعی عالی از لحاظ درآمد برای شرکت نیتندو

time

2 دقیقه-۱۳۹۸/۰۸/۲۲

main-image

نینتندو انتظار دارد چیزهای بزرگی را از بازی مسابقه ای تازه منتشر شده موبایل ، Mario Kart Tour به بازار عرضه کند. رئیس Shuntaro Furukawa در درآمد اخیر Q&A گفت: غول بازی ژاپنی انتظار دارد که بازی موبایل نتایج خوبی داشته باشد. این کفش های بزرگ برای پر کردن است ، زیرا Super Mario Run بیش از ۳۰۰ میلیون بار بارگیری شده است ، اما در حال حاضر اوضاع خوب پیش می رود.

Mario Kart Tour در پایان ماه سپتامبر منتشر شد و Furukawa گفت این بازی در مقایسه با بازی های قبلی موبایل Nintendo با یک “شروع بسیار خوب” شروع شد. Furukawa گفت: “ادامه از Super Mario Run ، که بیش از ۳۰۰ میلیون بازیکن از آن لذت می برند ، فکر می کنم با این بازی می توان نتایج قابل توجهی را بدست آورد.”

علی رغم میلیون ها بار بارگیری ، نینتندو با رکورد خود ادامه داد و اظهار داشت که Super Mario Run ناامید کننده است زیرا این امر به درآمد مربوط می شود. این بازی برای شروع رایگان است و بازیکنان برای باز کردن بازی کامل باید ۱۰ دلار هزینه کنند.

این یک مدل پرداخت متفاوت از Mario Kart Tour است و به نظر می رسد که این تغییر پرداخت می شود. Mario Kart Tour عنوانی رایگان برای بازی است که توسط ریزگردها پشتیبانی می شود. Furukawa درباره سودآوری بازی تاکنون گفته است که “درآمد نیز شروع خوبی دارد.”

معاملات خرد در این بازی به صورت موارد تصادفی و بسته اشتراک Gold Pass ارائه می شود. Furukawa گفت: “با استفاده از این مکانیک ها و قابلیت های چند نفره ، ما می خواهیم آن را به یک اپلیکیشن جذاب تبدیل کنیم که در درازمدت مورد استقبال مصرف کنندگان قرار خواهد گرفت.”

همچنین در طول پرسش و پاسخ ، از Furukawa سؤال شد که آیا نینتندو Mario Kart Tour
را در چین آزاد می کند ، اما او از گفتن خودداری کرد. او فقط گفت ، “من در حال حاضر نمی توانم در مورد تجارت موبایل در چین چیزی بگویم.”

طبق گفته SensorTower ، در مورد بازی Mario Kart Tour در ماه اول خود بیش از ۱۲۰ میلیون بار بارگیری داشت که بازیکنان در مجموع بیش از ۳۷ میلیون دلار هزینه می کنند.

Mario Kart Tour شروعی عالی از لحاظ درآمد برای شرکت نیتندو

مطلب پیشنهادی: یوبی سافت بازی های آینده خود را مجهز به قابلیت کراس پلتفرم خواهد کرد

Author: blackincubus

iam admin

LoadingFavoritetag

0

دیدگاه بگذارید

avatar
  دنبال کننده  
اطلاع رسانی