Halo : Master Chief Collection در راه رایانه های شخصی

time

2 دقیقه-۱۵ آبان ۱۳۹۸

main-image

Halo : Master Chief Collection به رایانه شخصی می رسد ، اما به جای هر عنوانی که در این بسته به طور همزمان راه اندازی می شود همانطور که در Xbox One انجام داد ، عناوین به صورت جداگانه منتشر و فروخته می شوند. برخی از مردم تعجب می کنند که چه زمانی بازی ها منتشر خواهند شد و حالا مایکروسافت مجددا تأیید کرده است که بازی هنگامی که آماده شد را به برنامه انتشارش می برد.

برایان جرارد ، مدیر انجمن Halo در پاسخ به شخصی در توییتر ، خاطرنشان کرد که مایکروسافت هرگز متعهد به برنامه آزاد شرکت برای هر بازی در بسته بندی نشده است. وی گفت: ما هرگز درباره همه بازی هایی که امسال به رایانه شخصی رسیده اند ، چیزی نگفتیم.

برنامه فعلی برای اولین عنوان این بازی یعنی Halo : Reach است ، که تا پایان سال 2019 منتشر می شود ، اگرچه حتی این نیز در آن تعهدی نیست. جارارد گفت ، تا پایان سال می رسد اما خیلی به نتایج اجرایی بستگی دارد.

بعد از Halo: Reach ، بازی های Halo : The Master Chief Collection به ترتیب زمانی منتشر می شوند: Halo Combat Evolution Anniversary، Halo 2 Anniversary ، Halo 3 ، Halo 3: ODST و در آخر Halo 4 . قابل درک است که برخی احساس ناامیدی می کنند خیلی وقت طول کشید تا بازی های Halo به رایانه بیایند. از طرف دیگر ، مایکروسافت نمی خواهد اشتباهات Halo: MCC را که راه اندازی وحشت ناکی روی Xbox One داشت را تکرار کند ، بنابراین گرفتن زمان لازم برای اطمینان از انتشار نسخه های خوب ، درست به نظر می رسد.

به نظر می رسد نسخه Halo: Reach به زودی زود منتشر می شود ، زیرا مایکروسافت اخیراً شرایط سیستم را برای بازی منتشر کرده است. مایکروسافت اولین آزمایش بتا را برای Halo: Reach در رایانه شخصی در اوایل سال جاری برگزار کرد ، در حالی که اکنون دور دیگری از آزمایش در حال انجام است.

تست های مشابه بتا در مجموعه Halo برای هر یک از بازی های آینده دیگر قبل از انتشار رسمی آنها برگزار می شود. برای ورود به آزمون های بتا می توانید در برنامه رایگان Halo Insider ثبت نام کنید.

Halo: Reach همچنین در Xbox One در Halo: Reach نیز در مجموعه The Master Chief به Xbox One می رسد ، اگرچه تاریخ انتشار خاصی اعلام نشده است.

در مورد بازی جدید Halo بعدی ، Halo Infinite قرار است در تعطیلات 2020 به عنوان عنوان بازی اول پروژه Scarlett منتشر شود. مایکروسافت همچنین دوره های آزمایش بتا را برای Halo Infinite برگزار می کند ، اگرچه هیچ جزئیات مشخصی در این باره اعلام نشده است.

مطلب پیشنهادی: معرفی و بررسی بازی کال اف دیوتی مدرن وارفر

Author: blackincubus

iam admin

LoadingFavoritetag

0

دیدگاه بگذارید

avatar
  دنبال کننده  
اطلاع رسانی