تاریخ انتشار Monster Hunter World : Iceborne برای کامپیوتر های خانگی

time

2 دقیقه-۰۳ آبان ۱۳۹۸

main-image

در اوایل سال جاری ، کپکام اعلام کرد Monster Hunter World : Iceborne در ماه ژانویه ، پنج ماه بعد از انتشار اولیه در پلی استیشن 4 و Xbox One در ماه ژانویه به رایانه شخصی می آید. این بازه زمانی اکنون به تاریخ 9 ژانویه 2020 کاهش یافته است.

تریلر جدید آنچه را که بازیکنان رایانه شخصی می توانند از گسترش اندازه Nergigante به منتقدان Monster Hunter World نشان می دهد. نسخه PC شامل پشتیبانی از بسته های با وضوح بالا ، 4K و قاب بدون پرده ، پشتیبانی از صفحه نمایش های فوق العاده گسترده ، پشتیبانی DirectX 12 و کنترل های ماوس و صفحه کلید بهبود یافته است. کسانی که از قبل بازی را بر روی Steam سفارش می دهند ، یک مجموعه زره پوش لایه ای Yukomo نیز دریافت می کنند ، در حالی که نسخه دیجیتالی لوکس شامل حرکات ، مجموعه های برچسب ها ، یک مجموعه زره پوش لایه باز Silver Knight و موارد دیگر می باشد.

لینک خرید بازی در فروشگاه استیم

تریلر بالا ( به دلیل فیلتر بودن یوتیوب, برای دیدن ویدیو قند شکن خود را فعال کنید ) ، یک کار عالی را نشان می دهد و تمام پیشرفت های تصویری موجود در رایانه شخصی را نشان می دهد. زمان اضافی به وضوح مورد استفاده خوب قرار گرفته است . در ماه سپتامبر ، جینی وو با تمجید از گسترش بازی Monster Hunter World: Iceborne در سایت Gamespot ، گفت: “دیگر در مورد سیستم های جدید سرگرمی وجود ندارد و یا نگرانی در مورد شلیک کردن پرهای طرفداران هاردکور با تغییر جهت در سریال وجود دارد. یخبندان یک گام مطمئن به آینده است ، و سخت نیست که فکر کنید در مورد آینده چه می توان فکر کرد. “

مطلب پیشنهادی: بازی Manifold Garden نیز برای سرویس Apple Arcade منتشر خواهد شد

Author: blackincubus

iam admin

LoadingFavoritetag

0

دیدگاه بگذارید

avatar
  دنبال کننده  
اطلاع رسانی