Netflix ماه آینده کار خود را در برخی از تلویزیون های قدیمی سامسونگ متوقف خواهد کرد

time

2 دقیقه-۱۵ آبان ۱۳۹۸

main-image

اکنون تلویزیون های هوشمند مدتی است که در خانه ها دیده می شوند. اگر اوایل bandwagon و یکی از تلویزیون های قدیمی سامسونگ را خریداری کردید ، شاید بخواهید ارتقا را در نظر بگیرید یا خطر از دست دادن نتفلیکس را در نظر بگیرید.

دیروز نتفلیکس گفت که تعداد کمی از تلویزیون های قدیمی سامسونگ از تاریخ 2 دسامبر دیگر از خدمات آن پشتیبانی نمی کنند ، که غول کره ای می گوید به دلیل محدودیت های فنی است. نماینده Netflix گفت: “ما به همه اعضای آسیب دیده اطلاعات بیشتری در مورد دستگاه های جایگزین که از آنها پشتیبانی می کنیم اطلاع داده ایم تا آنها بتوانند از قطع لذت بردن از Netflix جلوگیری کنند.”

علاوه بر تلویزیون های قدیمی تر سامسونگ که دیگر پشتیبانی نمی شوند ، دو مدل اول Roku و برخی از تلویزیون های Vizio نیز از ماه آینده پشتیبانی را از دست می دهند.

برای صاحبان تلویزیون های تحت تأثیر ، Netflix پیشنهاد می کند از یک دستگاه متصل به تلویزیون استفاده کنید. کنسول های بازی پشتیبانی شده ، پخش کننده های رسانه ای جریان یافته و جعبه های تنظیم شده ، همه به کاربران امکان می دهند از خدمات خود لذت ببرند — یا فقط می توانند یک تلویزیون هوشمند جدید بخرند.

Netflix پیشنهاد می کند که برای لیست دستگاههای پشتیبانی شده به این لینک بروید ، اگرچه به نظر نمی رسد که مدلهای خاصی از سامسونگ ذکر شده باشد. مدل های تحت تأثیر Roku شامل Roku 2050X ، Roku 2100X ، Roku 2000C ، Roku HD Player ، Roku SD Player ، Roku XR Player ، Roku XD Player.

از آنجا که تعداد فزاینده ای از سرویس های پخش کننده ظاهر می شوند ، از دیدن تلویزیون های هوشمند قدیمی تر که در آینده پشتیبانی خود را از دست می دهند تعجب نکنید ، زیرا محدودیت های فنی این دستگاه ها در حال قدیمی شدن است.

مطلب پیشنهادی:به زودی در Spotify به کمک پاپ آپ از آلبوم های جدید با خبر می شوید

Author: blackincubus

iam admin

LoadingFavoritetag

0

دیدگاه بگذارید

avatar
  دنبال کننده  
اطلاع رسانی