اپراتور جدید فصل ۴ بازی Rainbow Six Siege با عنوان Shifting Tides شناخته شد!

time

2 دقیقه-۱۳۹۸/۰۸/۱۹

main-image

یوبی سافت شایعات را تأیید کرده است که سال چهارم ، فصل ۴ بازی Rainbow Six Siege با عنوان Shifting Tides شناخته می شود. مانند فصل های گذشته ، Shifting Tides اپراتورهای جدیدی را به بازی اضافه می کند.

تیم Rainbow در حال تغییر دو عملگر جدید است: یکی مهاجم و دیگری مدافع. مهاجم جدید با نام کالی رمزگذاری شده است ، در حالی که مدافع جدید توسط ومایی می رود. کالی رئیس بسیار ثروتمند یک پیمانکار نظامی خصوصی موفق در حالی است که وامایی نیروهای ویژه نیروی دریایی کنیا است که هم اکنون برای کالی کار می کند.

کالی نخستین عملیاتی است که اسلحه تک تیرانداز را به عنوان سلاح گرم اولیه خود در اختیار دارد . این گلوله ها را با قدرت کافی شلیک می کند تا از بین دیوارها و اپراتورها تخریب شود ، و به شما امکان می دهد دشمنانی را که در پشت هم تیمی ها یا دیوارها پنهان شده اند ، بکشید. اسباب کالی LV Explosive Lance است ، که ازبرخی دیوار های سخت به راحتی عبور میکند .

ومایی در رابطه با اسلحه گرم چیز خاصی ندارد ، اما او یکی از جالبترین وسایلی را که Siege تا به حال دیده است ، این کار را جبران می کند. سیستم Mag-Net به ومایی اجازه می دهد تا آهنرباهای قدرتمند را تقریباً به هر سطح وصل کند. این آهن رباها هنگامی که احساس می کنند پرتابه های سرعت مشخص (سریعتر از کسی که راه می رود اما کندتر از یک گلوله مانند نارنجک پرتاب شده) حس می شوند و قبل از انفجار آنها را دور می کنند. اگر با دقت قرار بگیرد ، ومایی می تواند از سیستم Mag-Net خود استفاده کند تا مهاجمان را به گروگان بکشند ، خود را بچرخانند ، یا در مورد برخی از اپراتورها مانند Ash یا Capitão – به طور تصادفی از وسایل مخصوص خود در برابر هم تیمی های خود استفاده کنند.

مطلب پیشنهادی: معرفی بازی Overwatch 2 در رویداد BlizzCon 2019 توسط شرکت بلیزارد

Author: blackincubus

iam admin

LoadingFavoritetag

0

دیدگاه بگذارید

avatar
  دنبال کننده  
اطلاع رسانی