سخنان نینجا استریمر فورتنایت در مورد بازیکن متقلب تیم Faze به نام جارویس

time

2 دقیقه-۱۸ آبان ۱۳۹۸

main-image

استریم محبوب بازی فورتنایت یعنی نینجا ، در مورد ممنوعیت دائمی پلیر تیم Faze ( جارویس ) که در بازی تقلب کرده بود و از قفل هدف (aimbot) استفاده کرده بود صحبت کرد و گفت چنین افرادی حقشان است که به صورت دائم از بازی کنار گذاشته شوند.

تایلر بلونز ( نینجا) گفت: جارویس یک پسر احمق است و تصمیم به انجام کار های اشتباه میگیرد ، اما او احساس میکند که این محدودیت دائمی بیش از حد است.به گفته نینجا تمام کسانی که باعث ایجاد چنین وضعیتی در این بازی شده اند باید محاکمه شوند.

نینجا گفت این بچه دچار اشتباه شده است و اگر از زاویه دیگر به این موضوع نگاه کنیم تنها بازی بر روی او بسته نشده بلکه مسیر در آمد او بسته شده است و از اپیک گیمز درخواست میکنم که این محدودیت او را کمتر کنند تا بتواند به کسب در آمد خودش ادامه دهد.

نینجا اپیک گیمز را نقد کرد و گفت: شما برای کسانی که تقلب میکنند و فقط یک پلیر عادی هستند اینگونه عمل نمیکنید و فقط اکانت آنها را مسدود میکنید و آنها دوباره میروندو اکانت جدید میسازند و وارد بازی میشوند ، اما جارویس را به صورت دائمی از بازی کنار زدید .آیا این عادلانه است که اینگونه تفاوت بسیاری قائل میشوید؟

نینجا اذعان می کند که واکنش اولیه او بعداً در جریان زندگی میکسر اشتباه بوده است ، اما معتقد است که مجازات برای نوجوانان و بزرگسالان باید متفاوت باشد ، دقیقاً همانطور که در سیستم حقوقی وجود دارد.

او گفت فرد بالغ باید کاری را که میخواهد انجام دهد را مورد بررسی قرار دهد و بعد آن مسیر را انتخاب کند ولی جارویس یک بچه است و کم عقلی کرده و میتوان آنرا بخشید و باید بین افراد بالغ و نوجوان تفاوتی باشد. بعنوان یک کودک باید آنها این را بیاموزند و به تجربه خود اضافه کنند زیرا آنها زندگی طولانی تری دارند. مجازات یک نوجوان با یک فرد بالغ متفاوت است و اگر فرد بالغ باعث قتل میشود فوری مجازات میشود اما این موضوع برای نوجوانان متفاوت است.

مجازات باید صد در صد باشد اما جارویس به دلیل عدم اطلاع از میزان مجازات باعث شده که این عمل زشت را انجام دهد و اگر سازنده بازی از قبل میزان مجازات را اعلام میکرد ممکن بود این حادثه اتفاق نیوفتد. مجازات های شدید باعث میشود که بازی فورتنایت تحت تاثیر قرار بگیرد. نینجا به سازندگان بازی گفت این امر نیز بر روی محبوبیت بازی فورتنایت تاثیر خواهد گذاشت.

مطلب پیشنهادی: معرفی و بررسی بازی Death Stranding – بندرگاه و تحویل

Author: blackincubus

iam admin

LoadingFavoritetag

0

دیدگاه بگذارید

avatar
  دنبال کننده  
اطلاع رسانی