معرفی بازی Overwatch 2 در رویداد BlizzCon 2019 توسط شرکت بلیزارد

time

5 دقیقه-۱۱ آبان ۱۳۹۸

main-image

در طول BlizzCon 2019 ، شرکت Blizzard اعلام کرد Overwatch 2 در راه است. عاقبت بازی تیرانداز محبوب اول شخص Blizzard با تمرکز بیشتر بر روی قهرمان ها ، بازگشت مکانیک ها و شخصیت های آشنا را می بیند ، اما همچنین تغییرات بی شماری را در فرمول Overwatch اضافه می کند.

بخش Overwatch از BlizzCon با یادآوری آنچه تاکنون رخ داده است ، آغاز شد و وینستون با یادآوری Overwatch برای شروع رویدادهای اول بازی زمان را سپری کرد. کلیپ هایی از قسمت های مختلف انیمیشن منتشر شده از زمان عرضه ، با تمرکز بر بازیگران رنگارنگ شخصیت هایی که طرفداران آنها را می شناسند و دوست دارند نمایش داده شد.

جف کاپلان قبل از بازگو کردن زمانی که برای ساخت این بازی پیش رفته است ، برای بیان احساسات خود در مورد این کار در صحنه حاضر شد. او سرانجام کنار رفت و سینمایی جدید را به نمایش گذاشت. وینستون با داشتن عکسی از تیم Overwatch که سعی در فراخوان این تیم داشت ، در حالی که می در همان نزدیکی است ، دیده می شود. وی می پرسد: “آیا ما افراد کافی برای این مأموریت داریم.” وینستون او را شاد می کند و می گوید اگر به هم بچسبند حالشان خوب خواهد بود. تریسر ، کاپیتان کشتی اعلام کرد که به پاریس نزدیک شده اند و برای تهاجم به Null Sector در حال آماده شدن هستند.

Null Sector یک گروه تروریستی افراطی است که عمدتاً در انگلستان فعالیت می کند. وینستون ، می و تریسر برای دفاع از مردم پاریس وارد می شوند ، که کمی مورد تعجب قرار می گیرند که یک میمون در حال جنگ با روبات است. می با یخ زدن دشمنان دست به دست می دهد ، و تریسر نیز در مورد آن جنجال می زند. ناگهان ، یک اومولیک غول پیکر ظاهر می شود و با منفجر شدن یک انفجار گسترده ، شروع به انتشار در سطح شهر می کند.

می آسیب دیده است و به نظر می رسد همه گم شده اند. بدون پشتوانه تیم Overwatch ، وینستون تصمیم می گیرد خط را نگه دارد تا تریسر و می بتوانند فرار کنند. او در برابر ماشین غول پیکر اومنیک به میدان می رود ، اما سپس گِنجی ظاهر می شود ، و آتش های ورودی را خاموش می کند. یک کامیون ظاهر می شود و راینهارد از آن بیرون می رود و بریگ در کنار او قرار دارد. رحمتی مانند اکو نشان می دهد که در اطراف پرواز از آنها حمایت می کند.

کوله پشتی می برای یخ زدن غول اومنیک استفاده می شود ، در حالی که گِنجی از تیغ خود برای نابود کردن آن در هوای میانه و یخ زدن ربات استفاده می کند. شخصیت ها برای اولین بار با هم ملاقات می کنند. “آیا این به معنای بازگشت اضافه Overwatch است؟” کسی این سوال را می پرسد وینستون پاسخ می دهد: “بله ، ما هستیم.”

سپس گیم پلی نمایش داده شد. Overwatch 2 ماموریت های داستانی خواهد داشت و بازیکنان با حمله اومنیک در سراسر جهان نبرد خواهند کرد. مأموریت های قهرمان ، تعاونی بسیار قابل پخش ، مکانیک RPG مانند تسطیح قهرمانان و توانایی های باز کردن قفل در بازی گنجانده شده اند ، همانطور که قابلیت سفارشی سازی را دارد.

“در فصل بعد حماسه Overwatch از طریق مجموعه ای از ماموریت های شدید چهار نفره نقش فعالی به خود میگیرد. با Null Sector مبارزه کنید ، از انگیزه های حملات اومنیک پرده بردارید ، و با موجی از تهدیدهای جدید روبرو شوید.

وی ادامه داد: “نبرد با قهرمانان ادامه می یابد. با وقوع بحران های تشدید کننده در سرتاسر جهان ، با مجموعه ای از سناریوها در حال تغییر روبرو می شوید که دارای طیف وسیعی از دشمنان متنوع و خطرناک هستند. قهرمان های مورد علاقه خود را ارتقا دهید و گزینه های قدرتمند سازی سفارشی سازی را برای کمک به ضرب و شتم بدست آورید.

این وظیفه شما و دوستانتان است که جلوی Null Sector ، نیروهای نخبه تالون و سایر دشمنان Overwatch را در اجرای برنامه های خود بگیرید. هر جناح دشمن با ترکیب استراتژی ها و نقاط قوت خود ترکیبی منحصر به فرد از واحدها را در اختیار شما قرار می دهد. رویکرد شما هر بار که بازی می کنید ممکن است متفاوت باشد. “

یک حالت جدید مولتی پلیر با نام “Push” و نقشه های جدید نشان داده شد ، همانطور که ظاهر جدیدی برای شخصیت ها بود.

در Push ، یک نوع نقشه جدید و متقارن ، که با Overwatch 2 راه اندازی می شود ، تیم ها برای کنترل یک روبات که در یک مکان مرکزی شروع می شود ، می جنگند و سپس آن را به سمت پایگاه دشمن سوق می دهند. تیمی که دورترین ربات را به سمت دشمن سوق می دهد ، برنده بازی است.

کپلان تأکید کرد که Overwatch 2 همچنان مانند تیم اصلی ، یک تجربه رقابتی مبتنی بر تیم 6v6 است. Push به عنوان “حالت بازی اصلی رقابتی” توصیف شده است ، بدین معنی که در کنار سایر حالت های Quick Play ، Competitive و در لیگ Overwatch بازی خواهد کرد.

قهرمانان جدید نیز دست به دست هم دادند ، با نشان دادن قدرتشان ، اما جزئیات بیشتر فاش نشده است. کاپلان گفت قهرمانان چندگانه ای وجود خواهند داشت که به بازی می آیند. او همچنین گفت که برای دنباله های این بازی ما را عصبی می کنند ، بنابراین آنچه که ما امیدواریم انجام دهیم این است که دوباره تعریف کنیم که دنباله به چه معنی است.

توضیح بیشتر ، کاپلان گفت بازیکنان اصلی Overwatch در تمام نقشه های همان بازیکنان Overwatch 2 از جمله نسخه های جدید و با تمام قهرمانان همان بازیکن Overwatch 2 بازی خواهند کرد. این یک محیط چند نفره مشترک است که هیچ کس عقب نمی ماند. به نظر می رسد کسانی که بازی جدید را دریافت نمی کنند ، هنوز هم می توانند روی محتوای چند نفره جدید بازی کنند ، اما نمی توانند بخش داستانی را بازی کنند.

بازیکنان Overwatch فعلی با بازیکنان Overwatch 2 در چند نفره مولتی پلیر به صورت یکجا به نبرد خواهند پرداخت ؛ آنها همچنین می توانند قهرمانان و نقشه های Overwatch 2 را بازی کنند.

تمام قفل هایی مانند پوست ، احساسات ، خطوط صوتی و سایر لوازم شخصی سازی نیز به کار خود ادامه می دهد. وب سایت رسمی می گوید: “دستاوردها و مجموعه های غارت شده شما به Overwatch 2 منتقل می شوند. این بدان معنی است که شما پوسته ، نمادهای پخش کننده ، اسپری ، احساسات و موارد دیگر را حفظ خواهید کرد.”

بلیزارد می گوید: Overwatch 2 کاراکتر ظاهر جدیدی خواهد داشت. Overwatch 2 ظاهر و احساس جهان را متحول می کند ، با محیط های پویاتر ، جنگ های در مقیاس بزرگتر ، رویدادهای داستان پردازی اضافی در بازی و بهبود اثرات جوی و سایه ها”.

در ژوئن سال 2019 ، گزارشی حاکی از آن است که بلیزارد تیرانداز اول شخص Starcraft را به منظور تمرکز بر توسعه Diablo 4 (که در BlizzCon 2019 نیز اعلام شده است) و Overwatch 2 را منتشر میکند ، اما این تاکنون فقط یک شایعه است!

مطلب پیشنهادی: تاریخ انتشار Monster Hunter World : Iceborne برای کامپیوتر های خانگی

Author: blackincubus

iam admin

LoadingFavoritetag

0

دیدگاه بگذارید

avatar
  دنبال کننده  
اطلاع رسانی