عضویت/ورود

معرفی بازی Overwatch 2 در رویداد BlizzCon 2019 توسط شرکت بلیزارد

اطلاعات

بازی

۱۳۹۸/۰۸/۱۱ - 5 دقیقه

معرفی بازی Overwatch 2 در رویداد BlizzCon 2019 توسط شرکت بلیزارد

در طول BlizzCon 2019 ، شرکت Blizzard اعلام کرد Overwatch 2 در راه است. عاقبت بازی تیرانداز محبوب اول شخص Blizzard با تمرکز بیشتر بر روی قهرمان ها ، بازگشت مکانیک ها و شخصیت های آشنا را می بیند ، اما همچنین تغییرات بی شماری را در فرمول Overwatch اضافه می کند.

بخش Overwatch از BlizzCon با یادآوری آنچه تاکنون رخ داده است ، آغاز شد و وینستون با یادآوری Overwatch برای شروع رویدادهای اول بازی زمان را سپری کرد. کلیپ هایی از قسمت های مختلف انیمیشن منتشر شده از زمان عرضه ، با تمرکز بر بازیگران رنگارنگ شخصیت هایی که طرفداران آنها را می شناسند و دوست دارند نمایش داده شد.

جف کاپلان قبل از بازگو کردن زمانی که برای ساخت این بازی پیش رفته است ، برای بیان احساسات خود در مورد این کار در صحنه حاضر شد. او سرانجام کنار رفت و سینمایی جدید را به نمایش گذاشت. وینستون با داشتن عکسی از تیم Overwatch که سعی در فراخوان این تیم داشت ، در حالی که می در همان نزدیکی است ، دیده می شود. وی می پرسد: “آیا ما افراد کافی برای این مأموریت داریم.” وینستون او را شاد می کند و می گوید اگر به هم بچسبند حالشان خوب خواهد بود. تریسر ، کاپیتان کشتی اعلام کرد که به پاریس نزدیک شده اند و برای تهاجم به Null Sector در حال آماده شدن هستند.

Null Sector یک گروه تروریستی افراطی است که عمدتاً در انگلستان فعالیت می کند. وینستون ، می و تریسر برای دفاع از مردم پاریس وارد می شوند ، که کمی مورد تعجب قرار می گیرند که یک میمون در حال جنگ با روبات است. می با یخ زدن دشمنان دست به دست می دهد ، و تریسر نیز در مورد آن جنجال می زند. ناگهان ، یک اومولیک غول پیکر ظاهر می شود و با منفجر شدن یک انفجار گسترده ، شروع به انتشار در سطح شهر می کند.

می آسیب دیده است و به نظر می رسد همه گم شده اند. بدون پشتوانه تیم Overwatch ، وینستون تصمیم می گیرد خط را نگه دارد تا تریسر و می بتوانند فرار کنند. او در برابر ماشین غول پیکر اومنیک به میدان می رود ، اما سپس گِنجی ظاهر می شود ، و آتش های ورودی را خاموش می کند. یک کامیون ظاهر می شود و راینهارد از آن بیرون می رود و بریگ در کنار او قرار دارد. رحمتی مانند اکو نشان می دهد که در اطراف پرواز از آنها حمایت می کند.

کوله پشتی می برای یخ زدن غول اومنیک استفاده می شود ، در حالی که گِنجی از تیغ خود برای نابود کردن آن در هوای میانه و یخ زدن ربات استفاده می کند. شخصیت ها برای اولین بار با هم ملاقات می کنند. “آیا این به معنای بازگشت اضافه Overwatch است؟” کسی این سوال را می پرسد وینستون پاسخ می دهد: “بله ، ما هستیم.”

سپس گیم پلی نمایش داده شد. Overwatch 2 ماموریت های داستانی خواهد داشت و بازیکنان با حمله اومنیک در سراسر جهان نبرد خواهند کرد. مأموریت های قهرمان ، تعاونی بسیار قابل پخش ، مکانیک RPG مانند تسطیح قهرمانان و توانایی های باز کردن قفل در بازی گنجانده شده اند ، همانطور که قابلیت سفارشی سازی را دارد.

“در فصل بعد حماسه Overwatch از طریق مجموعه ای از ماموریت های شدید چهار نفره نقش فعالی به خود میگیرد. با Null Sector مبارزه کنید ، از انگیزه های حملات اومنیک پرده بردارید ، و با موجی از تهدیدهای جدید روبرو شوید.

وی ادامه داد: “نبرد با قهرمانان ادامه می یابد. با وقوع بحران های تشدید کننده در سرتاسر جهان ، با مجموعه ای از سناریوها در حال تغییر روبرو می شوید که دارای طیف وسیعی از دشمنان متنوع و خطرناک هستند. قهرمان های مورد علاقه خود را ارتقا دهید و گزینه های قدرتمند سازی سفارشی سازی را برای کمک به ضرب و شتم بدست آورید.

این وظیفه شما و دوستانتان است که جلوی Null Sector ، نیروهای نخبه تالون و سایر دشمنان Overwatch را در اجرای برنامه های خود بگیرید. هر جناح دشمن با ترکیب استراتژی ها و نقاط قوت خود ترکیبی منحصر به فرد از واحدها را در اختیار شما قرار می دهد. رویکرد شما هر بار که بازی می کنید ممکن است متفاوت باشد. “

یک حالت جدید مولتی پلیر با نام “Push” و نقشه های جدید نشان داده شد ، همانطور که ظاهر جدیدی برای شخصیت ها بود.

در Push ، یک نوع نقشه جدید و متقارن ، که با Overwatch 2 راه اندازی می شود ، تیم ها برای کنترل یک روبات که در یک مکان مرکزی شروع می شود ، می جنگند و سپس آن را به سمت پایگاه دشمن سوق می دهند. تیمی که دورترین ربات را به سمت دشمن سوق می دهد ، برنده بازی است.

کپلان تأکید کرد که Overwatch 2 همچنان مانند تیم اصلی ، یک تجربه رقابتی مبتنی بر تیم ۶v6 است. Push به عنوان “حالت بازی اصلی رقابتی” توصیف شده است ، بدین معنی که در کنار سایر حالت های Quick Play ، Competitive و در لیگ Overwatch بازی خواهد کرد.

قهرمانان جدید نیز دست به دست هم دادند ، با نشان دادن قدرتشان ، اما جزئیات بیشتر فاش نشده است. کاپلان گفت قهرمانان چندگانه ای وجود خواهند داشت که به بازی می آیند. او همچنین گفت که برای دنباله های این بازی ما را عصبی می کنند ، بنابراین آنچه که ما امیدواریم انجام دهیم این است که دوباره تعریف کنیم که دنباله به چه معنی است.

توضیح بیشتر ، کاپلان گفت بازیکنان اصلی Overwatch در تمام نقشه های همان بازیکنان Overwatch 2 از جمله نسخه های جدید و با تمام قهرمانان همان بازیکن Overwatch 2 بازی خواهند کرد. این یک محیط چند نفره مشترک است که هیچ کس عقب نمی ماند. به نظر می رسد کسانی که بازی جدید را دریافت نمی کنند ، هنوز هم می توانند روی محتوای چند نفره جدید بازی کنند ، اما نمی توانند بخش داستانی را بازی کنند.

بازیکنان Overwatch فعلی با بازیکنان Overwatch 2 در چند نفره مولتی پلیر به صورت یکجا به نبرد خواهند پرداخت ؛ آنها همچنین می توانند قهرمانان و نقشه های Overwatch 2 را بازی کنند.

تمام قفل هایی مانند پوست ، احساسات ، خطوط صوتی و سایر لوازم شخصی سازی نیز به کار خود ادامه می دهد. وب سایت رسمی می گوید: “دستاوردها و مجموعه های غارت شده شما به Overwatch 2 منتقل می شوند. این بدان معنی است که شما پوسته ، نمادهای پخش کننده ، اسپری ، احساسات و موارد دیگر را حفظ خواهید کرد.”

بلیزارد می گوید: Overwatch 2 کاراکتر ظاهر جدیدی خواهد داشت. Overwatch 2 ظاهر و احساس جهان را متحول می کند ، با محیط های پویاتر ، جنگ های در مقیاس بزرگتر ، رویدادهای داستان پردازی اضافی در بازی و بهبود اثرات جوی و سایه ها”.

در ژوئن سال ۲۰۱۹ ، گزارشی حاکی از آن است که بلیزارد تیرانداز اول شخص Starcraft را به منظور تمرکز بر توسعه Diablo 4 (که در BlizzCon 2019 نیز اعلام شده است) و Overwatch 2 را منتشر میکند ، اما این تاکنون فقط یک شایعه است!

مطلب پیشنهادی: تاریخ انتشار Monster Hunter World : Iceborne برای کامپیوتر های خانگی

Author: blackincubus

iam admin

کامنت های کاربران

دیدگاه بگذارید

avatar
  دنبال کننده  
اطلاع رسانی

طراحان Half-Life: Alyx به سؤالات شما در طول Reddit AMA پاسخ خواهد داد

اخبار

بازی

۱۳۹۸/۱۱/۰۲-1 دقیقه

طراحان Half-Life: Alyx به سؤالات شما در طول Reddit AMA پاسخ خواهد داد

فیلم های بازی پلی استیشن ۵ اخیراً به صورت آنلاین ظاهر شدند و حالا استودیو و ناشر پشت این پروژه دقیقاً آنچه را که ما به دنبالش هستیم ، روشن کرده اند.زمان خوبی است که یک هوادار Half-Life باشید. همه بازی های Half-Life در حال حاضر روی Steam رایگان هستند و یک نام تجاری جدید در سریال Half-Life: Alyx در ماه مارس منتشر می شود. هنوز بسیاری از سوالات بی پاسخ درباره بازی رایانه ای شخصی VR وجود دارد ، و Valve قصد دارد خیلی زود به آنها پاسخ دهد (حداقل برخی از آنها).فیلم های بازی پلی استیشن ۵ اخیراً به صورت آنلاین ظاهر شدند و حالا استودیو و ناشر پشت این پروژه دقیقاً آنچه را که ما به دنبالش هستیم ، روشن کرده اند.

اکنون Valve اعلام کرده است که AMA را در Reddit برای Half-Life: Alyx برگزار می کند . توسعه دهنده از هواداران می خواهد “همه سؤالهای اساسی شما” را در مورد Half-Life: Alyx ارسال کنند ، و ممکن است به “برخی” از آنها پاسخ دهد. در این قسمت با گیمو دوباره بررسی کنید ، زیرا ما برخی از جالب ترین و قابل توجه ترین پاسخ ها را برای شما جمع آوری می کنیم.

طراحان Half-Life: Alyx به سؤالات شما در طول Reddit AMA پاسخ خواهد داد

Half-Life: Alyx یک بازی منحصر به فرد VR است ، اما با هر هدفون اصلی رایانه شخصی VR که ممکن است داشته باشید ، کار خواهد کرد. این بازی با هدست های Valve Index ، Oculus Rift ، Oculus Quest (با لینک) ، هدست های HTC Vive و هدست های واقعیت مخلوط ویندوز سازگار است. شما می توانید آن را در استیم با قیمت ۵۴ دلار از قبل سفارش دهید.

در مورد پیشنهاد freebie ، شما هم اکنون می توانید هفت مورد از بخش اصلی Half-Life را هم اکنون در Steam رایگان دریافت کنید. برای رفتن از طریق لینک های زیر کلیک کنید. بازی ها تا نسخه های Half-Life: Alyx آزاد است.

مطلب پیشنهادی : بازی هایی برای کامپیوتر های خانگی در سال ۲۰۲۰ منتشر میشوند

Author: blackincubus

iam admin

کامنت های کاربران

دیدگاه بگذارید

avatar
  دنبال کننده  
اطلاع رسانی

بازی های از دست رفته سال۲۰۲۰ : این بازی ها کجا هستند؟

بررسی

بازی

۱۳۹۸/۱۰/۲۹-5 دقیقه

بازی های از دست رفته سال2020 : این بازی ها کجا هستند؟

بازی های جدید همه وقت اعلام می شوند ، اما در میان اخبار و هیجان ، بسیاری به سرعت رادار را رها می کنند. از این گذشته ، بازی های معدودی وجود دارد که مدتی است جزو بازی های از دست رفته سال۲۰۲۰ قرار دارند که از آنها چیزی نشنیده ایم ، در حالی که برخی دیگر فقط به هیچ حرف رسمی اشاره نشده اند. هک ، برخی از آنها به طور کامل لغو نشده اند ، یا سرنوشت خود را قطعی نکرده اند.

در زیر می توانید لیستی از بازی های از دست رفته سال۲۰۲۰ را پیدا کنید که مدتهاست از آنها ندیده ایم یا شنیده ایم. برخی از بازی هایی هستند که احتمالاً به زودی با کنسول های نسل بعدی در مورد آنها اطلاعات بیشتری کسب خواهیم کرد ، در حالی که برخی دیگر بیشتر شبیه نهنگ های سفید هستند که ممکن است دیگر هرگز آنها را نبینیم.

به نظر شما کدام یک از بازی های این لیست در نهایت در سال ۲۰۲۰ خبری راجب آنها می شنویم؟ نظرات خود را در نظرات زیر به ما اطلاع دهید.

بازی جنگ ستارگان دیگر شرکت EA

یکی از جنجالی ترین بازی های از دست رفته سال۲۰۲۰ Star Wars Jedi: Fallen Order است. در حالی که طرفداران جنگ ستارگان با انتشار فیلمهای فوق العاده جذاب Star Wars Jedi: Fallen Order ، مورد برکت قرار گرفته اند ، پروژه بزرگ فرنچایز هنوز هم یک رمز و راز به دلیل پیشرفت آشفته ای است که بین استودیوهای EA تغییر کرده است. در ابتدا در سال ۲۰۱۴ آغاز شد ، بازی کدی به نام “Ragtag” توسط امی هنیگ ، توسعه دهنده و تیم در Visceral Games ساخته شد. با این حال ، EA استودیو را در سال ۲۰۱۷ تعطیل کرد ، که منجر به عزیمت هنیگ شد. به دنبال این ، بازی به EA Vancouver منتقل شد و پس از مدتی دوباره استفاده مجدد آن به یک بازی آزاد در جنگ ستارگان ، در اوایل سال ۲۰۱۹ بی سر و صدا لغو شد.

بازی های از دست رفته سال 2020 : این بازی ها کجا هستند؟

به نظر می رسید که پایان این پروژه است ، اما در سال ۲۰۱۹ ، گزارش شد که EA Motive ، هماهنگ کننده Star Wars: Battlefront II به همراه DICE ، در حال کار بر روی یک بازی جدید در بخش sci-fi هستند. پاتریک کلوز ، رئیس استودیوی EA Motive در یک پیچش جالب اظهار داشت که می تواند از بخشی از مواد Visceral’s Ragtag استفاده کند و این “یک تجربه بسیار بی نظیر جنگ ستارگان” خواهد بود. از آن زمان تاکنون چیزهای کمی در مورد این پروژه شنیده ایم ، اما EA همچنان هوشیار است که بازی های جنگ ستارگان بیشتری در راه هستند. و با استقبال مثبت در مورد Star Wars Jedi: Fallen Order و کیفیت بهتر Star Wars Battlefront II ، EA در موقعیت بهتری قرار دارد تا در نهایت نشان دهد که این پروژه دیگر Star Wars چیست.

Shadow of the Eternals

Shadow of Eternals جانشین معنوی بازی ترسناک مورد علاقه فرقه Eternal Darkness است. مسئولان توسعه دهنده بازی اصلی ، Silicon Knights ، استودیوی جدیدی بنام Precursor Games را تشکیل دادند تا روی ماجراجویی ترسناک بقا از جمله مسئول پیشین دنیس دایک کار کنند. با این حال ، پروژه سرمایه گذاری جمعیت نتوانسته هدف خود را برآورده کند. کمبود بودجه ، توسعه بازی را مجبور به تعویق انداخت.

در اکتبر سال ۲۰۱۴ ، دایاک استودیوی جدید با نام Quantum Entanglement Entertainment را افتتاح کرد تا توسعه این پروژه از سر گرفته شود. استودیو بی سر و صدا در ژانویه سال ۲۰۱۸ تعطیل شد و تولید Shadow of Eternals به تعویق افتاد. دایاک حرکت کرد و استودیوی جدیدی به نام Apocalypse Studios را تشکیل داد ، که از آن زمان به طور جدی روی Legacy of Kain الهام گرفته از بازی رایگان RPG به نام Deadhaus Sonata کار می کند. یک به روزرسانی سریع درباره وضعیت Shadow of Eternals در صفحه فیس بوک این پروژه اظهار داشت: اگرچه این لغو نشده است ، اما مدتی در توسعه فعال نخواهد بود. با توجه به این وقایع ، این بیش از حد محتمل است که Shadow of Eternals ممکن است تا هر زمان دیگری منتشر نشود.

Tekken x Street Fighter

بازی های از دست رفته سال۲۰۲۰ Tekken x Street Fighter در سال ۲۰۱۰ برای PS3 و Xbox 360 معرفی شد و از آن زمان تاکنون نوعی رمز و راز بوده است. تهیه‌کننده Katsuhiro Harada در سال ۲۰۱۴ به هواداران اطمینان داد و در سال ۲۰۱۵ مجددا تکرار کرد که بازی جنگی متقاطع لغو نشده است. با این حال ، در آوریل ۲۰۱۶ ، هارادا فاش کرد که Tekken x Street Fighter “دیگر در حال توسعه فعال نیست” و ناشر Bandai Namco منتظر “زمان مناسب” برای انتشار آن بود.

GameSpot در سال ۲۰۱۶ به اظهار نظر رسید و در آن زمان ، Bandai Namco گفت این تیم در Tekken 7 تمرکز دارد ، که در سال ۲۰۱۷ ظاهر شد. Bandai Namco در این مورد به ما گفت که تیم Tekken در Tekken 7 DLC متمرکز شده است. بعداً هارادا در جریان بازیهای مهمانی سال ۲۰۱۸ ، تأیید کرد که بازی حدود ۳۰٪ کامل بود قبل از اینکه به حالت تعلیق درآید. اما در مصاحبه ای با VGC در سال ۲۰۱۹ ، توسعه دهنده با توجه به موفقیت های محتوای پس از راه اندازی هر دو Tekken 7 و Street Fighter 5 ، اعتبار پروژه متقاطع را زیر سؤال برد ، اما هنوز هم به نظر می رسد که Tekken x Street Fighter بسیار مورد توجه هارادا قرار گرفته است. در طی جدیدترین جوایز بازی ، وی نظرسنجی در توییتر برای وزن کردن علاقه فعلی به بازی منتشر کرد.

Half-Life 3

در حالی که انتشار سری Half-Life VR- منحصر به فرد Half-Life: Alyx نزدیک می شود ، تقریباً لازم است که به بازی سوم مورد انتظار ، حتی مدتها بعد از آنکه وضعیت اوج meme را بدست آورد و به عرصه “رسید” ، اشاره کنیم که هرگز اتفاق نخواهد افتاد. ” Half-Life 2: قسمت ۳ در سال ۲۰۰۶ اعلام شد اما هرگز تحقق نیافت، همچنین لغو نشد. در یک RedAit AMA در اوایل سال ۲۰۱۷ ، سرمربی Valve Gabe Newell گفت احتمال وجود بازی های بیشتر در جهان Half-Life / Portal وجود دارد ، بنابراین این امیدواری است. و همچنین خلاصه داستان بدست آمده از نویسنده سابق Valve Marc Laidlaw وجود دارد که چیزی را تأیید نمی کند .

با بازگشت Half-Life به لطف Half-Life: Alyx ، روی رادارهای مردم قرار گرفتند ، این بازی می تواند آینده جدیدی داشته باشد. این که آیا Half-Life 3 به معنای نزدیک شدن به واقعیت است ، فقط باید منتظر ماند و دید.

مطلب پیشنهادی: در اینجا همه چیز را درمورد مشخصات پلی استیشن ۵ خواهید فهمید

Author: blackincubus

iam admin

کامنت های کاربران

دیدگاه بگذارید

avatar
  دنبال کننده  
اطلاع رسانی